Skip to main content
Dopredaj

This is an image carousel with thumbnail navigation. Select any thumbnail to view an enlarged version in a gallery modal. In the gallery, use the Next and Previous buttons to navigate between images, or close the modal to return to the thumbnails.

Anthem Advanced Pro 29 2

2022

4 479 € (pôvodná cena 5 599 €)

Tento profesionálny XC stroj spája nové zadné odpruženie FlexPoint Pro so superľahkým celokompozitovým rámom a geometriou pripravenou na preteky. Je to dokonalá zbraň pre technický XC terén.

Hlavné výhody

Ultra efektívny

Advanced kompozitný hlavný rám novej generácie a zadná stavba sú o 250 g ľahšie, ako predchádzajúca verzia. Oblasť stredovej konzoly je tuhšia pre rýchlejšie zrýchlenie a strmší uhol sedlovej trubky dáva jazdcovi efektívnu pozíciu pri stúpaní.

Kráľovská kontrola

Úplne nový systém odpruženia FlexPoint Pro prináša 100mm citlivého a aktívneho zadného zdvihu. Prepracovaný rám prináša modernú XC geometriu so 67.5° uhlom hlavovej trubky a 110mm zdvihom vidlice pre technické pasáže.

29 palcová stabilita a rýchlosť

Geometria rámu a odpruženie je optimalizované pre väčší priemer kolies, 29 palcov. Dlhší reach a inovovaný kokpit prináša 35mm kompozitové riadidlá a predstavec pre efektívnu ovládateľnosť a stabilitu.

Videá

Pure XC Speed
Pure XC Speed
Anthem Advanced Pro 29 Bike Check
Anthem Advanced Pro 29 Bike Check

Technológie

Technológia Advanced Composite
Karbónové vahadlo
OverDrive
Tubeless System
Technológia odpruženia FlexPoint Pro

Výber veľkosti a geometrie

Uvedené hodnoty sú orientačné. Odporúčame výber veľkosti konzultovať u vášho autorizovaného predajcu Giant / Liv a veľkosť rámu si pred nákupom bicykla vyskúšať.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • S
      163 cm5’4”  to 172 cm5’8”
  • M
      171 cm5’7”  to 180 cm5’11”
  • L
      179 cm5’10”  to 188 cm6’2”
  • XL
      187 cm6’2”  to 198 cm6’6”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
 SMLXL
A Dĺžka sedlovej trubky (mm) (inch)39015,442016,546518,349519,5
B Uhol sedlovej trubky (degrees)75,5°75,5°75,5°75,5°
C Dĺžka hornej rámovej trubky (mm) (inch)57222,560423,862624,665325,7
D Dĺžka hlavovej trubky (mm) (inch)903,5953,71054,11154,5
E Uhol hlavovej trubky (degrees)67,5°67,5°67,5°67,5°
F Offset vidlice (mm) (inch)441,7441,7441,7441,7
G Trail (mm) (inch)1094,31094,31094,31094,3
H Rázvor (mm) (inch)112744,4115945,6118346,6121247,7
I Dĺžka zadnej stavby (mm) (inch)43517,143517,143517,143517,1
J Rozdiel zadnej voči stredovej osi - BB DROP (mm) (inch)421,7421,7421,7421,7
K Stack - výška riadenia (mm) (inch)58923,259323,360323,761224,1
L Reach (mm) (inch)42016,545017,747018,549519,5
M Výška rámu od zeme (mm) (inch)74529,375029,577730,680031,5
N Šírka riaditok (mm) (inch)76029,976029,976029,976029,9
O Dĺžka predstavca (mm) (inch)602,4702,8702,8702,8
P Dĺžka kľúk (mm) (inch)1706,71756,91756,91756,9
Q Rozmer kolies 29"29"29"29"
Špecifikácie
  • Veľkosti
    S, M, L, XL
  • Farby
    Black Diamond / Carbon
  • Rám
    Advanced-Grade Composite front and rear triangles, 100mm FlexPoint Pro suspension, 12x148mm thru-axle
  • Vidlica
    Fox 34 Float SC Performance Remote, 110mm, FIT4 damper, Boost 15x110 Kabolt, 44mm offset, remote lockout, custom tuned for Giant
  • Tlmič
    Fox Float DPS Performance Elite, 165/45, custom tuned for Giant
  • Riadidlá
    Giant Contact XC Flat, composite, 760x35mm
  • Gripy
    Giant XC Pro S:32mm, M:32mm, L:34mm, XL:34mm
  • Predstavec
    Giant Contact SL XC, 35mm S:60mm, M:70mm, L:70mm, XL:70mm
  • Sedlovka
    Giant Contact Switch dropper, remote S: 125mm travel / 30.9 x 395mm M: 125mm travel / 30.9 x 395mm L: 150mm travel / 30.9 x 440mm XL: 150mm travel / 30.9 x 445mm
  • Sedadlo
    Fi'zi:k Antares R7 with S-Alloy rails
  • Pedále
    N/A
  • Radenie
    Shimano Deore SLX M7100, 1x12
  • Prešmykač
    N/A
  • Prehadzovačka
    Shimano Deore SLX RD-M7100
  • Brzdy
    Shimano Deore BR-M6100, hydraulic, Shimano RT-56 rotors [F]180mm, [R]160mm
  • Brzdové páky
    Shimano Deore BL-M6100
  • Kazeta
    Shimano SLX M7100, 10x51
  • Reťaz
    KMC X-12
  • Kľuky
    Shimano SLX, 32t S:170mm, M:175mm, L:175mm, XL:175mm
  • Stredové zloženie
    Shimano, press fit
  • Ráfiky
    Giant XCR 2 29 Carbon WheelSystem
  • Náboje
    Giant XCR 2 29 Carbon WheelSystem
  • Špice
    Giant XCR 2 29 Carbon WheelSystem
  • Pneumatiky
    Maxxis Recon Race 29x2.4, foldable, TLR, EXO, tubeless
  • Doplnky
    tubeless prepared, 2.4" max tire size, 34t max chainring size, Giant/MRP CS chain guide
  • Hmotnosť
    Najpresnejší spôsob, ako určiť hmotnosť akéhokoľvek bicykla, je nechať si ho od miestneho predajcu odvážiť. Mnohé značky sa snažia uvádzať čo najnižšiu hmotnosť, ale v skutočnosti sa hmotnosť môže líšiť v závislosti od veľkosti, povrchovej úpravy, hardvéru a príslušenstva. Všetky naše bicykle sú navrhnuté s ohľadom na najlepšiu hmotnosť a kvalitu jazdy vo svojej triede.

Všetky ceny a špecifikácie sa môžu zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.

Všetky ceny a špecifikácie sa môžu zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.