Skip to main content
Dopredaj

This is an image carousel with thumbnail navigation. Select any thumbnail to view an enlarged version in a gallery modal. In the gallery, use the Next and Previous buttons to navigate between images, or close the modal to return to the thumbnails.

Stance E+ 1 Pro

2023

nová cena 4 849 € (pôvodná cena 5 099 €)

Jazdite traily s istotou a zábavou. Tento nový elektrický bicykel má výkonný motor, hladké odpruženie a intuitívne ovládacie prvky, ktoré môžu posunúť vaše dobrodružstvá na úplne novú úroveň.

Hlavné výhody

Plnohodnotná podpora

Motor Syncdrive Pro s krútiacim momentom 85 nm a 400 % laditeľná podpora pomáha jazdcom stúpať strmé, drsné chodníky s väčšou ľahkosťou.

sebavedomé ovládanie

Aluxx SL hliníkový rám s 120 mm zdvihom flexpoint a väčším priemerom 29-palcových kolies prináša stabilnú jazdu na technických trailoch.

Dlhší dojazd

Nový Energypak 800 ponúka najdlhší možný rozsah. Integrované batérie umožňuje rýchle a ľahké nabíjanie.

Výhody

The SyncDrive Pro motor delivers 85Nm of torque for smooth acceleration and climbing power. FlexPoint rear suspension (125mm travel, plus 140mm up front) gobbles up rocks and other trail obstacles. The RideControl Dash control unit has integrated handlebar support buttons for improved ergonomic control. And a new EnergyPak 800 battery system lets riders push their trail riding adventures farther.

Stance E+ Pro with interactive tooltips

Technológie

ALUXX SL hliníková technológia
E+ System
SyncDrive
Smart Assist
EnergyPak Plus
Energypak
RideControl Dash

Výber veľkosti a geometrie

Uvedené hodnoty sú orientačné. Odporúčame výber veľkosti konzultovať u vášho autorizovaného predajcu Giant / Liv a veľkosť rámu si pred nákupom bicykla vyskúšať.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • S
      163 cm5’4”  to 172 cm5’8”
  • M
      171 cm5’7”  to 180 cm5’11”
  • L
      179 cm5’10”  to 188 cm6’2”
  • XL
      187 cm6’2”  to 198 cm6’6”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
 SMLXL
A Dĺžka sedlovej trubky (mm) (inch)40015,742516,745017,747518,7
B Uhol sedlovej trubky (degrees)76,0°76,0°76,0°76,0°
C Dĺžka hornej rámovej trubky (mm) (inch)58022,860723,963925,267126,4
D Dĺžka hlavovej trubky (mm) (inch)1054,11154,51254,91355,3
E Uhol hlavovej trubky (degrees)65,5°65,5°65,5°65,5°
F Offset vidlice (mm) (inch)441,7441,7441,7441,7
G Trail (mm) (inch)1244,91244,91244,91244,9
H Rázvor (mm) (inch)120447,4123348,5126749,9130151,2
I Dĺžka zadnej stavby (mm) (inch)46818,446818,446818,446818,4
J Rozdiel zadnej voči stredovej osi - BB DROP (mm) (inch)401,6401,6401,6401,6
K Stack - výška riadenia (mm) (inch)61824,362724,76362564625,4
L Reach (mm) (inch)42516,745017,748018,951020,1
M Výška rámu od zeme (mm) (inch)76029,976029,978030,779631,3
N Šírka riaditok (mm) (inch)78030,778030,778030,778030,7
O Dĺžka predstavca (mm) (inch)401,6401,6502502
P Dĺžka kľúk (mm) (inch)1656,51656,51656,51656,5
Q Rozmer kolies 29"29"29"29"
Špecifikácie
  • Motor
    Giant SyncDrive Pro2 85Nm, PedalPlus 6-Sensor technology
  • Ovládač
    Giant RideControl Dash, Smart Assist automatic mode, 5 manual support levels, USB-C (10W)
  • ovládacia jednotka
    Giant RideControl Dash, high-angle visibility, full color LCD display
  • Batéria
    Giant EnergyPak 800Wh, 22700 Lithium cell technology, Aluminium casing with highest safety standard (EN50604), CO2 Neutral production Giant EnergyPak Plus 250 range extender compatible
  • Nabíjačka
    Giant EnergyPak 6A smart charger, 60% in 2:15h
  • Konektivita
    Giant RideControl App enabled ANT+ wireless display signal with e-bike profile
  • Veľkosti
    S, M
  • Farby
    Cordovan
  • Rám
    ALUXX SL-grade aluminum, 1.5"~1.8" head tube,125mm travel FlexPoint suspension system, 'Boost' 148x12 UDH rear axle, EnergyPak Plus Range Extender Compatible
  • Vidlica
    RockShox 35 Silver, 140mm, 1.8" tapered steerer, 110x15 Maxle Stealth
  • Tlmič
    SR Suntour Raidon R, 190x45mm, recommended sag: 30%
  • Riadidlá
    Giant Connect TR Riser 31.8x780mm
  • Gripy
    Giant Tactal single lock-on
  • Predstavec
    Giant Contact
  • Sedlovka
    Giant Contact Switch, dropper, 30,9mm (S:125/M:150/ L&XL:170)
  • Sedadlo
    Giant Sport
  • Pedále
    Flat pedal
  • Radenie
    Shimano Deore
  • Prešmykač
    MRP HD2 co-moulded chain guide
  • Prehadzovačka
    Shimano Deore 12-speed
  • Brzdy
    Tektro HD-M750 Orion, 4-piston, hydraulic disc, 203mm
  • Brzdové páky
    Tektro HD-M745 Orion
  • Kazeta
    Shimano CS-M6100-12, 10-51T, 12-speed
  • Reťaz
    KMC e.12 Turbo, EcoProteq, e-bike optimized
  • Kľuky
    FSA Comet E-Bike crank arm setFSA MegaTooth Direct-mount 1X steel 36T
  • Stredové zloženie
    n/a
  • Ráfiky
    Giant AM30, Tubeless ready, 30mm inner width, 29"
  • Náboje
    Shimano MT410 Boost, Center-Lock, [F] 110x15 [R] 148x12mm Micro-Spline Drive Body Thru-axle
  • Špice
    Sapim E-Lite [R] Race [F], e-bike optimized
  • Pneumatiky
    Maxxis Minion DHF 29X2.50"" Foldable, TLR, EXO, 60TPI [F] Maxxis Dissector 29X2.40"" Foldable, WT, TLR, EXO, 60TPI [R]
  • Doplnky
    Tubeless kit (liquid, valves, levers, manual, tool)
  • Osvetlenie
    -
  • Zamknúť
    Torx 25 Battery Lock with built-in Torque limiter
  • Nosič
    -
  • Hmotnosť
    Najpresnejší spôsob, ako určiť hmotnosť akéhokoľvek bicykla, je nechať si ho od miestneho predajcu odvážiť. Mnohé značky sa snažia uvádzať čo najnižšiu hmotnosť, ale v skutočnosti sa hmotnosť môže líšiť v závislosti od veľkosti, povrchovej úpravy, hardvéru a príslušenstva. Všetky naše bicykle sú navrhnuté s ohľadom na najlepšiu hmotnosť a kvalitu jazdy vo svojej triede.

Všetky ceny a špecifikácie sa môžu zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.

Všetky ceny a špecifikácie sa môžu zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.