Výkonný motor, baterie s vysokou kapacitou, přední i zadní odpružení, řemenový pohon a speciální zadní nosič – to jsou hlavní přednosti, které nový Stormguard E+ řadí do kategorie SUV elektrokol. Využití tohoto modelu, který nastavuje standard pro „robustní sofistikovanost“, je velmi široké – od praktického používání ve městě až po ambiciózní dobrodružství v přírodě.

Hlavné výhody

Smooth control

Díky přednímu i zadnímu odpružení (zdvihy 100/100 mm) bude jízda pohodlnější, což oceníte nejen v terénu, ale i ve městě na nerovném povrchu. Speciální „plovoucí“ zadní nosič unese až 15 kg nákladu a připevněn je k hlavní části rámu, což umožňuje zadnímu kolu pohybovat se v celém rozsahu odpružení (nosič a odpružení se vzájemně neovlivňují).

Low maintenance

Namísto klasického řetězu je pohon řešen karbonovým řemenem Gates Carbon Drive CDX, který je vždy čistý (není nutné jej mazat) a vydrží i v náročných podmínkách více než 10000 km. Řazení Shimano Nexus ukryté v zadním náboji zvládne velké zatížení i vysoký nájezd a současně poskytuje vysokou spolehlivost a přesnost.

Powerful support

Motor SyncDrive Pro Yamaha s točivým momentem 85 Nm a podporou až 400 % je nejmodernější a nejsilnější typ motoru, jaký se na elektrokolech Giant používá. Baterie EnergyPak 800 poskytuje dostatek energie i pro dlouhé jízdy a navíc je tu kompatibilita s přídavnou baterií EnergyPak Plus 250, která je nabízena jako volitelné příslušenství.

Zdieľať

Výhody

Model Stormguard E+ má přední i zadní odpružení se zdvihy 100/100 mm, jízda po nerovnostech je díky tomu pohodlnější. Pohon je řešen karbonovým řemenem, který i v náročných podmínkách vydrží více než 10000 km a je prakticky bezúdržbový. Spolehlivé a přesné řazení Shimano Nexus v zadním náboji zvládne velké zatížení i vysoký nájezd. Motor SyncDrive Pro Yamaha poskytuje vysoký točivý moment 85 Nm a silnou podporu (až 400 %). Dostatek energie i pro dlouhé jízdy dodá baterie EnergyPak 800. Speciální zadní nosič unese až 15 kg nákladu a připevněn je k hlavní části rámu, aby odpružení mohlo fungovat zcela nezávisle.

Stormguard E+ with interactive tooltips

Technológie

Energypak
EnergyPak Plus
Hybrid Cycling Technology
RideDash Evo
Smart Assist
SyncDrive Pro