Select your country or region

Wybierz kategorię

Oferty pracy

Dołącz do nas!

Giant Polska Sp. z o.o.

Giant to światowy lider na rynku wysokiej jakości rowerów i akcesoriów. Posiada ponad 12000 partnerów detalicznych na całym świecie. Ma duże doświadczenie w branży rowerowej, dysponuje najbardziej aktualną wiedzą i ogromnym potencjałem technologicznym. W swojej branży jest najpowszechniej znaną marką światową.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:
Specjalista ds. obsługi posprzedażowej

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

  • Sprawne i terminowe rozpatrywanie zgłoszeń reklamacyjnych oraz innych zgłoszeń dotyczących obsługi posprzedażowej
  • Weryfikacja stanu technicznego reklamowanych produktów
  • Komunikacja z kontrahentami i konsumentami w zakresie obsługi posprzedażowej
  • Współpraca z globalnym działem obsługi posprzedażowej grupy Giant
  • Współpraca z dostawcami i usługodawcami w ramach zapewnienia sprawnej obsługi posprzedażowej produktów
  • Monitorowanie jakości produktów i raportowanie do fabryk
  • Rozliczanie zobowiązań Giant Polska w zakresie obsługi posprzedażowej zarówno z siecią dilerską jak i z grupą Giant
  • Dbanie o prawidłowe wyposażenie serwisu rowerowego oraz magazynu komponentów
  • Wprowadzanie usprawnień w codziennej pracy i zapewnienie ciągłego podnoszenia standardów obsługi posprzedażowej
  • Dbanie o pozytywny wizerunek obsługi posprzedażowej rowerów GIANT i LIV wśród dilerów i konsumentów

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne, minimum średnie
  • Wiedza techniczna w zakresie serwisowania rowerów
  • Znajomość przepisów dotyczących obsługi reklamacji
  • Minimum 3-letni staż pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację w mowie i piśmie
  • Biegła znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Znajomość systemu Axapta będzie dodatkowym atutem
  • Komunikatywność
  • Samodzielność w działaniu
  • Umiejętność analitycznego myślenia i dobrego organizowania czasu pracy
  • Dokładność, rzetelność, uczciwość oraz odpowiedzialność za powierzone zadania

Entuzjaści rowerowi mile widziani :)

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i udział w szkoleniach
  • Szeroki pakiet socjalny (grupowe ubezpieczenie zdrowotne, opieka medyczna, karta MultiSport)
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
  • Przyjazną atmosferę

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV i list motywacyjny) na adres info@giant-polska.com.pl

Zgłoszenia od kandydatów zawierające oczekiwania płacowe (wynagrodzenie miesięczne netto) będą rozpatrywane w pierwszej kolejności.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Giant Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Giant Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Osmańskiej 12. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.