Skip to main content

This is an image carousel with thumbnail navigation. Select any thumbnail to view an enlarged version in a gallery modal. In the gallery, use the Next and Previous buttons to navigate between images, or close the modal to return to the thumbnails.

Stance E+ 2 Power

2020

Masz 14 dni, aby zmienić zdania i dokonać zwrotu.

Złożenie roweru, ustawienie pozycji, dokumenty.

Kiedy należy wykonać i jak wygląda.

Strome podjazdy, techniczne zjazdy, dłuższe dni na szlaku. Potężny silnik SyncDrive Sport sprawia, że ten rower elektryczny z pełnym zawieszeniem zapewnia moc i możliwości, aby jeździć po szlakach, o których od dawna marzysz.

Stance E+ został zaprojektowany z geometrią ramy przeznaczoną na traile. Pomaga on początkującym lub średniozaawansowanym rowerzystom trailowym docenić terenową jazdę rowerem elektrycznym w jej najlepszym wydaniu. Jego lekka, wytrzymała i sztywna rama aluminiowa ALUXX SL z zawieszeniem FlexPoint ułatwiają pokonywanie trudnych singletracków. Ma zawieszenie tylne o skoku 120 mm i przednie o skoku 130 mm oraz zapewniające stabilną, zwrotną jazdę koła o średnicy 27,5+ cala. Silnik SyncDrive Sport zapewnia regulowane wspomaganie 350%, ze sterowaniem przez aplikację Giant E-bike. Wpasowane w kierownicę przyciski RideControl ONE zapewniają ergonomiczne sterowanie, a akumulator EnergyPak 500 Wh pozwala maksymalnie wydłużyć jazdę. Teraz można go szybko naładować nową, inteligentną ładowarką.

Główne korzyści

Wspomaganie mocnego silnika

Silnik SyncDrive Sport z momentem obrotowym 70 Nm i regulowanym wspomaganiem 360% pomaga wspinać się po stromych, nierównych szlakach.

Pełna kontrola

Aluminiowa rama ALUXX SL z zawieszeniem FlexPoint 120 mm i koła o średnicy 27,5+ cala zapewniają płynną, pewną jazdę na technicznych szlakach. Aplikacja Giant E-bike oferuje funkcję nawigacji oraz wyświetlanie danych zdrowotnych i treningowych.

Wydajność

Akumulator EnergyPak 500 Wh zapewnia największy możliwy zasięg. Wbudowany akumulator łatwo naładować do 60% w 90 minut przy użyciu nowej, szybkiej ładowarki 6 A.

Zasięg

Jak daleko mogę zajechać na jednym ładowaniu akumulatora?

Zasięg dla jednego naładowania akumulatora, może znacznie się różnić w zależności od: warunków zewnętrznych (takich jak temperatura otoczenia i wiatr), rodzaju drogi (np. nachylenie i stan nawierzchni), stanu roweru (np. ciśnienie w ogumieniu i częstotliwość serwisowania), masy (rowerzysty, roweru i bagażu), sposobu korzystania z roweru (przyspieszenia i zmiany biegów), stanu baterii itd. Giant zaleca zmiany biegów odpowiednie do prędkości, aby uzyskać lepszy zasięg. Do niskich prędkości i do ruszania najlepsze są niskie biegi. Im wyższa prędkość, tym wyższy bieg można wybrać. Aby zapewnić płynne wspomaganie i optymalny zasięg, najlepiej zwolnić nacisk na pedały podczas zmiany biegów.

Poniższy pasek przedstawia przybliżony zasięg. Warunki są klasyfikowane jako ekstremalne, dobre i idealne. Ekstremalne warunki zwykle występują podczas jazdy z dużym obciążeniem, silnym przednim wiatrem lub podczas stromych podjazdów.

EnergyPak Smart 500 / SyncDrive Sport

  • Zasięg
  • Ekstremalne: 55 km 34 mile
  • Dobre: 110 km 68 mile
  • Idealne: 180 km 111 mile

Technologie

Technologia ALUXX SL
System zawieszenia Flexpoint
E+ System
Silnik SyncDrive Sport
RideControl ONE
System Giant Tubeless
System 6-czujnikowej technologii PedalPlus

Tabela rozmiarów i geometria

Wskazane rozmiary powinny być traktowane referencyjnie. Prosimy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą Giant i Liv w celu dobrania właściwego rozmiaru. Dostępność rozmiarów może się różnić w poszczególnych krajach.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • XS
      155 cm5’1”  to 165 cm5’5”
  • S
      163 cm5’4”  to 172 cm5’8”
  • M
      171 cm5’7”  to 180 cm5’11”
  • L
      179 cm5’10”  to 188 cm6’2”
  • XL
      187 cm6’2”  to 198 cm6’6”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
 XSSMLXL
A Długość rury podsiodłowej (mm) (inch)3801540616432174821950720
B Kąt podsiodłowy (degrees)73,5°73,5°73,5°73,5°73,5°
C Długość górnej rury (mm) (inch)56522,258022,860023,662524,665025,6
D Długość główki ramy (mm) (inch)1003,91003,91104,31204,71355,3
E Kąt główki ramy (degrees)67,0°67,0°67,0°67,0°67,0°
F Wyprzedzenie widelca (mm) (inch)461,8461,8461,8461,8461,8
G Trail (mm) (inch)106,94,2106,94,2106,94,2106,94,2106,94,2
H Baza kół (mm) (inch)114745,2116245,7118346,6120947,6123648,7
I Długość tylnego trójkąta (mm) (inch)46518,346518,346518,346518,346518,3
J Obniżenie środka suportu (mm) (inch)200,8200,8200,8200,8200,8
K Stack (mm) (inch)59023,259023,259923,660823,962224,5
L Reach (mm) (inch)39015,440515,942216,644417,546518,3
M Przekrok (mm) (inch)71528,173128,874629,477830,678130,7
N Szerokość kierownicy (mm) (inch)78030,778030,778030,778030,778030,7
O Długość wspornika kierownicy (mm) (inch)502502602,4602,4702,8
P Długość ramienia korby (mm) (inch)1656,51656,51706,71706,71706,7
Q Rozmiar kół 27.5+27.5+27.5+27.5+27.5+
Specyfikacja
  • Silnik
    GIANT SyncDrive Sport powered by YAMAHA
  • Sterownik
    GIANT PedalPlus 6-czujnikowy
  • Wyświetlacz
    GIANT RideControl ONE
  • Akumulator
    GIANT EnergyPak Smart 500, 36V 13.8Ah Lithium-Ion, zintegrowany
  • Rozmiary
    XS, S, M, L, XL
  • Kolor
    Czerwony
  • Rama
    Aluminium - ALUXX SL, zawieszenie FlexPoint 120mm
  • Widelec
    SR SUNTOUR XCR 34 Air LO-R, skok 130mm, tapered, Lockout, 110x15 Quick-Loc
  • Tylny amortyzator
    ROCK SHOX Monarch R, High Volume
  • Kierownica
    GIANT Connect TR Riser, 31.8x780mm
  • Wspornik kierownicy
    GIANT Contact, alu.
  • Wspornik siodła
    GIANT 30.9mm, alu.
  • Siodło
    GIANT Contact, Neutral
  • Pedały
    N/A
  • Manetki
    SHIMANO Deore, 1x10
  • Przerzutka przednia
    N/A
  • Przerzutka tylna
    SHIMANO Deore, Shadow+
  • Hamulce
    TEKTRO HD-M745 Orion, 4-tłoczkowe, tarcze 203/203, hydr.
  • Dzwignie hamulca
    TEKTRO HD-M745 Orion
  • Kaseta / Wolnobieg
    SHIMANO HG500-10, 11-42T,10s.
  • Łańcuch
    KMC e.10 Sport, e-bike optimized
  • Korba
    GIANT, 36T stalowe Direct Mount, minimal Q-factor
  • Środek suportu
    N/A
  • Obręcze
    GIANT AM 27.5+, Tubeless Ready, wew. szer. 35mm
  • Piasty
    GIANT eTracker Sport, [P] oś 15mm [T] 141mm QR
  • Szprychy
    Stal nierdzewna
  • Opony
    MAXXIS Rekon 27.5x2.6", Exo protect, Tubeless Ready
  • Dodatki
    Ładowarka GIANT EnergyPak 6A Smart
  • Waga orientacyjna
    -

Producent może w dowolnej chwili dokonać zmian specyfikacyjnych, które mogą nie być uwzględnione w przedstawionej na tej stronie specyfikacji i na zdjęciach produktu. Specyfikacje techniczne, opisy, zdjęcia i sugerowane ceny detaliczne mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Produkt oferowany w sklepie stacjonarnym może różnić się od przedstawionego na tej stronie.

Opinie

Producent może w dowolnej chwili dokonać zmian specyfikacyjnych, które mogą nie być uwzględnione w przedstawionej na tej stronie specyfikacji i na zdjęciach produktu. Specyfikacje techniczne, opisy, zdjęcia i sugerowane ceny detaliczne mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Produkt oferowany w sklepie stacjonarnym może różnić się od przedstawionego na tej stronie.