Skip to main content

This is an image carousel with thumbnail navigation. Select any thumbnail to view an enlarged version in a gallery modal. In the gallery, use the Next and Previous buttons to navigate between images, or close the modal to return to the thumbnails.

Talon 0 GE

2018

Masz 14 dni, aby zmienić zdania i dokonać zwrotu.

Złożenie roweru, ustawienie pozycji, dokumenty.

Kiedy należy wykonać i jak wygląda.

TALON POZWOLI CI PŁYNNIE I PEWNIE POKONYWAĆ TERENOWE ŚCIEŻKI I SINGLETRACKI, DZIĘKI DUŻEJ ŁATWOŚCI PROWADZENIA I ODPOWIEDNIEJ KONTROLI.

Lekka aluminiowa rama ALUXX idealnie nadaje się do jazdy terenowej i została dopasowana do kół o średnicy 27,5 cala, zapewniając równowagę pomiędzy prędkością i kontrolą. Hardtailowa budowa została przystosowana do amortyzowanego widelca o skoku 100 mm, aby rower mógł gładko pokonywać wyboiste ścieżki. Talon to przepustka do górskiej jazdy dla początkujących rowerzystów terenowych, którzy chcą nieco szybciej pokonywać wzniesienia i oczekują większej wygody na singletrackach.

  • Rama: Aluminium – ALUXX
  • Widelec: SR SUNTOUR Raidon XC RL-R 27.5",  skok 100mm, manetka blokady
  • Napęd: 2x11, manetki SHIMANO SLX, przerz. przed. SHIMANO SLX, przerz. tylna SHIMANO XT
  • Hamulce: SHIMANO M365, tarcza [P] 180 [T] 160, hydrauliczne
  • Koła: GIANT GX03V 27.5", dwuścienne, opony [P] SCHWALBE Tough Tom Active 27.5x2.25, [T] Rapid Rob Active, 27.5x2.25"

Technologie

Technologia Aluxx

Tabela rozmiarów i geometria

Wskazane rozmiary powinny być traktowane referencyjnie. Prosimy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą Giant i Liv w celu dobrania właściwego rozmiaru. Dostępność rozmiarów może się różnić w poszczególnych krajach.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • XS
      157 cm5’2”  to 165 cm5’5”
  • S
      165 cm5’5”  to 173 cm5’8”
  • M
      173 cm5’8”  to 180 cm5’11”
  • L
      180 cm5’11”  to 188 cm6’2”
  • XL
      188 cm6’2”  to 194 cm6’4”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
 XSSMLXL
A Długość rury podsiodłowej (mm) (inch)35013,839015,443016,949019,353521,1
B Kąt podsiodłowy (degrees)73,5°73,5°73,5°73,5°73,5°
C Długość górnej rury (mm) (inch)54521,557022,459523,461524,264025,2
D Długość główki ramy (mm) (inch)1003,91154,51305,11556,11706,7
E Kąt główki ramy (degrees)68,0°68,0°68,0°68,0°68,0°
F Wyprzedzenie widelca (mm) (inch)421,7421,7421,7421,7421,7
G Trail (mm) (inch)983,9983,9983,9983,9983,9
H Baza kół (mm) (inch)107242,2110343,4112844,4115345,4117946,4
I Długość tylnego trójkąta (mm) (inch)44017,344017,344017,344017,344017,3
J Obniżenie środka suportu (mm) (inch)451,8451,8451,8451,8451,8
K Stack (mm) (inch)57722,759123,360523,862824,764225,3
L Reach (mm) (inch)3811539915,741916,543417,145517,9
M Przekrok (mm) (inch)69027,271428,174929,57883182332,4
N Szerokość kierownicy (mm) (inch)78030,778030,778030,778030,778030,7
O Długość wspornika kierownicy (mm) (inch)401,6502602,4702,8803,1
P Długość ramienia korby (mm) (inch)1706,71706,71756,91756,91756,9
Q Rozmiar kół 27.5"27.5"27.5"27.5"27.5"
Specyfikacja
  • Rozmiary
    S, M, L
  • Kolor
    Czarny/Biały Matowy
  • Rama
    Aluminium - ALUXX
  • Widelec
    SR SUNTOUR Raidon XC RL-R 27.5", skok 100mm, manetka blokady
  • Kierownica
    Giant Connect Trail, 780x31.8mm
  • Wspornik kierownicy
    Giant Connect, 50mm(S) 60mm(M) 70mm(L), 8°
  • Wspornik siodła
    Giant Connect, 30.9x375mm
  • Siodło
    Giant Connect (tylne)
  • Pedały
    VP 992S
  • Manetki
    Shimano SLX SL M7000, 2x11
  • Przerzutka przednia
    Shimano SLX FD-M7025
  • Przerzutka tylna
    Shimano XT RD-M8000 SGS
  • Hamulce
    Shimano M365, tarcza [P] 180 [T] 160, hydrauliczne
  • Dzwignie hamulca
    Shimano M365
  • Kaseta / Wolnobieg
    Shimano SLX CS-M7000, 11x42T, 11s.
  • Łańcuch
    KMC X11
  • Korba
    Shimano SLX FC-M7000, 36/26T
  • Środek suportu
    Shimano SM-BB52 BSA
  • Obręcze
    Giant GX03V 27.5", dwuścienna, szerokość wew. 21mm, 28H/32H
  • Piasty
    Giant Tracker Sport, QR
  • Szprychy
    Stalowe, nierdzewne
  • Opony
    [P] SCHWALBE Tough Tom Active 27.5x2.25, [T] Rapid Rob Active, 27.5x2.25"
  • Waga orientacyjna
    -

Producent może w dowolnej chwili dokonać zmian specyfikacyjnych, które mogą nie być uwzględnione w przedstawionej na tej stronie specyfikacji i na zdjęciach produktu. Specyfikacje techniczne, opisy, zdjęcia i sugerowane ceny detaliczne mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Produkt oferowany w sklepie stacjonarnym może różnić się od przedstawionego na tej stronie.

Opinie

Producent może w dowolnej chwili dokonać zmian specyfikacyjnych, które mogą nie być uwzględnione w przedstawionej na tej stronie specyfikacji i na zdjęciach produktu. Specyfikacje techniczne, opisy, zdjęcia i sugerowane ceny detaliczne mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Produkt oferowany w sklepie stacjonarnym może różnić się od przedstawionego na tej stronie.