Skip to main content

This is an image carousel with thumbnail navigation. Select any thumbnail to view an enlarged version in a gallery modal. In the gallery, use the Next and Previous buttons to navigate between images, or close the modal to return to the thumbnails.

Trance E+ SX 1 Pro

2019

Masz 14 dni, aby zmienić zdania i dokonać zwrotu.

Złożenie roweru, ustawienie pozycji, dokumenty.

Kiedy należy wykonać i jak wygląda.

Ten najwyższej jakości rower elektryczny z pełnym zawieszeniem pozwoli Ci osiągnąć nowy poziom podczas terenowych wyzwań, dzięki regulowanemu poziomowi wspomagania.

Ten profesjonalny rower trailowy z pełnym zawieszeniem łączy osiągi i atrakcyjny wygląd z niezawodną technologią Hybrid Cycling. Sprawia to, że jest to najlepszy wybór na jazdę enduro w całej kategorii rowerów elektrycznych. Model ten został wyposażony w zawieszenie Maestro 140 mm i silnik SyncDrive Pro Gianta, gwarantujący 360 procent wspomagania, które można dostosować do własnych potrzeb. Lekka, ale jednocześnie mocna rama aluminiowa ALUXX została idealne zintegrowana z unowocześnionym akumulatorem EnergyPak 500 Wh umieszczonym na dolnej rurze, dzięki czemu jazda na dłuższych trailowych trasach będzie jeszcze przyjemniejsza i bardziej ekscytująca. Nowa aplikacja E-bike Gianta zapewnia stały dostęp od nawigacji, czy funkcji dostarczających informacji na temat zdrowia i sprawności. A RideControl ONE umożliwi fanom trailowej jazdy korzystanie z prostych i dość nietypowych przycisków kontrolnych.

Główne korzyści

High performance

Ten gotowy na bardziej wyczynową jazdę rower został wyposażony w sprawdzone zawieszenie Maestro i silnik SyncDrive Pro, dopasowujący się do indywidualnych potrzeb.

RideControl One

Zintegrowany z kierownicą wyświetlacz sterujący zapewnia elegancki wygląd.

Integracja

Lepsza integracja i zasięg dzięki akumulatorowi EnergyPak o pojemności 500 Wh zintegrowanemu z dolną rurą.

Technologie

Technologia ALUXX SL
System zawieszenia Maestro
E+ System
Silnik SyncDrive
RideControl ONE

Tabela rozmiarów i geometria

Wskazane rozmiary powinny być traktowane referencyjnie. Prosimy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą Giant i Liv w celu dobrania właściwego rozmiaru. Dostępność rozmiarów może się różnić w poszczególnych krajach.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • XS
      155 cm5’1”  to 166 cm5’5”
  • S
      163 cm5’4”  to 172 cm5’8”
  • M
      171 cm5’7”  to 180 cm5’11”
  • L
      179 cm5’10”  to 188 cm6’2”
  • XL
      187 cm6’2”  to 198 cm6’6”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
 XSSMLXL
A Długość rury podsiodłowej (mm) (inch)380154061644517,54821950720
B Kąt podsiodłowy (degrees)73,5°73,5°73,5°73,5°73,5°
C Długość górnej rury (mm) (inch)57022,4585236102463024,865525,8
D Długość główki ramy (mm) (inch)953,7953,71003,91104,31305,1
E Kąt główki ramy (degrees)66,0°66,0°66,0°66,0°66,0°
F Wyprzedzenie widelca (mm) (inch)441,7441,7441,7441,7441,7
G Trail (mm) (inch)1134,41134,41134,41134,41134,4
H Baza kół (mm) (inch)117746,3118546,7121147,7123348,5126049,6
I Długość tylnego trójkąta (mm) (inch)469,518,5469,518,5469,518,5469,518,5469,518,5
J Obniżenie środka suportu (mm) (inch)110,4110,4110,4110,4110,4
K Stack (mm) (inch)58222,958623,159023,259923,661824,3
L Reach (mm) (inch)40315,941116,243517,145217,847218,6
M Przekrok (mm) (inch)73128,874329,374429,377430,579631,3
N Szerokość kierownicy (mm) (inch)80031,580031,580031,580031,580031,5
O Długość wspornika kierownicy (mm) (inch)401,6401,6401,6502502
P Długość ramienia korby (mm) (inch)1656,51656,51706,71706,71706,7
Q Rozmiar kół 27.527.527.527.527.5
Specyfikacja
  • Silnik
    GIANT SyncDrive Pro by YAMAHA, 80Nm, czas reakcji 190ms, 360% wspomagania
  • Sterownik
    GIANT PedalPlus 4-czujnikowy
  • Wyświetlacz
    Giant RideControl One
  • Akumulator
    GIANT EnergyPak 500, 36V 13.8Ah, zintegrowany
  • Rozmiary
    S, M, L, XL
  • Kolor
    Czarny metalik/Grafit
  • Rama
    Aluminium - Aluxx SL, system zawieszenia Maestro 140mm, oś Boost 148x12QR
  • Widelec
    FOX 36 Performance 27.5+, skok 160mm, EVOL, tłumik Grip, Boost 110x15QR, e-Bike optimized
  • Tylny amortyzator
    FOX Factory DHX2 Coil, 185x52.5mm, Trunnion
  • Kierownica
    Giant Contact 35 Trail, 35x800mm
  • Wspornik kierownicy
    Giant Contact SL 35
  • Wspornik siodła
    GIANT Contact Switch; regulowany; 30,9mm; 100mm(S), 125mm (M), 150mm(L-XL)
  • Siodło
    Giant Contact, Neutral
  • Manetki
    SHIMANO SLX SL-M7000, 1x11
  • Przerzutka przednia
    prowadnica łańcucha MRP 1X V3
  • Przerzutka tylna
    SHIMANO Deore XT RD-M8000
  • Hamulce
    SHIMANO BR-MT520, 4-tłoczkowy, tarcze 203/203, hydr.
  • Dzwignie hamulca
    SHIMANO BL-MT520, i-spec II
  • Kaseta / Wolnobieg
    SHIMANO CS-M7000, 11-46T, 11s.
  • Łańcuch
    KMC e.11e Turbo, EcoProteq, e-bike optimized
  • Korba
    PRAXIS e-Cadet+; koło łańcuchowe PRAXIS Wavetm 36T, stal premium 4130
  • Obręcze
    GIANT AM 27.5+, wew. szer. 35mm; Tubeless; e-bike optimized
  • Piasty
    GIANT eTracker Boost by FORMULA, łożyska maszynowe, osie 110x15/148x12mm, e-bike optimized
  • Szprychy
    SAPIM Race/E-Lite; 28/32, e-bike optimized
  • Opony
    MAXXIS Minion DHF 27.5x2.6", Tubeless, EXO protect, Dual Compound, zwijane/ MAXXIS Minion DHR II 27.5x2.6"; Tubeless, EXO, Dual Compound, zwijane
  • Dodatki
    ładowarka GIANT EnergyPak 6A, inteligente ładowanie, 60% naładowania w 90 minut; zestaw Tubeles
  • Waga orientacyjna
    24,10 kg (rozmiar M, bez pedałów)

Producent może w dowolnej chwili dokonać zmian specyfikacyjnych, które mogą nie być uwzględnione w przedstawionej na tej stronie specyfikacji i na zdjęciach produktu. Specyfikacje techniczne, opisy, zdjęcia i sugerowane ceny detaliczne mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Produkt oferowany w sklepie stacjonarnym może różnić się od przedstawionego na tej stronie.

Opinie

Producent może w dowolnej chwili dokonać zmian specyfikacyjnych, które mogą nie być uwzględnione w przedstawionej na tej stronie specyfikacji i na zdjęciach produktu. Specyfikacje techniczne, opisy, zdjęcia i sugerowane ceny detaliczne mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Produkt oferowany w sklepie stacjonarnym może różnić się od przedstawionego na tej stronie.