Každý trail, každé strmé stúpanie, každý vzrušujúci zjazd. Tento inovovaný trailový bajk, testovaný a vyvinutý profesionálmi Giant's E-Bike enduro, vám dáva silu vychutnať si najlepšie časti jazdy znova a znova.

Hlavné výhody

Skvělé odpružení a nastavitelná geometrie

Hliníkový rám ALUXX SL s karbonovým horním vahadlem nabízí 160 mm zdvihu, přední vidlice poskytuje zdvih 170 mm. Plně aktivní a vysoce citlivé zadní odpružení Maestro bude perfektně tlumit veškeré nerovnosti, ale zároveň vás nebude omezovat při jízdě do kopce, kdy nedochází k nežádoucímu pohupování. Díky flip chip vložkám v horním vahadle si můžete snadno upravit geometrii kola, aby co nejlépe vyhovovala vašemu stylu jízdy nebo terénu, v jakém nejčastěji jezdíte.

Silný motor a dlouhý dojezd

Nový motor SyncDrive Pro Yamaha (85 Nm, podpora až 400 %) je navržen a vyladěn pro jízdu v těžším terénu. Kromě pěti režimů s nastavenou hodnotou podpory je k dispozici i plně automatický režim Smart Assist, ve kterém systém sám vyhodnocuje, jakou míru podpory má motor dodat. Integrovaná baterie EnergyPak Smart nabízí kapacitu 750/625 Wh (podle vybraného modelu). Rám kola navíc umožňuje instalaci druhé baterie (EnergyPak Plus – volitelné příslušenství), která přidá 250 Wh.

Pohodlné ovládání motoru

Nové ovládací jednotky přinášejí vyšší komfort v ovládání motoru. Přímo u rukojeti je nenápadný ovladač RideControl Ergo 3, kterým můžete přepínat jízdní režimy i za jízdy v náročném terénu. Kromě toho je tu ještě ovladač RideControl Go, což je víceúčelové tlačítko a barevné LED diody přímo na rámu (diody indikují zvolený jízdní režim a stav baterie). Další užitečné funkce včetně možnosti vyladění podpory v jednotlivých jízdních režimech vám nabídne mobilní aplikace Giant RideControl.

Zdieľať

Výhody

29-palcové predné koleso a 27,5-palcové zadné koleso spoločne ponúkajú vynikajúcu ovládateľnosť a agilitu v technickom teréne. Inovovaná rámová sada ponúka novú geometriu s kratšou zadnou stavbou a dlhším rázvorom. Medzi nové riadiace jednotky patrí RideControl Go, ktorý je integrovaný do hornej trubky a RideControl Ergo 3, pripevnený k riadidlám vedľa gripu. Nová funkcia flip chipu vám umožňuje prispôsobiť geometriu rámu štýlu jazdy a terénu.

Reign E+ with interactive tooltips

Technológie

ALUXX SL hliníková technológia
Flip Chip - Maestro
Hybrid Cycling Technology
Maestro Suspension Technology
RideControl Ergo 3
RideControl Go
Smart Assist
SyncDrive Pro