Skip to main content

This is an image carousel with thumbnail navigation. Select any thumbnail to view an enlarged version in a gallery modal. In the gallery, use the Next and Previous buttons to navigate between images, or close the modal to return to the thumbnails.

FastRoad AR Advanced 2

1 799 €

Zlepšovanie kondície prerobené na zábavu. Tento ľahký bicykel má elegantný kompozitný rám, ploché riadidlá a schopnosti jazdiť po všetkých cestách, takže sa môžete rýchlo, pohodlne a s kontrolou vydať z mestských ulíc na hrboľaté cesty.

Hlavné výhody

Lightweight efficiency

Advanced Composite frameset and sleek shaping make this model 350g lighter than the aluminum version. A stiffer bottom bracket area improves power transfer so you can accelerate and climb faster with less effort.

Smooth, stable ride quality

Flat handlebar frame geometry creates a more upright riding position for confident handling. Powerful disc brakes offer added control in all conditions. And the combination of a D-Fuse composite seatpost and ErgoContact saddle helps smooth out rough roads.

All-road capabilities

High-volume 40mm tubeless tires offer the freedom and versatility to ride smooth roads, bumpy bike paths or gravel. Single or double chainring setups are available on different models to suit individual riding style and terrain.

Technológie

Technológia Advanced Composite

Výber veľkosti a geometrie

Uvedené hodnoty sú orientačné. Odporúčame výber veľkosti konzultovať u vášho autorizovaného predajcu Giant / Liv a veľkosť rámu si pred nákupom bicykla vyskúšať.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • XS
      155 cm5’1”  to 165 cm5’5”
  • S
      160 cm5’3”  to 170 cm5’7”
  • M
      170 cm5’7”  to 180 cm5’11”
  • ML
      175 cm5’9”  to 185 cm6’1”
  • L
      180 cm5’11”  to 190 cm6’3”
  • XL
      190 cm6’3”  to 200 cm6’7”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
 XSSMMLLXL
A Dĺžka sedlovej trubky (mm) (inch)43517,145517,947518,749519,552520,755521,9
B Uhol sedlovej trubky (degrees)73,5°73,5°73,5°73,0°73,0°73,0°
C Dĺžka hornej rámovej trubky (mm) (inch)54521,55602257522,659023,26102463024,8
D Dĺžka hlavovej trubky (mm) (inch)1104,31305,11556,11756,92007,92258,9
E Uhol hlavovej trubky (degrees)70,5°70,5°71,0°71,0°71,5°71,5°
F Offset vidlice (mm) (inch)502502502502502502
G Trail (mm) (inch)73,72,973,72,970,42,870,42,867,12,667,12,6
H Rázvor (mm) (inch)103140,6104741,2105841,7106942,1108442,7110543,5
I Dĺžka zadnej stavby (mm) (inch)43517,143517,143517,143517,143517,143517,1
J Rozdiel zadnej voči stredovej osi - BB DROP (mm) (inch)753753753753753753
K Stack - výška riadenia (mm) (inch)5332155221,757822,859723,562324,564625,4
L Reach (mm) (inch)38715,239615,640415,94071641916,543217
M Výška rámu od zeme (mm) (inch)71828,37362975629,877330,480031,582632,5
N Šírka riaditok (mm) (inch)64025,264025,268026,868026,868026,868026,8
O Dĺžka predstavca (mm) (inch)702,8803,1903,5903,51003,91104,3
P Dĺžka kľúk (mm) (inch)1706,71706,71706,7172,56,8172,56,8172,56,8
Špecifikácie
  • Veľkosti
    XS, S, M, M/L, L, XL
  • Rám
    Advanced-grade composite, 12x142mm thru-axle, disc
  • Vidlica
    Advanced-grade composite, composite OverDrive steerer, 12x100mm thru-axle, disc
  • Riadidlá
    Giant Sport Flat
  • Gripy
    Giant ErgoContact
  • Predstavec
    Giant Contact, 8-degree XS:70mm, S:80mm, M:90mm, M/L: 90mm, L:100mm, XL:110mm
  • Sedlovka
    Giant D-Fuse, alloy, 350mm
  • Sedadlo
    GIANT ErgoContact Saddle
  • Radenie
    Shimano Cues U6000 10 speed - SLU60010R
  • Prehadzovačka
    Shimano CUES
  • Brzdy
    Tektro HD-M3110
  • Brzdové páky
    Tektro HD-M3110
  • Kazeta
    Shimano CSLG40010 11x48
  • Reťaz
    KMC X11 with Missing Link
  • Kľuky
    FSA Omega AGX+, 42t
  • Stredové zloženie
    FSA BB-AL86
  • Ráfiky
    Giant S-X2 DIsc, 12mm Thru Axles
  • Pneumatiky
    Giant Gavia Fondo 2, 60tpi 700X32C, Wirebead, Tubless
  • Doplnky
    Tubieless Prepared
  • Hmotnosť
    Najpresnejší spôsob, ako určiť hmotnosť akéhokoľvek bicykla, je nechať si ho od miestneho predajcu odvážiť. Mnohé značky sa snažia uvádzať čo najnižšiu hmotnosť, ale v skutočnosti sa hmotnosť môže líšiť v závislosti od veľkosti, povrchovej úpravy, hardvéru a príslušenstva. Všetky naše bicykle sú navrhnuté s ohľadom na najlepšiu hmotnosť a kvalitu jazdy vo svojej triede.

Všetky ceny a špecifikácie sa môžu zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.

Všetky ceny a špecifikácie sa môžu zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.