Select your location

Kategorini seç

Kategorini seç

Kategorini seç

TCR Advanced 1 - King of Mountain

2018

$ 2731

What is my size?

Paylai

DAHA HIZLI TIRMAN, DAHA ÇABUK VİRAJ DÖN. GRUPTAN DAHA HIZLI KAÇ. ARADIĞIN YOL YARIŞI PERFORMANSININ TÜMÜ İÇİN TCR

En verimli yarış bisikletleri hafiflik, sertlik ve konfor arasında mükemmel bir dengeye sahiptirler. TCR Advaced tümünü bir arada sunarken, rekabetçi yarışçılar için çok yönlü bir performansa sahip. Advanced-grade kompozit kadrosunda mümkün olan tüm ekstra gramlardan tasarruf edildi. Öte yandan pedal gücünü arttırmak için sertlikten taviz verilmedi. OverDrive maşa sistemi ve MegaDrive alt boru virajları en süratlı dönmeniz için tasarlandı. Variant sele borusu verimlilik ve rahatlık arasındaki ideal dengeyi sağlarken, o büyük günlerinizde sizi zinde tutmak için üretildi.

  • Advanced-grade composite frame with Variant composite seatpost
  • Advanced-grade composite fork with alloy/composite hybrid OverDrive steerer
  • Shimano Ultegra wide-range compact 11-speed mechanical groupset to aid climbing
  • Giant PR-2 wheelset with Giant Gavia 1 tubeless tires
  • Color: Carbon Smoke/Neon Orange/Charcoal, Matt/Dark Blue/Neon Red/White

PDF indir

RenklerCarbon Smoke/Neon Orange/Charcoal, Matt/Dark Blue/Neon Red/White
KadroAdvanced-grade Composite
MasaAdvanced-Grade Composite
GidonGiant Contact
Gidon BoğazıGiant Connect
Sele BorusuGiant Variant, Composite
SeleContact (Forward)
Vites KollariShimano Ultegra
Ön AttiriciShimano Ultegra
Arka AktarıcıShimano Ultegra
FrenlerShimano Ultegra
Fren KollariShimano Ultegra
Arka DisliShimano Ultegra, 11x34
ZincirKMC X11EL-1
AynakolShimano Ultegra, 34/50
Orta GöbekShimano, PressFit 71
ÇemberGiant PR-2
GöbekGiant PR-2
Jant TelleriGiant PR-2
LastiklerGiant Gavia 1 Tubeless, 700x25, Folding
AğırlıkÇoğu zaman aklımızdan çıkardığımız şey bisikletin belli bir mühendislik çalışma sonucu üretildiğidir. Özellikle bisikletin kadro geometrisinin önemi ve harcanan mühendislikten haberiniz yoksa her zaman daha hafif bir bisiklete yönelmeniz normaldir. İşte bu mühendislik çalışması sonucu aynı ağırlıkta 2 farklı bisikletin neden birisinin daha iyi gittiği sorusunu cevabıdır.

Sizing Guide and Geometry

Sizing to be used as a reference only. Please check with a local authorized Liv or Giant dealer to determine the correct size.
Available sizes may vary from country to country.

XS   157 cm5’2” 167 cm5’6”
S   167 cm5’6” 173 cm5’8”
M   173 cm5’8” 178 cm5’10”
M/L   178 cm5’10” 183 cm6’0”
L   183 cm6’0” 188 cm6’2”
XL   188 cm6’2” 194 cm6’4”
  XSSMM/LLXL
ASele Borusu Uzunlugu (mm) (inch)42516,744517,547018,550019,752520,755021,7
BSele Borusu Açisi (degrees)74,5°73,5°73,0°73,0°73,0°72,0°
CÜst Boru Uzunlugu (mm) (inch)51520,353521,155021,757022,458022,860523,8
DAlin Borusu Uzunlugu (mm) (inch)1234,81335,21485,81686,61887,42038
EAlin Borusu Açisi (degrees)71,0°72,5°73,0°73,0°73,0°73,0°
FFork Rake (mm) (inch)451,8451,8451,8451,8451,8451,8
GTrail (mm) (inch)702,8602,4572,2572,2572,2572,2
HWheelbase (mm) (inch)97238,397038,297638,499739,3100739,6102140,2
IÇeki Borusu Uzunlugu (mm) (inch)40515,940515,940515,940515,940515,940515,9
JOrta Göbek Yatagi (mm) (inch)702,8682,7682,7652,6652,6652,6
KStack (mm) (inch)51720,452920,854521,556222,158122,959523,4
LReach (mm) (inch)37214,637814,938315,139815,740215,841216,2
MÜst boru yüksekligi (mm) (inch)72428,574229,276530,17873180531,782332,4
NGidon uzunlugu (mm) (inch)40015,740015,742016,542016,544017,344017,3
OGidon Bogazi uzunlugu (mm) (inch)803,1903,51003,91104,31104,31204,7
PAynakol Uzunlugu (mm) (inch)1706,71706,7172,56,8172,56,81756,91756,9
QTeker boyu 700C700C700C700C700C700C

Teknoloji

Giant degisiklik yapma hakkini sakli tutar