Nowy

TCR Advanced Pro 0 Disc

2020

23 999 zł

Jaki jest mój rozmiar?

Udostępnij

Niepokonany jako all-rounder – jest lekki, ultrawydajny i zapewnia doskonałą kontrolę. Od najbardziej stromych podjazdów po najszybsze zjazdy – w każdych warunkach i przy każdej pogodzie – TCR Advanced Pro Disc osiąga nowe szczyty.

TCR Advanced Pro Disc dzięki lekkości zapewnia osiągi, które pomogą ci się stać zdobywcą górskich podjazdów, i pewność, pozwalającą sprawdzać granice swoich możliwości na technicznych zjazdach. To uniwersalna maszyna wyścigowa na każde warunki z kompozytową ramą klasy Advanced i hamulcami tarczowym i mocowanymi w standardzie FlatMount z tyłu i z przodu. Sprawdzona geometria Compact Road i stery OverDrive 2 sprawiają, że ma jeden z najlepszych stosunków sztywności do masy wśród rowerów szosowych tej klasy. Jeśli dodamy do tego jeszcze efektywność i amortyzację sztycy Variant, otrzymujemy osiągi szosowe, z którymi trudno się równać – w sam raz na zawody.

Główne korzyści

Wyścigowa wydajność godna zawodowców

Ramę opracowano, by zapewnić zawodowym kolarzom szosowym zespołu Giant najwyższą skuteczność wspinania, sztywność podczas sprintów i wszechstronność all-roundera dzięki najlepszemu stosunkowi sztywności do masy wśród rowerów tej klasy.

Pełna kontrola

Zintegrowane z ramą hamulce tarczowe zapewniają płynne hamowanie o dużej sile i modulacji, co daje jeszcze większą kontrolę w różnych warunkach drogowych i pogodowych. Standard FlatMount i przelotowe osie zwiększają sztywność i poprawiają ogólne prowadzenie.

Prędkość i amortyzacja

Kompozytowa sztyca Variant i koła systemowe Giant z oponami bezdętkowymi zapewniają płynną jazdę i niskie opory toczenia.

Pobierz PDF

RozmiaryXS, S, M, ML, L, XL
KolorCarbon/Kameleon/Uran
RamaKompozyt węglowy Advanced, Compact Road, MegaDrive, suport PowerCore BB86-PressFit, asymetryczne dolne widełki tylnego trójkąta, mocowanie hamulców tarczowych FlatMount, zintegrowane mocowanie wspornika siodła, wew. prowadzenie pancerzy, mocowanie czujnika RideSense
WidelecKompozyt węglowy Advanced, kompozytowa rura sterowa 1 1/2" - 1 1/4" OverDrive 2, hamulce tarczowe FlatMount
Tylny amortyzatorN/A
KierownicaGIANT Contact SL, alu.
Wspornik kierownicyGIANT Contact SL, alu.
Wspornik siodłaGIANT Variant, kompozyt węglowy
SiodłoGIANT Contact SL (Forward), UniClip, DCF (Dynamic Cycling Fit), ParticleFlow
PedałyN/A
ManetkiSRAM Force etap AXS, 2x12
Przerzutka przedniaSRAM Force etap AXS
Przerzutka tylnaSRAM Force etap AXS
HamulceSRAM Force eTap AXS HRD
Dzwignie hamulcaSRAM Force eTap AXS HRD
Kaseta / WolnobiegSRAM Force, 10-28T, 12s.
ŁańcuchSRAM Force D1, 12s.
Mechanizm korbowySRAM Force D1 DUB, 48/35T z miernikiem mocy Quarq Dzero
Srodek suportuSRAM DUB, Press Fit
ObręczeGIANT SLR 1 Disc, wys: 42mm, DBL (Dynamic Balanced Lacing), Tubeless, kompozyt węglowy
PiastyGIANT by DT SWISS 360, Centerlock, oś 12mm
SzprychySAPIM CX Sprint, 21/24
OponyCadex Road Race, 700x25C,170 TPI, Tubeless, zwijane
DodatkiRideSense Bluetooth
Waga7,30 kg (rozmiar M)

Giant Polska zastrzega sobie prawo do wprowadzenia w każdej chwili i bez uprzedzenia zmian w odniesieniu do specyfikacji przedstawionych produktów. Zdjęcia przedstawiają serie próbne lub prototypy. Kolory na zdjęciach mogą różnić się od rzeczywistych. Oferta przedstawiona na tej stronie nie stanowi oferty sprzedaży w rozumieniu przepisów prawa. Zalecane ceny detaliczne mogą ulec zmianie. Podana waga roweru jest orientacyjna.

Najważniejsze informacje

TCR Advanced Pro Disc dzięki lekkości zapewnia osiągi, które pomogą ci się stać zdobywcą górskich podjazdów, i pewność, pozwalającą sprawdzać granice swoich możliwości na technicznych zjazdach. To uniwersalna maszyna wyścigowa na każde warunki z kompozytową ramą klasy Advanced i hamulcami tarczowyni mocowanymi w standardzie FlatMount z tyłu i z przodu. Sprawdzona geometria Compact Road i stery OverDrive 2 sprawiają, że ma jeden z najlepszych stosunków sztywności do masy wśród rowerów szosowych tej klasy. Jeśli dodamy do tego jeszcze efektywność i amortyzację sztycy Variant, otrzymujemy osiągi szosowe, z którymi trudno się równać – w sam raz na zawody.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Tabela rozmiarów i geometria

Wskazane rozmiary powinny być traktowane referencyjnie. Prosimy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą Giant i Liv w celu dobrania właściwego rozmiaru. Dostępność rozmiarów może się różnić w poszczególnych krajach.

XS   157 cm5’2”  to 169 cm5’7”
S   165 cm5’5”  to 175 cm5’9”
M   171 cm5’7”  to 181 cm5’11”
ML   177 cm5’10”  to 187 cm6’2”
L   183 cm6’0”  to 193 cm6’4”
XL   189 cm6’2”  to 199 cm6’6”
bike diagram
  XSSMMLLXL
Długość rury podsiodłowej (mm) (inch)42516,744517,547018,550019,752520,755021,7
Kąt podsiodłowy (degrees)74,5°73,5°73,0°73,0°73,0°72,0°
Długość górnej rury (mm) (inch)51520,353521,155021,757022,458022,860523,8
Długość główki ramy (mm) (inch)1234,81335,21485,81686,61887,42038
Kąt główki ramy (degrees)71,0°72,5°73,0°73,0°73,0°73,0°
Wyprzedzenie widelca (mm) (inch)451,8451,8451,8451,8451,8451,8
Trail (mm) (inch)702,8602,4572,2572,2572,2572,2
Baza kół (mm) (inch)97238,397038,297638,499739,3100739,6102140,2
Długość tylnego trójkąta (mm) (inch)40515,940515,940515,940515,940515,940515,9
Obnizenie srodka suportu (mm) (inch)702,8682,7682,7652,6652,6652,6
Stack (mm) (inch)51720,452920,854521,556222,158122,959523,4
Reach (mm) (inch)37214,637814,938315,139815,740215,841216,2
Przekrok (mm) (inch)72428,574229,276530,17873180531,782332,4
Szerokość kierownicy (mm) (inch)40015,740015,742016,542016,544017,344017,3
Długość wspornika kierownicy (mm) (inch)803,1903,51003,91104,31104,31204,7
Długość ramienia korby (mm) (inch)1706,71706,7172,56,8172,56,81756,91756,9
Rozmiar kół 700C700C700C700C700C700C

Technologie

Giant Polska zastrzega sobie prawo do wprowadzenia w każdej chwili i bez uprzedzenia zmian w odniesieniu do specyfikacji przedstawionych produktów. Zdjęcia przedstawiają serie próbne lub prototypy. Kolory na zdjęciach mogą różnić się od rzeczywistych. Oferta przedstawiona na tej stronie nie stanowi oferty sprzedaży w rozumieniu przepisów prawa. Zalecane ceny detaliczne mogą ulec zmianie. Podana waga roweru jest orientacyjna.