Skip to main content

This is an image carousel with thumbnail navigation. Select any thumbnail to view an enlarged version in a gallery modal. In the gallery, use the Next and Previous buttons to navigate between images, or close the modal to return to the thumbnails.

XTC Advanced 29 2 GE

2018

Masz 14 dni, aby zmienić zdania i dokonać zwrotu.

Złożenie roweru, ustawienie pozycji, dokumenty.

Kiedy należy wykonać i jak wygląda.

SZYBKOŚĆ XC, PŁYNNA KONTROLA I NIEDOŚCIGNIONA WSZECHSTRONNOŚĆ. TEN LEKKI MODEL Z KOŁAMI O ŚREDNICY 29 CALI MA WIELE OSOBOWOŚCI.

Ten lekki hardtail wykonany z kompozytu wyposażony w duże koła o średnicy 29 cali lub opcjonalnie wersję 27,5+, umożliwia wybór jednego roweru dopasowanego do wielu różnych stylów jazdy*. Z kołami o średnicy 29 cali model ten jest gotowy na płynną i szybką jazdę po singletrackach czy wyścigi XC. Ci, którzy preferują ostrzejszą i bardziej ryzykowną jazdę mogą wybrać dodatkową amortyzację i kontrolę gwarantowane przez wariant 27,5+. Model ten posiada szersze piasty Boost, co zwiększa sztywność kół i pozostawia więcej miejsca na opony, a także wiele innych cech, dzięki którym można w pełni wykorzystać jego możliwości w niemalże każdym terenie. Dodatkowo zaleta: Rower ten można nawet przekształcić w singlespeeda.   * Mogą występować różnice w kompatybilności widelca.

  • Rama: Kompozyt węglowy - Advanced, poziome regulowane haki
  • Widelec: ROCKSHOX Judy Gold RL Remote Compatible 29, oś Boost 15x110MM Axle, Solo Air, skok 100mm, Tapered
  • Napęd: 2x11, manetki SHIMANO XT, przerz. przed. SHIMANO SLX, przerz. tylna SHIMANO XT
  • Hamulce: SHIMANO M396, tarcza [P] 180mm [T] 160mm, hydrauliczne
  • Koła: GIANT XC-1 Disc 29", Tubeless Ready, osie Boost, łożyska maszynowe, opony MAXXIS Ikon 29x2.2, zwijane, Tubeless

Technologie

Technologia Advanced Composite
OverDrive

Tabela rozmiarów i geometria

Wskazane rozmiary powinny być traktowane referencyjnie. Prosimy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą Giant i Liv w celu dobrania właściwego rozmiaru. Dostępność rozmiarów może się różnić w poszczególnych krajach.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • S
      162 cm5’4”  to 173 cm5’8”
  • M
      173 cm5’8”  to 180 cm5’11”
  • L
      180 cm5’11”  to 188 cm6’2”
  • XL
      188 cm6’2”  to 194 cm6’4”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
 SMLXL
A Długość rury podsiodłowej (mm) (inch)39015,444017,349019,353521,1
B Kąt podsiodłowy (degrees)73,0°72,5°72,0°72,0°
C Długość górnej rury (mm) (inch)5852360523,862524,664525,4
D Długość główki ramy (mm) (inch)953,7953,71054,11154,5
E Kąt główki ramy (degrees)70,0°70,0°70,0°70,0°
F Wyprzedzenie widelca (mm) (inch)512512512512
G Trail (mm) (inch)823,2823,2823,2823,2
H Baza kół (mm) (inch)107442,3108842,8110243,4112244,2
I Długość tylnego trójkąta (mm) (inch)42516,742516,742516,742516,7
J Obniżenie środka suportu (mm) (inch)602,4602,4602,4602,4
K Stack (mm) (inch)61224,161224,162124,463124,8
L Reach (mm) (inch)39815,741216,242316,744017,3
M Przekrok (mm) (inch)73929,176530,179731,482732,6
N Szerokość kierownicy (mm) (inch)75029,575029,575029,575029,5
O Długość wspornika kierownicy (mm) (inch)602,4702,8803,1903,5
P Długość ramienia korby (mm) (inch)1706,71756,91756,91756,9
Q Rozmiar kół 29"29"29"29"
Specyfikacja
  • Rozmiary
    M, L, XL
  • Kolor
    Karbon/Żółty Matowy
  • Rama
    Kompozyt węglowy - Advanced, poziome regulowane haki
  • Widelec
    ROCKSHOX Judy Gold RL Remote Compatible 29, oś Boost 15x110MM Axle, Solo Air, skok 100mm, Tapered
  • Kierownica
    Giant Contact Trail, 780 x 31.8mm
  • Wspornik kierownicy
    Giant Connect, 70mm(M), 80mm(L), 90mm(XL), 8°
  • Wspornik siodła
    Giant Connect, 27.2x400mm
  • Siodło
    Giant Contact (przednie)
  • Manetki
    Shimano XT M8000-R, 2x11
  • Przerzutka przednia
    Shimano SLX FD-M7020
  • Przerzutka tylna
    Shimano XT RD-M8000
  • Hamulce
    Shimano M396, tarcza [P] 180mm [T] 160mm, hydrauliczne
  • Dzwignie hamulca
    Shimano M396
  • Kaseta / Wolnobieg
    Shimano SLX CS-M7000 11x42T, 11s.
  • Łańcuch
    KMC X11
  • Korba
    Shimano FC-M8000, 36/26T
  • Środek suportu
    Shimano PressFit BB-MT500
  • Obręcze
    Giant XC-1 Disc 29", Tubeless Ready, szerokość wew. 21mm,, 28H/28H
  • Piasty
    [P] Giant Tracker, oś Boost 15x110, łożyska maszynowe [T] Giant Tracker Boost 12x148, łożyska maszynowe
  • Szprychy
    SAPIM Race
  • Opony
    MAXXIS Ikon 29x2.2 , zwijane, 60 TPI, TR/EXO, Tubeless
  • Dodatki
    zestaw Tubeless
  • Waga orientacyjna
    11,9 kg (rozmiar M)

Producent może w dowolnej chwili dokonać zmian specyfikacyjnych, które mogą nie być uwzględnione w przedstawionej na tej stronie specyfikacji i na zdjęciach produktu. Specyfikacje techniczne, opisy, zdjęcia i sugerowane ceny detaliczne mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Produkt oferowany w sklepie stacjonarnym może różnić się od przedstawionego na tej stronie.

Opinie

Producent może w dowolnej chwili dokonać zmian specyfikacyjnych, które mogą nie być uwzględnione w przedstawionej na tej stronie specyfikacji i na zdjęciach produktu. Specyfikacje techniczne, opisy, zdjęcia i sugerowane ceny detaliczne mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Produkt oferowany w sklepie stacjonarnym może różnić się od przedstawionego na tej stronie.