Aerodynamics, efficiency, comfort and fit—it all has to be just right when you’re chasing a new PR. Built for the demands of professional triathletes, this speeding bullet has it all.

Hlavné výhody

Karbonový rám Advanced Composite

Základem tohoto speciálu je do nejmenšího detailu propracovaný karbonový rám Advanced Composite, který díky technologii AeroSystem Shaping a testování v aero tunelu nabízí především vynikající aerodynamické vlastnosti, ale také vysokou tuhost při nízké hmotnosti. A to vše bez kompromisů v ovladatelnosti nebo pohodlí. Celý výrobní proces od zpracování surového materiálu probíhá v naší vlastní továrně.

Technologie AeroSystem Shaping

Při výrobě rámů Trinity Advanced Pro využíváme unikátní technologii AeroSystem Shaping. Díky výzkumu v oboru CFD (Computational Fluid Dynamics) a testování v aero tunelu jsme získali důležité poznatky a údaje, které jsme využili při optimalizaci tvarů rámových trubek a jejich spojů, aby výsledný rám nabídl skutečně vynikající aerodynamické vlastnosti.

Dokonalá integrace

Téměř neviditelné integrované brzdy Giant SpeedControl SL společně s vnitřním vedením bowdenů pomáhají ještě více snižovat odpor vzduchu. Systém montáže nástavců umožňuje nastavit si řízení přesně podle vašich preferencí. Kolo je dále vybaveno integrovaným hydratačním systémem a prostorem pro uložení výživy (tzv. AeroVault System) a také speciální aero lahví na spodní rámové trubce.

Zdieľať

Výhody

Handcrafted from premium Advanced-grade composite and meticulously formed with AeroSystem Shaping Technology, this is the choice of Giant pro triathletes including Ironman 70.3 World Champion Gustav Iden. From Ironman distances to time trial road racing stages, it offers a comfortable fit for long distance training and racing. And its unique AeroVault system includes an integrated front hydration unit, top tube storage box and downtube water bottle that, together, improve the bike’s aero performance on the road.

Trinity Advanced Pro with interactive tooltips

Technológie

Technológia Advanced Composite
AeroSystem Shaping Technology
Tubeless System