Skip to main content

This is an image carousel with thumbnail navigation. Select any thumbnail to view an enlarged version in a gallery modal. In the gallery, use the Next and Previous buttons to navigate between images, or close the modal to return to the thumbnails.

Propel Advanced Pro 0 Disc

2021

Current price: 26 499,00 zł

Masz 14 dni, aby zmienić zdania i dokonać zwrotu.

Złożenie roweru, ustawienie pozycji, dokumenty.

Kiedy należy wykonać i jak wygląda.

Ten kompozytowy rower szosowy zapewnia prawdziwą przewagę podczas sprintu oraz jazdy solo. Dzięki aerodynamicznej ramie, zintegrowanemu systemowi kół Giant WheelSystem i technologii hamulców tarczowych, zyskujesz nowy poziom wydajności i prowadzenia na drodze, które pomogą Ci zdobyć podium.

Przecinająca powietrze szosowa wyścigówka, drobiazgowo optymalizowana tak, by zapewniała najlepsze w tej klasie szosowe osiągi aerodynamiczne w trakcie sprintów i czasówek. Rama ręcznie produkowana z kompozytów klasy Advanced tworzy rower, który jest lekki i sztywny, zapewniając ostrą, precyzyjną jazdę. Jego hamulce tarczowe są całkowicie zintegrowane w ramie dzięki mocowaniu w standardzie FlatMount i osiom przelotowym, zaprojektowanym, aby zoptymalizować zastosowanie tych rozwiązań. Sprinty, samotne ucieczki, ostre wiraże i strome zjazdy – Propel Advanced Pro Disc pozwoli Ci przeciąć powietrze i zyskać przewagę nad rywalami.

Główne korzyści

Zintegrowana aerodynamika

Rozwiązanie AeroSystem Shaping będące efektem analizy obliczeniowej mechaniki płynów CFD (ang. Computational Fluid Dynamics) oraz dynamicznych testów w tunelu aerodynamicznym, zapewnia optymalną aerodynamikę pod każdym kątem natarcia. Opływowe kształty rur o przekroju ściętej elipsy oraz kokpit Contact SLR zapewniają najlepsze osiągi aerodynamiczne.

Pełna kontrola

Hamulce tarczowe zapewniają skuteczną moc i modulację hamowania dla dodatkowej kontroli przy zmiennej pogodzie. Standard FlatMount i przelotowe osie zwiększają sztywność i poprawiają ogólne prowadzenie, a koła systemowe z obręczą tylną 65 mm oraz obręczą przednią 42 mm zapewniają optymalną aerodynamikę i kontrolę.

Niezrównana wydajność

Rama z kompozytów klasy Advanced powstaje z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów i procesów produkcyjnych firmy Giant, zapewniających optymalną sztywność i najniższą masę w tej kategorii.

Najważniejsze informacje

Szczegółowo dopracowany z myślą o najlepszych w swojej klasie osiągach, ten ostry jak brzytwa rower wyścigowy został stworzony, by ścigać się na nim i wygrywać. Rama jest ręcznie wykonana z materiału kompozytowego klasy Advanced, dzięki czemu rower jest lekki i sztywny, a jednocześnie zapewnia responsywną jazdę. Komponenty są tak bardzo zintegrowane, jak to tylko możliwe, z gładkimi liniami kierownicy i mostka, wewnętrznym prowadzeniem linek i systemem kół Giant WheelSystem, który wykorzystuje tylną obręcz 65 mm dla maksymalnych osiągów aerodynamicznych i płytszą 42 mm z przodu dla dodatkowej kontroli. Nawet hamulce tarczowe są zintegrowane z ramą, z zaciskami typu flat mount oraz osiami przelotowymi.

Propel Advanced Pro Disc with interactive tooltips

Technologie

Technologia Advanced Composite
Technologia Aerosystem Shaping
OverDrive 2
System Giant Tubeless
Kompatybilność z RideSense
360-View
Propel Advanced Pro 0 Disc

Tabela rozmiarów i geometria

Wskazane rozmiary powinny być traktowane referencyjnie. Prosimy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą Giant i Liv w celu dobrania właściwego rozmiaru. Dostępność rozmiarów może się różnić w poszczególnych krajach.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • XS
      157 cm5’2”  to 169 cm5’7”
  • S
      165 cm5’5”  to 175 cm5’9”
  • M
      171 cm5’7”  to 181 cm5’11”
  • ML
      177 cm5’10”  to 187 cm6’2”
  • L
      183 cm6’0”  to 193 cm6’4”
  • XL
      189 cm6’2”  to 199 cm6’6”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
 XSSMMLLXL
A Długość rury podsiodłowej (mm) (inch)46518,350019,752020,554521,557522,659523,4
B Kąt podsiodłowy (degrees)74,5°73,5°73,0°73,0°73,0°72,0°
C Długość górnej rury (mm) (inch)51520,353521,155021,757022,458022,860523,8
D Długość główki ramy (mm) (inch)1204,71305,11455,71656,51857,32007,9
E Kąt główki ramy (degrees)71,0°72,5°73,0°73,0°73,0°73,0°
F Wyprzedzenie widelca (mm) (inch)451,8451,8451,8451,8451,8451,8
G Trail (mm) (inch)702,8602,4572,2572,2572,2572,2
H Baza kół (mm) (inch)97238,397038,297638,499739,3100739,6102140,2
I Długość tylnego trójkąta (mm) (inch)40515,940515,940515,940515,940515,940515,9
J Obniżenie środka suportu (mm) (inch)702,8682,7682,7652,6652,6652,6
K Stack (mm) (inch)51720,452920,854521,556222,158122,959523,4
L Reach (mm) (inch)37214,637814,938315,139815,740215,841216,2
M Przekrok (mm) (inch)74429,376930,37873180731,882932,684333,2
N Szerokość kierownicy (mm) (inch)40015,740015,742016,542016,544017,344017,3
O Długość wspornika kierownicy (mm) (inch)803,1903,51003,91104,31104,31204,7
P Długość ramienia korby (mm) (inch)1706,71706,7172,56,8172,56,81756,91756,9
Q Rozmiar kół 700C700C700C700C700C700C
Specyfikacja
  • Rozmiary
    XS, S, M, ML, L, XL
  • Kolor
    Matte Chrysocolla/Gloss Black/Reflective Black
  • Rama
    Kompozyt węglowy Advanced, technologia AeroSystem Shaping, suport PowerCore BB86 - PressFit, mocowanie hamulców tarczowych FlatMount, wew. prowadzenie pancerzy, mocowanie czujnika RideSense
  • Widelec
    Kompozyt węglowy Advanced, kompozytowa rura sterowa 1 1/2" - 1 1/4" OverDrive 2, technologia AeroSystem Shaping, hamulce tarczowe FlatMount
  • Tylny amortyzator
    N/A
  • Kierownica
    Giant Contact SLR Aero
  • Wspornik kierownicy
    Giant Contact SL Aero
  • Wspornik siodła
    Giant Vector, kompozytowy
  • Siodło
    Giant Fleet SL
  • Pedały
    N/A
  • Manetki
    Shimano Ultegra Di2, 2x11
  • Przerzutka przednia
    Shimano Ultegra Di2
  • Przerzutka tylna
    Shimano Ultegra Di2
  • Hamulce
    Shimano Ultegra, hydr.
  • Dzwignie hamulca
    Shimano Ultegra, hydr.
  • Kaseta / Wolnobieg
    Shimano Ultegra, 11-30
  • Łańcuch
    KMC X11SL-1
  • Korba
    Shimano Ultegra, 36/52, z pomiarem mocy Giant Power Pro
  • Środek suportu
    Shimano, pressfit
  • Obręcze
    Giant SLR 1 Carbon Disc (P:42mm, T:65mm)
  • Piasty
    Giant SLR 1 Carbon Disc , oś 12mm
  • Szprychy
    Giant SLR 1 Carbon Disc
  • Opony
    CADEX Race 25, tubeless, 700x25c, zwijane
  • Dodatki
    Zestaw bezdętkowy (uszczelniacz 2x60ml, łyżki do opon, klucz do zaworu, instrukcja), uchwyt licznika (Giant & Garmin), kabel ładowania PowerPro
  • Waga orientacyjna
    7,80 kg

Producent może w dowolnej chwili dokonać zmian specyfikacyjnych, które mogą nie być uwzględnione w przedstawionej na tej stronie specyfikacji i na zdjęciach produktu. Specyfikacje techniczne, opisy, zdjęcia i sugerowane ceny detaliczne mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Produkt oferowany w sklepie stacjonarnym może różnić się od przedstawionego na tej stronie.

Opinie

Producent może w dowolnej chwili dokonać zmian specyfikacyjnych, które mogą nie być uwzględnione w przedstawionej na tej stronie specyfikacji i na zdjęciach produktu. Specyfikacje techniczne, opisy, zdjęcia i sugerowane ceny detaliczne mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Produkt oferowany w sklepie stacjonarnym może różnić się od przedstawionego na tej stronie.