Skip to main content

This is an image carousel with thumbnail navigation. Select any thumbnail to view an enlarged version in a gallery modal. In the gallery, use the Next and Previous buttons to navigate between images, or close the modal to return to the thumbnails.

ToughRoad SLR 2

2019

Masz 14 dni, aby zmienić zdania i dokonać zwrotu.

Złożenie roweru, ustawienie pozycji, dokumenty.

Kiedy należy wykonać i jak wygląda.

Mknij przez ulice miasta. Wspinaj się na strome górskie przełęcze. Przejedź się po szutrze albo leśnych szlakach. Teraz możesz zrobić to wszystko podczas jednej wyprawy na jednej szybkiej i efektywnej maszynie.

Lekka aluminiowa rama ALUXX SLR i płynnie działający kompozytowy widelec umożliwią jazdę po nierównych drogach i szlakach, dzięki czemu ten szybki i efektywny rower jest gotowy na przygodę. Szybkie i stabilne koła 700c i płaska kierownica determinująca pozycję kolarza sprawiają, że ToughRoad SLR to model, który jest wytrzymały, ale nie pozbawiony sportowego zacięcia. Sztyca D-Fuse zmniejsza wibracje i wstrząsy na wyboistych drogach i szlakach. Mocne hamulce tarczowe gwarantują kontrolę w każdych warunkach pogodowych. A geometria ramy daje pewność podczas prowadzenia, bez względu na to gdzie zaprowadzi Cię droga albo szlak.

Główne korzyści

Waga i efektywność

Szybkość i efektywność dzięki zintegrowanej niezwykle lekkiej ramie z aluminium ALUXX SLR-grade, lekki kompozytowy widelec i szybko toczące się koła 700c.

Komfort i stabilność

Przednia, ale bardzo wygodna pozycja dzięki płaskiej kierownicy pozwala na wyrównanie wybojów i gwarantuje pewność prowadzenia w różnych rodzajach terenu.

Zintegrowane uchwyty

Dzięki dostosowaniu przednich i tylnych uchwytów, model ten jest gotowy do trekkingu, wypraw i jazdy po szlakach.

Technologie

Technologia ALUXX SLR
Technologia D-Fuse
OverDrive

Tabela rozmiarów i geometria

Wskazane rozmiary powinny być traktowane referencyjnie. Prosimy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą Giant i Liv w celu dobrania właściwego rozmiaru. Dostępność rozmiarów może się różnić w poszczególnych krajach.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • XS
      155 cm5’1”  to 165 cm5’5”
  • S
      160 cm5’3”  to 170 cm5’7”
  • M
      170 cm5’7”  to 180 cm5’11”
  • L
      180 cm5’11”  to 190 cm6’3”
  • XL
      190 cm6’3”  to 200 cm6’7”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
 XSSMLXL
A Długość rury podsiodłowej (mm) (inch)39015,442016,546018,151020,155021,7
B Kąt podsiodłowy (degrees)73,0°73,0°73,0°72,0°71,5°
C Długość górnej rury (mm) (inch)58022,85852359523,460523,862024,4
D Długość główki ramy (mm) (inch)1003,91254,91505,91706,71907,5
E Kąt główki ramy (degrees)71,5°71,5°71,5°72,0°72,0°
F Wyprzedzenie widelca (mm) (inch)421,7421,7421,7421,7421,7
G Trail (mm) (inch)783,1783,1783,1753753
H Baza kół (mm) (inch)106141,8106742107842,4107142,2108042,5
I Długość tylnego trójkąta (mm) (inch)45017,745017,745017,745017,745017,7
J Obniżenie środka suportu (mm) (inch)702,8702,8702,8702,8702,8
K Stack (mm) (inch)55521,957822,860223,762324,564225,3
L Reach (mm) (inch)41016,140816,141116,240315,940515,9
M Przekrok (mm) (inch)69627,472428,575429,779531,386434
N Szerokość kierownicy (mm) (inch)64025,264025,264025,269027,269027,2
O Długość wspornika kierownicy (mm) (inch)803,1903,51003,91104,31104,3
P Długość ramienia korby (mm) (inch)1656,51706,71756,91756,91756,9
Q Rozmiar kół 29"29"29"29"29"
Specyfikacja
  • Rozmiary
    S, M, L, XL
  • Kolor
    Czarny/Zielony
  • Rama
    Aluminium - Aluxx SLR
  • Widelec
    "Kompozyt węglowy - Advanced, aluminiowa rura sterowa OverDrive"
  • Tylny amortyzator
    N/A
  • Kierownica
    GIANT Connect XC, alu.
  • Wspornik kierownicy
    GIANT Connect, alu.
  • Wspornik siodła
    GIANT D-Fuse alu.
  • Siodło
    Contact Comfort (neutral)
  • Pedały
    VP-199
  • Manetki
    SHIMANO Acera SL-M3000, 3x9
  • Przerzutka przednia
    SHIMANO Acera FD-T3000
  • Przerzutka tylna
    SHIMANO Alivio RD-M4000
  • Hamulce
    SHIMANO BL-MT201, tarcze 160/160, hydr.
  • Dzwignie hamulca
    Shimano
  • Kaseta / Wolnobieg
    SHIMANO CS-HG201, 11x34T, 9s.
  • Łańcuch
    KMC X9
  • Korba
    SHIMANO FC-MT210 44/32/22T
  • Środek suportu
    SHIMANO SM-BB52, zewnętrzne
  • Obręcze
    GIANT GX28 Disc,alu
  • Piasty
    GIANT by FORMULA, QR
  • Szprychy
    SAPIM Leader, 32/32
  • Opony
    GIANT Sycamore S, 60TPI, wkładka antyprzebiciowa, 700x50C
  • Dodatki
    osłona ramy DT X-DeFender
  • Waga orientacyjna
    12,02 kg (rozmiar L, z pedałami)

Producent może w dowolnej chwili dokonać zmian specyfikacyjnych, które mogą nie być uwzględnione w przedstawionej na tej stronie specyfikacji i na zdjęciach produktu. Specyfikacje techniczne, opisy, zdjęcia i sugerowane ceny detaliczne mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Produkt oferowany w sklepie stacjonarnym może różnić się od przedstawionego na tej stronie.

Opinie

Producent może w dowolnej chwili dokonać zmian specyfikacyjnych, które mogą nie być uwzględnione w przedstawionej na tej stronie specyfikacji i na zdjęciach produktu. Specyfikacje techniczne, opisy, zdjęcia i sugerowane ceny detaliczne mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Produkt oferowany w sklepie stacjonarnym może różnić się od przedstawionego na tej stronie.