Choose your line and let it rip. From chunky alpine terrain to warp-speed park runs, this 29er eats up rugged terrain. Its smooth Maestro rear suspension and beefy 170mm fork help keep you in control no matter what comes your way.

Hlavné výhody

Hliníkový rám ALUXX SL a karbonové horní vahadlo

Lehký a zároveň vysoce tuhý a pevný hliníkový rám ALUXX SL je vyráběn v naší vlastní továrně. Každý rám, který opustí výrobní linku, musí splňovat vysoké standardy pro kvalitu a stanovené přísné tolerance pro hliníkové rámy. Horní vahadlo odpružení Maestro je vyrobené z jednoho kusu karbonového kompozitu (technologie Advanced Forged Composite) – vahadlo je tak lehčí a zároveň tužší a pevnější, než kdyby bylo vyrobeno z hliníku nebo běžného kompozitu.

Moderní enduro geometrie

Reign 29 SX dokonale využívá všech předností 29“ kol a jeho geometrie splňuje všechny nároky na moderní enduro bike, to znamená kratší zadní stavba (439 mm), delší horní rámová trubka a samozřejmě ty „správné“ úhly (64,6° hlavový, 76,4° sedlový).

Skvělé odpružení Maestro

Odpružení Maestro je plně aktivní a vysoce citlivé, jízda v terénu tak bude příjemnější a zábavnější. Tento systém funguje na principu virtuálního (plovoucího) středu otáčení zadní stavby, což eliminuje nežádoucí pohupování při šlapání – díky tomu při jízdě neztrácíte energii a jedete plynuleji, rychleji a s menší námahou. Maestro využívá tlumičů s přímým uchycením do horního vahadla (tzv. trunnion mount) a nižším převodovým poměrem – výsledkem je ještě vyšší citlivost a lepší útlum.

Zdieľať

Výhody

This 29er features a lightweight, stiff and super-strong ALUXX SL frameset with our latest Maestro rear suspension. The components have been hand-picked to excel on technical descents. The frameset is engineered with progressive geometry including shorter chainstays, a longer toptube, and headtube/seattube angles that put you in the perfect position to slay singletrack. The rear suspension gives you 146mm of smooth, active rear travel with a new trunnion mount shock and Advanced Forged Composite rocker arm. This SX model features a 170mm fork for outstanding control on high-speed descents. Add in a host of other aggressive trail riding technologies, including a cleanly routed dropper seatpost and the latest Giant WheelSystem with Boost hub spacing and tubeless tires, and it’s ready to rip when you are.

Reign SX 29 with interactive tooltips

Technológie

Karbónové vahadlo
ALUXX SL hliníková technológia
Maestro Suspension Technology
MegaDrive
OverDrive
PowerCore
Tubeless System