Skip to main content

This is an image carousel with thumbnail navigation. Select any thumbnail to view an enlarged version in a gallery modal. In the gallery, use the Next and Previous buttons to navigate between images, or close the modal to return to the thumbnails.

Stance

2024

2 199 €

Everything you need to have fun on the trail. Smooth suspension lets you float over rocks, roots and ruts. Confident geometry keeps you in control. And quick-handling 27.5 wheels with high-volume tires give you full control on singletrack terrain.

Hlavné výhody

Modern trail geometry

A slacker head tube angle (65.5 degrees) and steeper seat tube angle (76.5 degrees) place the rider in a confident, balanced position to take on technical climbs and descents.

Proven suspension setup

FlexPoint rear suspension offers 125mm of smooth, active travel. The frame is paired with a 140mm fork, delivering maximum confidence on climbs and descents.

Lightweight aluminum frame

The ALUXX aluminum frameset is hand-built and engineered in-house by the world leader in alloy bicycle technology. An external storage space makes it easy to carry tools, snacks and other ride essentials.

Výhody

Ľahký a odolný hliníkový rám ALUXX je vybavený systémom zadného odpruženia Giant FlexPoint pre hladkú a vyváženú jazdu, vďaka ktorej budete mať všetko pod kontrolou. Teraz poskytuje 125 mm zdvihu zadného odpruženia a 140 mm vpredu. Skombinujte to s pridanou manévrovateľnosťou 27,5-palcových kolies a získate strhujúcu jazdu v zjazdoch a úzkych terénoch. Menší uhol hlavovej trubky a strmší uhol sedla umiestňujú jazdca do sebavedomej a vyváženej polohy, aby mohol absolvovať technické stúpania a klesania.

Stance with interactive tooltips

Technológie

ALUXX hliníková technológia
FlexPoint Suspension Technology
OverDrive
Tubeless System
PowerCore

Výber veľkosti a geometrie

Uvedené hodnoty sú orientačné. Odporúčame výber veľkosti konzultovať u vášho autorizovaného predajcu Giant / Liv a veľkosť rámu si pred nákupom bicykla vyskúšať.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • XS
      157 cm5’2”  to 166 cm5’5”
  • S
      163 cm5’4”  to 172 cm5’8”
  • M
      171 cm5’7”  to 180 cm5’11”
  • L
      179 cm5’10”  to 188 cm6’2”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
 XSSML
A Dĺžka sedlovej trubky (mm) (inch)37514,840015,742516,745017,7
A1 Hĺbka vloženia sedlovky (mm) (inch)1917,52178,52429,526810,6
B Uhol sedlovej trubky (degrees)76,5°76,5°76,5°76,5°
C Dĺžka hornej rámovej trubky (mm) (inch)54321,45602259223,362024,4
D Dĺžka hlavovej trubky (mm) (inch)1003,91104,31204,71254,9
E Uhol hlavovej trubky (degrees)65,5°65,5°65,5°65,5°
F Offset vidlice (mm) (inch)441,7441,7441,7441,7
G Trail (mm) (inch)117,54,6117,54,6117,54,6117,54,6
H Rázvor (mm) (inch)114545,1116445,8119847,2122648,3
I Dĺžka zadnej stavby (mm) (inch)43517,143517,143517,143517,1
J Rozdiel zadnej voči stredovej osi - BB DROP (mm) (inch)200,8200,8200,8200,8
K Stack - výška riadenia (mm) (inch)59423,460323,761224,161624,3
L Reach (mm) (inch)40015,741516,344517,547018,5
M Výška rámu od zeme (mm) (inch)73128,872828,773829,175429,7
N Šírka riaditok (mm) (inch)78030,778030,778030,778030,7
O Dĺžka predstavca (mm) (inch)401,6401,6401,6502
P Dĺžka kľúk (mm) (inch)1656,51706,71706,71706,7
Q Rozmer kolies [F] 27.5" [F] 27.5" [F] 27.5" [F] 27.5"
Špecifikácie
  • Veľkosti
    XS, S, M, L
  • Farby
    Black Diamond, Misty Forest
  • Rám
    ALUXX-grade aluminum, 125mm FlexPoint suspension, 12x148mm thru-axle
  • Vidlica
    Giant STL 34 RCL, 140mm, Boost 15x110 QR, custom tuned for Giant
  • Tlmič
    Suntour Raidon R, 190x45
  • Riadidlá
    Giant Contact SL TR35, 780x35mm
  • Gripy
    Giant Sole-O
  • Predstavec
    Giant Contact SL 35 S:40mm, M:40mm, L:50mm, XL:50mm
  • Sedlovka
    Giant Contact Switch AT dropper, remote XS: 140mm - 110mm travel / 30.9 x 395mm S: 140mm - 110mm travel / 30.9 x 395mm M: 170mm - 140mm travel / 30.9 x 470mm L: 200mm - 170mm travel / 30.9 x 530mm
  • Sedadlo
    Giant Romero
  • Pedále
    N/A
  • Radenie
    Shimano CUES SL-6000-10R, 1x10
  • Prešmykač
    N/A
  • Prehadzovačka
    Shimano CUES RD-U6000
  • Brzdy
    Shimano BR-MT200, hydraulic, Shimano RT-26 rotors [F]180mm, [R]180mm
  • Brzdové páky
    Shimano BL-MT201
  • Kazeta
    Shimano CUES CS-LG300, 11x48
  • Reťaz
    Shimano CUESLG500
  • Kľuky
    Shimano CUES FC-U6000-1, 32t S:170mm, M:170mm, L:170mm, XL:170mm
  • Stredové zloženie
    Shimano, threaded
  • Ráfiky
    Giant AM 27.5 alloy, tubeless ready
  • Náboje
    [F] Giant Tracker Performance Boost 15x110, sealed bearing [R] Giant Tracker Giant Sport QR141, loose ball
  • Špice
    Sapim
  • Pneumatiky
    [F] Maxxis Minion DHF 27.5x2.6, EXO, TR [R] Maxxis Dissector 27.5x2.6, Dual, EXO, TR, tubeless
  • Doplnky
    tubeless prepared, max tire size 2.6", max chainring size 32t
  • Hmotnosť
    Najpresnejší spôsob, ako určiť hmotnosť akéhokoľvek bicykla, je nechať si ho od miestneho predajcu odvážiť. Mnohé značky sa snažia uvádzať čo najnižšiu hmotnosť, ale v skutočnosti sa hmotnosť môže líšiť v závislosti od veľkosti, povrchovej úpravy, hardvéru a príslušenstva. Všetky naše bicykle sú navrhnuté s ohľadom na najlepšiu hmotnosť a kvalitu jazdy vo svojej triede.

Všetky ceny a špecifikácie sa môžu zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.

Všetky ceny a špecifikácie sa môžu zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.