Fast starts, tight corners, a blur of speed through dirt, sand and mud. Proven by elite cyclocross pros for years, the latest TCX Advanced Pro is built to win.

Hlavné výhody

Karbonový rám Advanced Composite

Rámy Advanced Composite vyrábíme v našich vlastních továrnách ze surových materiálů nejvyšší kvality a s použitím pokročilých výrobních metod a procesů. Díky tomu mají vysokou tuhost při nízké hmotnosti a poskytují vynikající jízdní vlastnosti. Nejnovější generace rámu TCX Advanced Pro (představena v kolekci 2021) je o 17,5 % lehčí než ta předchozí, vysoká tuhost byla samozřejmě zachována.

Výborná ovladatelnost

Hydraulické kotoučové brzdy poskytují silný brzdný výkon a plynulou modulaci, což výrazně zlepšuje ovládání kola. Brzdy jsou upevněny pomocí moderních plochých úchytů flat mount a 12mm pevné osy zajišťují potřebnou tuhost. Kónický sloupek vidlice OverDrive 2, kde vrchní ložisko hlavového složení má průměr 1 ¼“, spodní 1 ½“, zvyšuje tuhost řízení a tím i zlepšuje ovladatelnost kola.

Vysoký komfort

Karbonová sedlovka D-Fuse SL díky svému specifickému „D“ tvaru tlumí vibrace lépe než klasická kulatá sedlovka a jízda je tak mnohem pohodlnější. Rám je ale kompatibilní i standardní 30,9 mm kulatou sedlovku – díky tomu můžete na kolo instalovat i teleskopickou sedlovku, kterou oceníte především ve sjezdech.

Zdieľať

Výhody

The superlight composite frame is handcrafted with race-proven geometry and asymmetrical chainstays for optimal power transfer. The D-Fuse composite seatpost helps smooth out bumps and vibrations, and you also have the option to use a 30.9mm round standard or dropper seatpost. Other innovations include a lightweight composite WheelSystem and tubeless tires right out of the box; flat-mount disc brakes; and 12mm front and rear thru-axles for total control and fast cornering, sprinting and climbing in all conditions.

TCX Advanced Pro with interactive tooltips

Technológie

Technológia Advanced Composite
D-Fuse Technológia
OverDrive 2
PowerCore
Tubeless System