Select your country or region

Wybierz kategorię

Wybierz kategorię

Wybierz kategorię

Nowy

Trance 4

2018

7 999 zł

Jaki jest mój rozmiar?

Udostępnij

ŻADEN INNY MODEL NIE RADZI SOBIE TAK DOBRZE Z TRAILOWYMI SZLAKAMI JAK TRANCE. PRZYGOTUJ SIĘ NA WSZYSTKIE MOŻLIWE SCENARIUSZE – OD STROMYCH WZNIESIEŃ PO WYBOISTE ZBOCZA.

Oto trailowy rower, który najlepiej sprawdza się w najbardziej wymagających warunkach. Jego rama została zbudowana z ultralekkiego, ale jednocześnie niesamowicie wytrzymałego aluminium i wyposażona w unowocześnione tylne zawieszenie Maestro, nowe mocowanie amortyzatora Trunnion i ramię wahacza z kompozytu Advanced-Forged. Efekty? Płynny i aktywny tylny skok 140 mm, aby móc zdobywać najtrudniejsze szlaki. Geometria ramy została dostosowana do kół o średnicy 27,5 cali, które zapewniają szybkość i kontrolę w trudniejszym terenie. Dodatkową zaletą jest amortyzowany widelec o skoku 150 mm dający jeszcze większą pewność, co sprawia, że rower idealnie nadaje się do jazdy w technicznym terenie.

  • Rama: Aluminium - ALUXX SL, system zawieszenia Maestro, skok 140mm
  • Widelec: SR SUNTOUR Axion LO-R,  skok 150mm, oś 15x100, Tapered
  • Napęd: 2x9, manetki SHIMANO Alivio, przerz. przed. SHIMANO Deore, przerz. tylna SHIMANO Deore
  • Hamulce: SHIMANO M315, tarcza [P] 180mm, [T] 180mm, hydrauliczne
  • Koła: GIANT XC-1 Disc-23 27.5", Tubeless Ready, łożyska maszynowe, tylna oś Boost, opony MAXXIS High Roller II 27.5x2.4, Tubeless

Pobierz PDF

RozmiarS, M, L, XL
KolorZielony/Biały Satynowy
RamaAluminium - ALUXX SL, system zawieszenia Maestro 140mm
WidelecSR SUNTOUR Axion LO-R, skok 150mm, oś 15x100, Tapered
Tylny amortyzatorROCKSHOX Deluxe R, Trunnion Mount
KierownicaGiant Connect Trail, 780x31.8mm
Wspornik kierownicyGiant Connect, 40mm (S) 50mm (M,L) 60mm (XL), 8°
Wspornik siodłaNowy Giant Contact Switch, regulowany, manetka na kierownicy, 30.9mm
SiodłoGiant Contact, (neutralne)
ManetkiShimano Alivio M4010, 2x9
Przerzutka przedniaShimano Deore FD-M618
Przerzutka tylnaShimano Deore RD-M592
HamulceShimano M315, tarcza [P] 180mm, [T] 180mm, hydrauliczne
Dzwignie hamulcaShimano M315
Kaseta / WolnobiegShimano HG400, 12x36T, 9s.
ŁańcuchKMC X9
Mechanizm korbowyFSA Comet CK-7158NST, 38/24T
Srodek suportuFSA BB-CFM92
ObręczeGiant XC-1 Disc-23 27.5", Tubeless Ready, szerokość wew. 23mm
Piasty[P] Giant Tracker 15x100, łożyska maszynowe [T] Giant Tracker Boost 12x148, łożyska maszynowe
SzprychyMAXXIS High Roller II 27.5x2.4, 60 TPI, EXO, TR, Tubeless
OponyMAXXIS High Roller II 27.5x2.4, 60 TPI, EXO, TR, Tubeless
Dodatkizestaw Tubeless
Waga14,6 kg (rozmiar M)

Najważniejsze informacje

This is a trail bike that thrives in the most challenging conditions. The frameset is engineered with a lightweight yet super strong and stiff ALUXX SL aluminium frame with updated Maestro rear suspension featuring a trunnion-mount shock and Advanced Forged Composite rocker arm. The result: 140mm of smooth, active rear travel to conquer the roughest trails. Frame geometry is designed around its 27.5 wheels, which deliver both quickness and control on rugged terrain. It also comes with a 150mm suspension fork for even more confidence, making it perfect for technical terrain.

1 2 3 4 5 6 7 8

Tabela rozmiarów i geometria

Wskazane rozmiary powinny być traktowane referencyjnie. Prosimy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą Giant i Liv w celu dobrania właściwego rozmiaru. Dostępność rozmiarów może się różnić w poszczególnych krajach.

XS   157 cm5’2” 165 cm5’5”
S   165 cm5’5” 173 cm5’8”
M   173 cm5’8” 178 cm5’10”
L   178 cm5’10” 188 cm6’2”
XL   188 cm6’2” 194 cm6’4”
  XSSMLXL
ADługość rury podsiodłowej (mm) (inch)37014,638015431174821950720
BKąt podsiodłowy (degrees)73,5°73,5°73,5°73,5°73,5°
CDługość górnej rury (mm) (inch)5602258022,86102463024,865525,8
DDługość główki ramy (mm) (inch)1003,91003,91054,11305,11455,7
EKąt główki ramy (degrees)67,0°67,0°67,0°67,0°67,0°
FWyprzedzenie widelca (mm) (inch)421,7421,7421,7421,7421,7
GTrail (mm) (inch)1044,11044,11044,11044,11044,1
HBaza kół (mm) (inch)110943,7112944,4116045,7118346,6120947,6
IDługość tylnego trójkąta (mm) (inch)43517,143517,143517,143517,143517,1
JObnizenie srodka suportu (mm) (inch)150,6150,6150,6150,6150,6
KStack (mm) (inch)58723,158723,159123,361424,262824,7
LReach (mm) (inch)38615,24061643517,144817,646918,5
MPrzekrok (mm) (inch)69727,470127,672328,576830,278831
NSzerokość kierownicy (mm) (inch)78030,778030,778030,778030,778030,7
ODługość wspornika kierownicy (mm) (inch)401,6502502502602,4
PDługość ramienia korby (mm) (inch)1706,71706,71756,91756,91756,9
QRozmiar kół 27.5"27.5"27.5"27.5"27.5"

Technologie

Giant Polska zastrzega sobie prawo do wprowadzenia w każdej chwili i bez uprzedzenia zmian w odniesieniu do specyfikacji przedstawionych produktów. Zdjęcia przedstawiają serie próbne lub prototypy. Kolory na zdjęciach mogą różnić się od rzeczywistych. Oferta przedstawiona na tej stronie nie stanowi oferty sprzedaży w rozumieniu przepisów prawa. Zalecane ceny detaliczne mogą ulec zmianie. Podana waga roweru jest orientacyjna.

Witryna giant-bicycles.com wykorzystuje pliki cookie. Co to oznacza dla Ciebie?   Close