Nové
{{ productAwardLocalized.Quote }}

Fathom E+ 2

3 269 €

Zdieľať

Plná kontrola so zábavou s našim hardtail elektrobicyklom. Stúpajte s väčšou ľahkosťou.

Hlavné výhody

Smooth power delivery

The SyncDrive Sport motor technology delivers smooth, instantaneous power to conquer all kinds of terrain and have more fun.

Balanced, confident handling

Lightweight aluminum frame with trail-friendly geometry, 120mm of front suspension travel, and stable 29-inch wheels with tubeless tires puts you in control on off-road terrain.

Batéria

Integrovaná batéria EnergyPak 500 Wh

Dojazd

Ako ďaleko môžem zájsť na jedno nabitie batérie?

Dojazd na jedno nabitie batérie sa môže veľmi líšiť v závislosti od podmienok, ako je napríklad celková hmotnosť jazdca a nákladu; jazda proti vetru; tlak v pneumatikách a profil behúňa; terénne a výškové zmeny; povrch cesty alebo chodníka; vonkajšia teplota; údržba elektrobicykla; a stav batérie.

Lišta uvedená nižšie poskytuje približný rozsah. Podmienky sú kategorizované ako extrémne, dobré a ideálne. Extrémne podmienky sa zvyčajne vyskytujú pri jazde s veľkým zaťažením, silným protivetrom alebo nadmerným stúpaním.

EnergyPak Smart 500 / SyncDrive Sport

  • Dojazd
  • Extrémne: 55 km 34 miles
  • Dobré: 110 km 68 miles
  • Ideálne: 180 km 111 miles
Špecifikácie
  • Motor
    SyncDrive Sport, 70Nm Powered by Yamaha
  • Controller
    RideControl Dash, full color LCD screen
  • ovládacia jednotka
    RideControl Dash, full color LCD screen
  • Battery
    EnergyPak Smart 500, 36V Integrated Lithium-IonEnergyPak Plus range extender compatible
  • Veľkosti
    S, M, L, XL, XXL
  • Farby
    Color A: Black, Color B: Metallic Blue
  • Rám
    ALUXX Aluminum, Overdrive 1½ - 1⅛" Head Tube, 141mm Boost QR, ISS, Giant EnergyPak Plus Range Extender Compatible, Integrated KS18 Kickstand Mount
  • Vidlica
    SR Suntour XCR 32 Coil LO Boost 29 120mm travel, Tapered 1½ - 1⅛" steerer, lockout
  • Tlmič
    -
  • Riadidlá
    Giant Connect TR Riser 31.8x780mm
  • Grips
    Giant Sole-O Grip
  • Predstavec
    Giant Contact
  • Sedlovka
    Giant 30.9mm, 2-bolt Micro Adjustable, Forged Aluminium
  • Sedadlo
    Giant Sport
  • Pedále
    Aluminum Platform
  • Radenie
    Shimano Deore
  • Prešmykač
    -
  • Prehadzovačka
    Shimano Deore, 10-speed, Shadow+
  • Brzdy
    Tektro HD-M280, hydraulic disc, 180mm
  • Brzdové páky
    Shimano BL-MT200
  • Kazeta
    Shimano CS-M4100-10 11-46T 10-speed
  • Reťaz
    KMC e.10 Sport, e-bike optimized
  • Kľuky
    FSA Comet E-Bike crank arm setFSA MegaTooth Direct-mount 1X steel 36T
  • Stredové zloženie
    N/A
  • Ráfiky
    Giant XCT 29 Tubeless Ready 25mm e-bike optimized
  • Náboje
    Shimano MT410 Boost, Center-Lock, [F] 110x15, Shimano MT200-B [R] 141mm OLD, QR
  • Špice
    Stainless steel
  • Pneumatiky
    Maxxis Rekon 29x2.4", Foldable, TLR, EXO, 60 TPI
  • Lighting
    -
  • Carrier
    -
  • Hmotnosť
    -

Všetky ceny a špecifikácie sa môžu zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.

Výber veľkosti a geometrie

Uvedené hodnoty sú orientačné. Odporúčame výber veľkosti konzultovať u vášho autorizovaného predajcu Giant / Liv a veľkosť rámu si pred nákupom bicykla vyskúšať.

bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  SMLXLXXL
ADĺžka sedlovej trubky (mm) (inch)40515,945517,950519,953521,156022
BUhol sedlovej trubky (degrees)73,0°73,0°73,0°73,0°73,0°
CDĺžka hornej rámovej trubky (mm) (inch)57522,660023,662524,665025,667526,6
DDĺžka hlavovej trubky (mm) (inch)1054,11154,51254,91405,51556,1
EUhol hlavovej trubky (degrees)68,0°68,0°68,0°68,0°68,0°
FOffset vidlice (mm) (inch)461,8461,8461,8461,8461,8
GTrail (mm) (inch)100,73,9100,73,9100,73,9100,73,91014
HRázvor (mm) (inch)114144,9116745,9119347121948124549
IDĺžka zadnej stavby (mm) (inch)47518,747518,747518,747518,747518,7
JRozdiel zadnej voči stredovej osi - BB DROP (mm) (inch)451,8451,8451,8451,8451,8
KStack - výška riadenia (mm) (inch)62524,66342564325,365725,967126,4
LReach (mm) (inch)38415,14061642816,944917,747018,5
MVýška rámu od zeme (mm) (inch)72328,575329,67883180831,882832,6
NŠírka riaditok (mm) (inch)69027,275029,575029,578030,778030,7
ODĺžka predstavca (mm) (inch)502602,4602,4702,8702,8
PDĺžka kľúk (mm) (inch)1606,31656,51706,71706,71706,7
QRozmer kolies 29"29"29"29"29"

Technológie

ALUXX SL hliníková technológia
Hybrid Cycling Technology
Tubeless System
SyncDrive Sport
Smart Assist
Energypak
RideControl Dash

Všetky ceny a špecifikácie sa môžu zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.