Skip to main content
PORÓWNAJ
XTC Advanced 29er 3
 

XTC Advanced 29er 3

2017

Masz 14 dni, aby zmienić zdania i dokonać zwrotu.

Złożenie roweru, ustawienie pozycji, dokumenty.

Kiedy należy wykonać i jak wygląda.

Tabela rozmiarów i geometria

Wskazane rozmiary powinny być traktowane referencyjnie. Prosimy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą Giant i Liv w celu dobrania właściwego rozmiaru. Dostępność rozmiarów może się różnić w poszczególnych krajach.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • S
      162 cm5’4”  to 173 cm5’8”
  • M
      173 cm5’8”  to 180 cm5’11”
  • L
      180 cm5’11”  to 188 cm6’2”
  • XL
      188 cm6’2”  to 194 cm6’4”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
 SMLXL
A Długość rury podsiodłowej (mm) (inch)39015,444017,349019,353521,1
B Kąt podsiodłowy (degrees)73,0°72,5°72,0°72,0°
C Długość górnej rury (mm) (inch)5852360523,862524,664525,4
D Długość główki ramy (mm) (inch)953,7953,71054,11154,5
E Kąt główki ramy (degrees)70,0°70,0°70,0°70,0°
F Wyprzedzenie widelca (mm) (inch)512512512512
G Trail (mm) (inch)823,2823,2823,2823,2
H Baza kół (mm) (inch)107442,3108842,8110243,4112244,2
I Długość tylnego trójkąta (mm) (inch)42516,742516,742516,742516,7
J Obniżenie środka suportu (mm) (inch)602,4602,4602,4602,4
K Stack (mm) (inch)61224,161224,162124,463124,8
L Reach (mm) (inch)39815,741216,242316,7441,7
M Przekrok (mm) (inch)73929,176530,179731,482732,6
N Szerokość kierownicy (mm) (inch)72028,372028,372028,372028,3
O Długość wspornika kierownicy (mm) (inch)702,8803,1903,51003,9
P Długość ramienia korby (mm) (inch)1706,71756,91756,91756,9
Q Rozmiar kół 29"29"29"29"
Specyfikacja
  • Rozmiary
    M, L, XL
  • Kolor
    Niebieski
  • Rama
    Kompozyt węglowy - ADVANCED, poziome haki
  • Widelec
    SR SUNTOUR Raidon LO-R,15x100, skok 100mm
  • Tylny amortyzator
    Brak
  • Kierownica
    GIANT Connect Trail, 31.8x730mm
  • Wspornik kierownicy
    GIANT Connect 90mm(M), 100mm(L), 110mm(XL)
  • Wspornik siodła
    GIANT Connect, 27.2x400mm
  • Siodło
    GIANT Contact Forward
  • Pedały
    Brak
  • Manetki
    SHIMANO Deore M610, 2x10
  • Przerzutka przednia
    SHIMANO Deore M617
  • Przerzutka tylna
    SHIMANO Deore M615, Shadow+
  • Hamulce
    SHIMANO M395 przód 180mm, tył 160mm
  • Dzwignie hamulca
    SHIMANO M396
  • Kaseta / Wolnobieg
    SHIMANO HG50, 11-36, 10rz.
  • Łańcuch
    KMC X10
  • Korba
    SHIMANO FC-M627, 36/22T
  • Środek suportu
    SHIMANO BB-MT500, Press Fit
  • Obręcze
    GIANT XC3 29"
  • Piasty
    przód GIANT Tracker 15x100, łożyska maszynowe; tył GIANT Tracker Boost 12x148, łożyska maszynowe
  • Szprychy
    Nierdzewne, stalowe
  • Opony
    SCHWALBE Racing Ralph 29x2.25", Performance
  • Dodatki
    -
  • Waga orientacyjna
    -

Producent może w dowolnej chwili dokonać zmian specyfikacyjnych, które mogą nie być uwzględnione w przedstawionej na tej stronie specyfikacji i na zdjęciach produktu. Specyfikacje techniczne, opisy, zdjęcia i sugerowane ceny detaliczne mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Produkt oferowany w sklepie stacjonarnym może różnić się od przedstawionego na tej stronie.

Opinie

Producent może w dowolnej chwili dokonać zmian specyfikacyjnych, które mogą nie być uwzględnione w przedstawionej na tej stronie specyfikacji i na zdjęciach produktu. Specyfikacje techniczne, opisy, zdjęcia i sugerowane ceny detaliczne mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Produkt oferowany w sklepie stacjonarnym może różnić się od przedstawionego na tej stronie.