Select your country or region

Vyberte si z ponuky

Vyberte si z ponuky

Vyberte si z ponuky

Nové
POROVNAŤ

Anthem 3 GE

2018

2 299 €

Akú potrebujem veľkosť?

Zdieľať

STÚPAJTE RÝCHLEJŠIE, KLESAJTE S PLNÝM NASADENÍM. TENTO OSVEDČENÝ XC A TRAIL STROJ VÁS PODRŽÍ V NÁROČNOM TERÉNE PRI VYSOKEJ RÝCHLOSTI.

Anthem je postavený na ľahkom hliníkovom ráme ALUXX SL, ktorý je špeciálne navrhnutý pre rýchle a agilné 27.5 kolesá. Vyznačuje sa najnovším dizajnom zadného zavesenia Maestro s trunnion-munt pre hladký chod a karbónovým horným vahadlom pre väčšiu tuhosť. Dostal po novom odpruženú vidlicu so zdvihom 130 mm a rozteč náboja Boost (110 predných / 148 zadných), čo zlepšuje tuhosť kolies pre ešte väčšiu kontrolu. Hlavová trubka OverDrive mu dáva tuhý predok pre ostré riadenie a stred PowerCore maximalizuje tuhosť a výkon prenosu sily.

  • ALUXX SL hliníkový rám so 110mm Maestro pruženia
  • RockShox Recon Gold RL Solo Air 130mm-vidlica s Boost 15mm pevnou osou
  • Shimano Deore 3x10
  • Shimano M365 hydraulické brzdy
  • Giant XC-1 Disc kolesá s Maxxis Forekaster bezdušovými plášťami

Stiahnuť PDF

VeľkostiS, M, L, XL
FarbyMatt/Black/Neon Yellow
RámALUXX SL-Grade Aluminum, 110mm Maestro Suspension
VidlicaRockShox Recon Gold RL Solo Air, 130mm Travel, Boost QR15x110, with Fast Black upper tube, Tapered
TlmičRockShox Deluxe R, Trunnion Mount
RiadidláGiant Connect Trail, 780 x 31.8mm
PredstavecGiant Connect
SedlovkaGiant Contact Switch, Dropper post with Remote, 30.9mm
SedadloGiant Contact, (Neutral)
RadenieShimano Deore, 2x10
PrešmykačShimano Deore 2x10
PrehadzovačkaShimano Deore, Shadow+
BrzdyShimano M365 [F] 180mm [R] 180mm, Hydraulic Disc
Brzdové pákyShimano M365
KazetaShimano Deore, 11-42t
ReťazKMC X10
KľukyShimano Deore, 24/34
Stredové zloženieShimano PressFit
RáfikyGiant XC-1 Wheelset Giant Disc-23 27.5", Tubeless Ready, 23mm Inner Width
Náboje[F] Giant Tracker Boost 15x110, Sealed Bearing [R] Giant Tracker Boost 12x148, Sealed Bearing
Špice[F] Giant Tracker Boost 15x110, Sealed Bearing [R] Giant Tracker Boost 12x148, Sealed Bearing
Pneumatiky[F] Maxxis Forekaster 27.5x2.35, 60 TPI, EXO, TR, Tubeless, [R] Maxxis Forekaster 27.5x2.20, 60 TPI, EXO, TR, Tubeless
Hmotnosť-

Výhody

The Anthem is built on a lightweight ALUXX SL aluminium frame that’s specifically engineered for quick and agile 27.5 wheels. It features the latest Maestro rear suspension design with a trunnion-mount shock for smoother trail performance and an Advanced Forged upper rocker arm for added stiffness. It features an updated 130mm suspension fork up front and Boost hub spacing (110 front/148 rear), which improves wheel stiffness for even more control. The OverDrive steerer tube gives it a stiff front end for razor-sharp steering, and the PowerCore bottom bracket maximises pedalling stiffness and power transfer.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Výber veľkosti a geometrie

Uvedené hodnoty sú orientačné. Odporúčame výber veľkosti konzultovať u vášho autorizovaného predajcu Giant / Liv a veľkosť rámu si pred nákupom bicykla vyskúšať.

XS   157 cm5’2” 170 cm5’7”
S   170 cm5’7” 174 cm5’9”
M   175 cm5’9” 181 cm5’11”
L   182 cm5’12” 189 cm6’2”
XL   190 cm6’3” 193 cm6’4”
  XSSMLXL
ASeat Tube Length (mm) (inch)37014,639015,444017,349019,353521,1
BSeat Tube Angle (degrees)72,9°72,9°72,9°72,9°72,9°
CDĺžka hornej rámovej trubky (mm) (inch)56522,25852360523,862524,664525,4
DDĺžka hlavovej trubky (mm) (inch)953,7953,71003,91104,31204,7
EUhol hlavovej trubky (degrees)67,4°67,4°67,4°67,4°67,4°
FOffset vidlice (mm) (inch)421,7421,7421,7421,7421,7
GTrail (mm) (inch)10241024102410241024
HRázvor (mm) (inch)109443,1111443,9113444,6115545,5117646,3
IDĺžka zadnej stavby (mm) (inch)42816,942816,942816,942816,942816,9
JRozdiel zadnej voči stredovej osi - BB DROP (mm) (inch)210,8210,8210,8210,8210,8
KStack - výška riadenia (mm) (inch)57322,657422,657922,858823,159723,5
LReach (mm) (inch)39115,441116,242916,944617,646318,2
MVýška rámu od zeme (mm) (inch)69527,471428,17372977430,580631,7
NŠírka riaditok (mm) (inch)78030,778030,778030,778030,778030,7
ODĺžka predstavca (mm) (inch)401,6502502602,4702,8
PDĺžka kľúk (mm) (inch)1706,71706,71756,91756,91756,9
QRozmer kolies 27.5"27.5"27.5"27.5"27.5"

Technológie

Všetky ceny a špecifikácie sa môžu zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.

giant-bicycles.com používa cookies. Čo to pre vás znamená?   Zatvoriť