Skip to main content

Faster up the climbs, longer loops, more singletrack fun on any given day. Give yourself the power and freedom to extend your trail-riding adventures.

Hlavné výhody

Výkon a dojazd

Středový motor Giant SyncDrive Pro Yamaha (80 Nm) má ve srovnání s motorem „Sport“ kompaktnější rozměry a nižší hmotnost, nabízí vyšší maximální podporu (až 360 %) a zvládne i vyšší kadenci (až 120 otáček za minutu). Plně integrovaná baterie umístěná zespodu dolní rámové trubky nabízí 500 Watt hodin pro co nejvyšší dojezd.

Technológia PedalPlus

Naprosto hladké spojení mezi motorem a vaší vlastní silou zajistí 4-senzorová technologie PedalPlus, která s vysokou přesností měří sílu vašeho šlapání a podle toho vyhodnocuje, kolik energie má dodat elektromotor, aby spotřeba energie (vaší i z baterie) byla co nejefektivnější. Výsledkem je snadno předvídatelný a přirozený projev motoru a jízda na kole je příjemná, plynulá a s dostatkem výkonu, bez ohledu na zvolený převod nebo povahu terénu.

Skvelé odpruženie Maestro

Systém Maestro je založen na pečlivém umístění čtyř základních čepů, které neutralizují působení zadní brzdy, přesto udrží systém plně citlivý ke všem typům nerovností, a to bez nežádoucího pohupování při šlapání. Odpružení Maestro tak významným způsobem zlepšuje celkové jízdní vlastnosti kola a tím i váš požitek z jízdy v terénu.

Zdieľať

Výhody

The SyncDrive Pro motor gives the Trance E+ Pro a massive 80Nm of torque and 360 percent tunable support, all controlled by the new Giant E-bike App. This lets you enjoy every aspect of E-bike riding, whether you want to ride with full power or tune it less aggressively. Featuring 140mm of smooth Maestro suspension travel in the rear, 150mm in the front, and frame geometry that’s designed for 27.5 wheels, this is a whole new way to tackle technical singletrack trails. The EnergyPak battery is cleanly integrated into the downtube of the lightweight ALUXX SL frame. The new RideControl ONE center gives you navigation, health and fitness tracking capabilities give this E-bike more features than ever before.

1 2 3 4 5 6 7 8 Výhody

Technológie

ALUXX SL Aluminum Technology
Energypak
Hybrid Cycling Technology
Maestro Suspension Technology
RideControl ONE
Smart Assist
SyncDrive Pro