Unleash your sprint with 200 meters to go. Close a gap, chase back, launch a solo attack. This new aero road machine is made for the moments that count. More aero, more adjustable, more ways to win.

Hlavné výhody

Integrated aerodynamics

Technologie AeroSystem Shaping, výsledek analýzy CFD (Computational Fluid Dynamics) a testování v aerodynamickém tunelu, optimalizuje aerodynamický výkon při různých úhlech náklonu. Celkový aerodynamický výkon ještě zlepšují rámové trubky ve tvaru zkrácené elipsy a také nový kokpit Contact SLR Aero.

Easier adjustability

Nová dvoudílná sestava řídítek a představce Contact SLR Aero usnadňuje nejen výměnu komponentů, ale i přesné nastavení vaší pozice. Nový systém řízení OverDrive Aero dokonale schovává bowdeny a zároveň se vyhýbá složitosti spojené s plně integrovanými konstrukcemi řídítek a představců.

Race-winning efficiency

Nový Propel Advanced SL je zkonstruován z uhlíkových vláken té nejvyšší kvality a s použitím nejmodernějších výrobních procesů, což umožňuje dosažení ještě lepšího poměru tuhosti a hmotnosti než u Propelu předchozí generace – nový Propel je nejen tužší, ale také lehčí (úspora hmotnosti je 225 gramů).

Zdieľať

Highlights of the Propel Advanced SL

This all-new aero road machine is designed and engineered for one main purpose: speed. With its AeroSystem Shaping technology and race-winning efficiency, it’s the bike of choice for the WorldTour sprinters on Team BikeExchange-Jayco and the world’s fastest triathletes. The tubes feature a truncated ellipse shape for a frame that is both ultra-stiff and superlight. Now 225 grams lighter than the previous generation, it offers a competitive edge when it matters most.

Propel Advanced SL with interactive tooltips

Technológie

Advanced SL Composite Technology
AeroSystem Shaping Technology
OverDrive Aero
PowerCore
RideSense Ready
Vector Integrated Seatpost
Tubeless System