Skip to main content

This is an image carousel with thumbnail navigation. Select any thumbnail to view an enlarged version in a gallery modal. In the gallery, use the Next and Previous buttons to navigate between images, or close the modal to return to the thumbnails.

Terrago 29 1

2020

Masz 14 dni, aby zmienić zdania i dokonać zwrotu.

Złożenie roweru, ustawienie pozycji, dokumenty.

Kiedy należy wykonać i jak wygląda.

Bardzo dobrze znany przed laty model wraca na trasy. W odświeżonej formie jest znowu gotowy stanąć razem z tobą na linii mety.

Lekka i wytrzymała rama z aluminium ALUXX o sportowej geometrii wyposażona w wysokiej klasy osprzęt daje Ci gotowe narzędzie do zmierzenia się z rywalami na trasie. Duże koła, krótki i szeroki kopit, stabilna geometria ramy – jeśli nie czujesz się pewnie w trudnym terenie ten rower jest idealnym partnerem, któremu można zaufać.

Główne korzyści

Lekkość i efektywność

Rama wykonana z aluminium ALUXX gwarantuje niską wagę i efektywność.

Prędkość i stabilność 29-calowca

Geometria ramy dostosowana do kół o średnicy 29 cali pozwala na optymalizację właściwości kół o większej średnicy.

Kontrola XC

Skok przedniego koła 100 mm gwarantuje efektywność i kontrolę podczas zmagań XC.

Tabela rozmiarów i geometria

Wskazane rozmiary powinny być traktowane referencyjnie. Prosimy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą Giant i Liv w celu dobrania właściwego rozmiaru. Dostępność rozmiarów może się różnić w poszczególnych krajach.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • S
      163 cm5’4”  to 172 cm5’8”
  • M
      171 cm5’7”  to 180 cm5’11”
  • L
      179 cm5’10”  to 188 cm6’2”
  • XL
      187 cm6’2”  to 198 cm6’6”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
 SMLXL
A Długość rury podsiodłowej (mm) (inch)39015,444017,349019,353521,1
B Kąt podsiodłowy (degrees)73,5°73,5°73,5°73,5°
C Długość górnej rury (mm) (inch)57722,759923,662224,564625,4
D Długość główki ramy (mm) (inch)953,71054,11244,91405,5
E Kąt główki ramy (degrees)69,0°69,0°69,0°69,0°
F Wyprzedzenie widelca (mm) (inch)461,8461,8461,8461,8
G Trail (mm) (inch)94,33,794,33,794,33,794,33,7
H Baza kół (mm) (inch)111043,7113244,6115745,6118246,5
I Długość tylnego trójkąta (mm) (inch)45517,945517,945517,945517,9
J Obniżenie środka suportu (mm) (inch)552,2552,2552,2552,2
K Stack (mm) (inch)60123,761124,162924,864325,3
L Reach (mm) (inch)39915,741816,543517,145517,9
M Przekrok (mm) (inch)72628,676029,979831,483332,8
N Szerokość kierownicy (mm) (inch)78030,778030,778030,778030,7
O Długość wspornika kierownicy (mm) (inch)502602,4702,8803,1
P Długość ramienia korby (mm) (inch)1706,71756,91756,91756,9
Q Rozmiar kół 29"29"29"29"
Specyfikacja
  • Rozmiary
    S, M, L, XL
  • Kolor
    Czarny Metalik
  • Rama
    Aluminium - ALUXX
  • Widelec
    ROCKSHOX Judy SIlver TK Solo Air, skok 100mm, manetka PopLock, Boost 15X110MM, czarne golenie górne, Tapered
  • Tylny amortyzator
    N/A
  • Kierownica
    GIANT Connect XC Flat, 720mmx 31.8mm, alu.
  • Wspornik kierownicy
    GIANT Contact, alu.
  • Wspornik siodła
    GIANT Connect, 30.9mm, alu.
  • Siodło
    GIANT Connect (Upright)
  • Pedały
    N/A
  • Manetki
    SHIMANO SLX M7100, 1x12
  • Przerzutka przednia
    N/A
  • Przerzutka tylna
    SHIMANO XT M8100 SGS, Shadow +
  • Hamulce
    SHIMANO BR-MT500 180/160, hydr.
  • Dzwignie hamulca
    SHIMANO MT501
  • Kaseta / Wolnobieg
    SHIMANO SLX M7100 10-51, 12s.
  • Łańcuch
    SHIMANO CN-M7100
  • Korba
    SHIMANO SLX M7100, 32T
  • Środek suportu
    SHIMANO BB-MT800, zewnętrzne
  • Obręcze
    GIANT GX03V 29", dwuścienne, szer. wew. 21mm
  • Piasty
    [P] SHIMANO HB-MT400-B, Boost 15x110 [T] SHIMANO FH-MT500 CENTER LOCK, 135mm, QR
  • Szprychy
    Stal nierdzewna, 32/32
  • Opony
    MAXXIS Ikon 29x 2.2, 60TPI
  • Waga orientacyjna
    12,79 kg (rozmiar M)

Producent może w dowolnej chwili dokonać zmian specyfikacyjnych, które mogą nie być uwzględnione w przedstawionej na tej stronie specyfikacji i na zdjęciach produktu. Specyfikacje techniczne, opisy, zdjęcia i sugerowane ceny detaliczne mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Produkt oferowany w sklepie stacjonarnym może różnić się od przedstawionego na tej stronie.

Opinie

Producent może w dowolnej chwili dokonać zmian specyfikacyjnych, które mogą nie być uwzględnione w przedstawionej na tej stronie specyfikacji i na zdjęciach produktu. Specyfikacje techniczne, opisy, zdjęcia i sugerowane ceny detaliczne mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Produkt oferowany w sklepie stacjonarnym może różnić się od przedstawionego na tej stronie.