Skip to main content
Nové

This is an image carousel with thumbnail navigation. Select any thumbnail to view an enlarged version in a gallery modal. In the gallery, use the Next and Previous buttons to navigate between images, or close the modal to return to the thumbnails.

Anthem Advanced Pro 29 0

2022

12 299 €

Tento profesionálny XC stroj spája nové zadné odpruženie FlexPoint Pro so superľahkým celokompozitovým rámom a geometriou pripravenou na preteky. Je to dokonalá zbraň pre technický XC terén.

Hlavné výhody

Ultra efektívny

Advanced kompozitný hlavný rám novej generácie a zadná stavba sú o 250 g ľahšie, ako predchádzajúca verzia. Oblasť stredovej konzoly je tuhšia pre rýchlejšie zrýchlenie a strmší uhol sedlovej trubky dáva jazdcovi efektívnu pozíciu pri stúpaní.

Kráľovská kontrola

Úplne nový systém odpruženia FlexPoint Pro prináša 100mm citlivého a aktívneho zadného zdvihu. Prepracovaný rám prináša modernú XC geometriu so 67.5° uhlom hlavovej trubky a 110mm zdvihom vidlice pre technické pasáže.

29 palcová stabilita a rýchlosť

Geometria rámu a odpruženie je optimalizované pre väčší priemer kolies, 29 palcov. Dlhší reach a inovovaný kokpit prináša 35mm kompozitové riadidlá a predstavec pre efektívnu ovládateľnosť a stabilitu.

Videá

Pure XC Speed
Pure XC Speed
Anthem Advanced Pro 29 Bike Check
Anthem Advanced Pro 29 Bike Check

Technológie

Technológia Advanced Composite
Karbónové vahadlo
OverDrive
Tubeless System
Technológia odpruženia FlexPoint Pro

Výber veľkosti a geometrie

Uvedené hodnoty sú orientačné. Odporúčame výber veľkosti konzultovať u vášho autorizovaného predajcu Giant / Liv a veľkosť rámu si pred nákupom bicykla vyskúšať.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • S
      163 cm5’4”  to 172 cm5’8”
  • M
      171 cm5’7”  to 180 cm5’11”
  • L
      179 cm5’10”  to 188 cm6’2”
  • XL
      187 cm6’2”  to 198 cm6’6”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
 SMLXL
A Dĺžka sedlovej trubky (mm) (inch)39015,442016,546518,349519,5
B Uhol sedlovej trubky (degrees)75,5°75,5°75,5°75,5°
C Dĺžka hornej rámovej trubky (mm) (inch)57222,560423,862624,665325,7
D Dĺžka hlavovej trubky (mm) (inch)903,5953,71054,11154,5
E Uhol hlavovej trubky (degrees)67,5°67,5°67,5°67,5°
F Offset vidlice (mm) (inch)441,7441,7441,7441,7
G Trail (mm) (inch)1094,31094,31094,31094,3
H Rázvor (mm) (inch)112744,4115945,6118346,6121247,7
I Dĺžka zadnej stavby (mm) (inch)43517,143517,143517,143517,1
J Rozdiel zadnej voči stredovej osi - BB DROP (mm) (inch)421,7421,7421,7421,7
K Stack - výška riadenia (mm) (inch)58923,259323,360323,761224,1
L Reach (mm) (inch)42016,545017,747018,549519,5
M Výška rámu od zeme (mm) (inch)74529,375029,577730,680031,5
N Šírka riaditok (mm) (inch)76029,976029,976029,976029,9
O Dĺžka predstavca (mm) (inch)602,4702,8702,8702,8
P Dĺžka kľúk (mm) (inch)1706,71756,91756,91756,9
Q Rozmer kolies 29"29"29"29"
Špecifikácie
  • Veľkosti
    S, M, L, XL
  • Farby
    Raw Carbon / Chrome
  • Rám
    Advanced-Grade Composite front and rear triangles, 100mm FlexPoint Pro suspension, 12x148mm thru-axle
  • Vidlica
    Fox 34 Float SC Factory Live Valve, 110mm, FIT4 damper, Boost 15x110 Kabolt, 44mm offset, custom tuned for Giant
  • Tlmič
    Fox Factory Live Valve, 165/45, custom tuned for Giant
  • Riadidlá
    Giant Contact SLR XC Flat, composite, 760x35mm
  • Gripy
    Giant XC Pro S:32mm, M:32mm, L:34mm, XL:34mm
  • Predstavec
    Giant Contact SL XC, 35mm S:60mm, M:70mm, L:70mm, XL:70mm
  • Sedlovka
    Fox Transfer Factory, dropper, remote S: 125mm travel / 30.9 x 363.5mm M: 150mm travel / 30.9 x 418.3mm L: 150mm travel / 30.9 x 418.3mm XL: 175mm travel / 30.9 x 475.1mm
  • Sedadlo
    Fi'zi:k Antares R5 with K:ium rails
  • Pedále
    N/A
  • Radenie
    SRAM XX Eagle AXS Rocker Paddle, 1x12
  • Prešmykač
    N/A
  • Prehadzovačka
    SRAM XX Eagle AXS
  • Brzdy
    Shimano XTR BR-MT9100, hydraulic, Shimano RT-64 rotors [F]180mm, [R]160mm
  • Brzdové páky
    Shimano XTR BL-M9100
  • Kazeta
    SRAM XX Eagle, 10x52
  • Reťaz
    SRAM XX Eagle
  • Kľuky
    SRAM XX Eagle, Quarq power meter, 32t S:170mm, M:175mm, L:175mm, XL:175mm
  • Stredové zloženie
    SRAM DUB, press fit
  • Ráfiky
    DT Swiss XRC 1200 Spline 29
  • Náboje
    DT Swiss XRC 1200
  • Špice
    DT Swiss XRC 1200, straight pull
  • Pneumatiky
    Maxxis Recon Race 29x2.4, foldable, TLR, EXO, tubeless
  • Doplnky
    tubeless prepared, 2.4" max tire size, 34t max chainring size, Giant/MRP SL chain guide
  • Hmotnosť
    Najpresnejší spôsob, ako určiť hmotnosť akéhokoľvek bicykla, je nechať si ho od miestneho predajcu odvážiť. Mnohé značky sa snažia uvádzať čo najnižšiu hmotnosť, ale v skutočnosti sa hmotnosť môže líšiť v závislosti od veľkosti, povrchovej úpravy, hardvéru a príslušenstva. Všetky naše bicykle sú navrhnuté s ohľadom na najlepšiu hmotnosť a kvalitu jazdy vo svojej triede.

Všetky ceny a špecifikácie sa môžu zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.

Všetky ceny a špecifikácie sa môžu zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.