Skip to main content
PORÓWNAJ
XTC Advanced  3
 

XTC Advanced 3

2017

Masz 14 dni, aby zmienić zdania i dokonać zwrotu.

Złożenie roweru, ustawienie pozycji, dokumenty.

Kiedy należy wykonać i jak wygląda.

Tabela rozmiarów i geometria

Wskazane rozmiary powinny być traktowane referencyjnie. Prosimy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą Giant i Liv w celu dobrania właściwego rozmiaru. Dostępność rozmiarów może się różnić w poszczególnych krajach.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • XS
      157 cm5’2”  to 165 cm5’5”
  • S
      165 cm5’5”  to 173 cm5’8”
  • M
      173 cm5’8”  to 180 cm5’11”
  • L
      180 cm5’11”  to 188 cm6’2”
  • XL
      188 cm6’2”  to 194 cm6’4”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
 XSSMLXL
A Długość rury podsiodłowej (mm) (inch)35013,839015,444017,349019,352020,5
B Kąt podsiodłowy (degrees)73,5°73,5°73,0°73,0°73,0°
C Długość górnej rury (mm) (inch)55521,957522,659523,461524,264025,2
D Długość główki ramy (mm) (inch)953,7953,71003,91104,31204,7
E Kąt główki ramy (degrees)69,5°69,5°69,5°69,5°69,5°
F Wyprzedzenie widelca (mm) (inch)421,7421,7421,7421,7421,7
G Trail (mm) (inch)883,5883,5883,5883,5883,5
H Baza kół (mm) (inch)105341,5107342,2108842,8110943,7113444,6
I Długość tylnego trójkąta (mm) (inch)43016,943016,943016,943016,943016,9
J Obniżenie środka suportu (mm) (inch)502502502502502
K Stack (mm) (inch)58022,858022,85852359423,460423,8
L Reach (mm) (inch)38315,140315,941616,44331745517,9
M Przekrok (mm) (inch)68827,170627,873929,177530,579831,4
N Szerokość kierownicy (mm) (inch)75029,575029,575029,575029,575029,5
O Długość wspornika kierownicy (mm) (inch)702,8803,1903,51003,91104,3
P Długość ramienia korby (mm) (inch)1706,71706,71756,91756,91756,9
Q Rozmiar kół 27.5"27.5"27.5"27.5"27.5"
Specyfikacja
  • Rozmiary
    S, M, L, XL
  • Kolor
    Naturalny karbon-biało-czerwony
  • Rama
    Kompozyt węglowy - ADVANCED
  • Widelec
    FOX 32 Float SC Performance, skok 100mm, GRIP, oś Boost 15x110 Kabolt
  • Tylny amortyzator
    Brak
  • Kierownica
    GIANT Connect Trail, 31.8x730mm
  • Wspornik kierownicy
    GIANT Connect, 80mm(S), 90mm(M), 100mm(L), 110mm(XL)
  • Wspornik siodła
    GIANT Connect, 27.2x400mm
  • Siodło
    GIANT Contact Forward
  • Pedały
    Brak
  • Manetki
    SHIMANO Deore M610, 2x10
  • Przerzutka przednia
    SHIMANO Deore M618
  • Przerzutka tylna
    SHIMANO Deore M615, Shadow +
  • Hamulce
    SHIMANO M365, przód 180mm, tył 160mm
  • Dzwignie hamulca
    SHIMANO M365
  • Kaseta / Wolnobieg
    SHIMANO HG50, 11-36, 10rz.
  • Łańcuch
    KMC X10
  • Korba
    SHIMANO Deore M617, 38/24T
  • Środek suportu
    SHIMANO BB-MT500, Press Fit
  • Obręcze
    GIANT XC3 27.5"
  • Piasty
    przód GIANT Tracker Boost 15x110, łożysko maszynowe; tył GIANT Tracker 12x142, łożysko maszynowe
  • Szprychy
    SAPIM Race
  • Opony
    SCHWALBE Racing Ralph 27.5x2.25 Performance
  • Dodatki
    -
  • Waga orientacyjna
    -

Producent może w dowolnej chwili dokonać zmian specyfikacyjnych, które mogą nie być uwzględnione w przedstawionej na tej stronie specyfikacji i na zdjęciach produktu. Specyfikacje techniczne, opisy, zdjęcia i sugerowane ceny detaliczne mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Produkt oferowany w sklepie stacjonarnym może różnić się od przedstawionego na tej stronie.

Opinie

Producent może w dowolnej chwili dokonać zmian specyfikacyjnych, które mogą nie być uwzględnione w przedstawionej na tej stronie specyfikacji i na zdjęciach produktu. Specyfikacje techniczne, opisy, zdjęcia i sugerowane ceny detaliczne mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Produkt oferowany w sklepie stacjonarnym może różnić się od przedstawionego na tej stronie.