Skip to main content

This is an image carousel with thumbnail navigation. Select any thumbnail to view an enlarged version in a gallery modal. In the gallery, use the Next and Previous buttons to navigate between images, or close the modal to return to the thumbnails.

Stance E+ EX

2022

Current price: 20 499,00 zł

Masz 14 dni, aby zmienić zdania i dokonać zwrotu.

Złożenie roweru, ustawienie pozycji, dokumenty.

Kiedy należy wykonać i jak wygląda.

Strome podjazdy, techniczne zjazdy, dłuższe dni na szlaku. Miękkie zawieszenie oraz płynne wspomaganie pedałowania sprawiają, że ten rower elektryczny zapewnia moc i możliwości do jazdy po wymarzonych szlakach.

Główne korzyści

Wspomaganie mocnego silnika

Silnik SyncDrive Sport z momentem obrotowym 70 Nm i regulowanym wspomaganiem do 360% pomaga wspinać się po stromych, nierównych szlakach.

Pełna kontrola

Rama aluminiowa ALUXX z zawieszeniem FlexPoint 120 mm i koła o średnicy 29 cali zapewniają płynną, pewną jazdę po technicznych szlakach. Aplikacja Giant E-bike oferuje funkcję nawigacji oraz wyświetlanie danych zdrowotnych i treningowych.

Wydajność

625 Wh EnergyPak zapewnia długą jazdę. Zintegrowany akumulator można łatwo naładować do 80% w 2,5 godziny przy użyciu nowej, szybkiej ładowarki 6 A.

Zasięg

Jak daleko mogę zajechać na jednym ładowaniu akumulatora?

Zasięg dla jednego naładowania akumulatora, może znacznie się różnić w zależności od: warunków zewnętrznych (takich jak temperatura otoczenia i wiatr), rodzaju drogi (np. nachylenie i stan nawierzchni), stanu roweru (np. ciśnienie w ogumieniu i częstotliwość serwisowania), masy (rowerzysty, roweru i bagażu), sposobu korzystania z roweru (przyspieszenia i zmiany biegów), stanu baterii itd. Giant zaleca zmiany biegów odpowiednie do prędkości, aby uzyskać lepszy zasięg. Do niskich prędkości i do ruszania najlepsze są niskie biegi. Im wyższa prędkość, tym wyższy bieg można wybrać. Aby zapewnić płynne wspomaganie i optymalny zasięg, najlepiej zwolnić nacisk na pedały podczas zmiany biegów.

Poniższy pasek przedstawia przybliżony zasięg. Warunki są klasyfikowane jako ekstremalne, dobre i idealne. Ekstremalne warunki zwykle występują podczas jazdy z dużym obciążeniem, silnym przednim wiatrem lub podczas stromych podjazdów.

EnergyPak Smart 625 / SyncDrive Sport

  • Zasięg
  • Ekstremalne: 65 km 40 mile
  • Dobre: 130 km 80 mile
  • Idealne: 215 km 133 mile

Technologie

System zawieszenia Flexpoint
E+ System
Silnik SyncDrive Sport
System 6-czujnikowej technologii PedalPlus
EnergyPak
RideControl Dash
Technologia Aluxx

Tabela rozmiarów i geometria

Wskazane rozmiary powinny być traktowane referencyjnie. Prosimy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą Giant i Liv w celu dobrania właściwego rozmiaru. Dostępność rozmiarów może się różnić w poszczególnych krajach.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • S
      163 cm5’4”  to 172 cm5’8”
  • M
      171 cm5’7”  to 180 cm5’11”
  • L
      179 cm5’10”  to 188 cm6’2”
  • XL
      187 cm6’2”  to 198 cm6’6”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
 SMLXL
A Długość rury podsiodłowej (mm) (inch)40616432174821950720
B Kąt podsiodłowy (degrees)73,5°73,5°73,5°73,5°
C Długość górnej rury (mm) (inch)58022,860023,662524,665025,6
D Długość główki ramy (mm) (inch)1003,91104,31204,71355,3
E Kąt główki ramy (degrees)67,0°67,0°67,0°67,0°
F Wyprzedzenie widelca (mm) (inch)401,6401,6401,6401,6
G Trail (mm) (inch)113,64,4113,64,4113,64,4113,64,4
H Baza kół (mm) (inch)116645,9118746,7121347,8124048,8
I Długość tylnego trójkąta (mm) (inch)47518,747518,747518,747518,7
J Obniżenie środka suportu (mm) (inch)200,8200,8200,8200,8
K Stack (mm) (inch)59323,360323,761224,162624,6
L Reach (mm) (inch)40415,942116,644417,546518,3
M Przekrok (mm) (inch)74129,275629,87883179231,2
N Szerokość kierownicy (mm) (inch)78030,778030,778030,778030,7
O Długość wspornika kierownicy (mm) (inch)502502502602,4
P Długość ramienia korby (mm) (inch)1606,31656,51656,51706,7
Q Rozmiar kół 29"29"29"29"
Specyfikacja
  • Silnik
    SyncDrive Sport, 70Nm, powered by Yamaha
  • Moduł sterujący
    RideControl Dash, kolorowy LCD
  • Wyświetlacz
    RideControl Dash, kolorowy LCD
  • Akumulator
    EnergyPak Smart 625Wh
  • Rozmiary
    S, M, L, XL
  • Kolor
    Cold Iron
  • Rama
    Aluminium ALUXX, zawieszenie FlexPoint 120mm, 141mm Boost QR, zintegrowane mocowanie nóżki KS18
  • Widelec
    SR Suntour XCR 34 Air LO-R, skok 130mm, rura sterowa 1½ - 1⅛", blokada, oś przelotowa 110x15mm
  • Tylny amortyzator
    RockShox Monarch R, High Volume, 184x44mm, custom tuned
  • Kierownica
    Giant Connect TR Riser 31.8
  • Wspornik kierownicy
    Giant Contact
  • Wspornik siodła
    Giant 30.9mm, mikro regulacja na dwie śruby, kute aluminium
  • Siodło
    Giant Sport
  • Pedały
    platformowe, aluminiowe
  • Manetki
    Shimano Deore, 10-speed LinkGlide
  • Przerzutka tylna
    Shimano Deore, 10-speed, Shadow+ LinkGlide
  • Hamulce
    Tektro HD-M745 Orion, 4-tłoczkowe, tarczowe hydrauliczne, 203mm
  • Dzwignie hamulca
    Tektro HD-M745 Orion
  • Kaseta / Wolnobieg
    Shimano CS-LG600-10, 11-43T, 10-speed LinkGlide
  • Łańcuch
    Shimano, CN-LG500, 9/10/11speed for LinkGlide
  • Korba
    Kute aluminium, minimal Q-factor, tarcza 36T stalowa Direct Mount(S:160, M/L:165, XL:170)
  • Środek suportu
    N/A
  • Obręcze
    Giant AM 29", Tubeless ready, 30mm wew. szerokości
  • Piasty
    Giant eTracker Sport, [P] oś przelotowa 15mm [T] 141 QR
  • Szprychy
    Stal nierdzewna
  • Opony
    Maxxis Rekon Race 29x2.25" zwijane, 60tpi, EXO, Tubeless Ready
  • Dodatki
    EnergyPak 4A Smart Compact, Giant KSA18 direct mount kickstand
  • Oświetlenie
    Herrmans H-BLACK MR8
  • Bagażnik
    Giant Rack-It MIK
  • Waga orientacyjna
    25,2 kg (rozmiar M)

Producent może w dowolnej chwili dokonać zmian specyfikacyjnych, które mogą nie być uwzględnione w przedstawionej na tej stronie specyfikacji i na zdjęciach produktu. Specyfikacje techniczne, opisy, zdjęcia i sugerowane ceny detaliczne mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Produkt oferowany w sklepie stacjonarnym może różnić się od przedstawionego na tej stronie.

Opinie

Producent może w dowolnej chwili dokonać zmian specyfikacyjnych, które mogą nie być uwzględnione w przedstawionej na tej stronie specyfikacji i na zdjęciach produktu. Specyfikacje techniczne, opisy, zdjęcia i sugerowane ceny detaliczne mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Produkt oferowany w sklepie stacjonarnym może różnić się od przedstawionego na tej stronie.