COVID-19: Komunikat dotyczący sklepów stacjonarnych  Dowiedz się więcej

Sukcesy naszych zawodników podczas Mistrzostw Polski w przełajach!

poniedziałek, 25 stycznia 2021

Drużyny i zawodnicy

To był udany weekend dla zawodników i zawodniczek startujących na rowerach marki Giant i Liv. Największy sukces odniosła Barbara Borowiecka, która została Mistrzynią Polski w kolarstwie przełajowym w elicie kobiet 2021!

W miniony weekend rozgrywane były 84. Mistrzostwa Polski w kolarstwie przełajowym, które odbyły się we Włoszakowicach w województwie wielkopolskim.

W sobotę Michał Paterak, jadący na rowerze TCX Advanced Pro, zajął 1. miejsce w kategorii amatorów, zaś Jacek Brzózka z JBG-2 Team zajął 3. miejsce w kategorii masters.

W niedzielę ogromny sukces odniosła Barbara Borowiecka, która wywalczyła tytuł Mistrzyni Polski. Więcej informacji na temat tego osiągnięcia można znaleźć na stronie Liv. W elicie mężczyzn Wicemistrzem Polski został Patryk Stosz, który wjechał na metę na rowerze TCX Advanced Pro 1. Na 6. miejscu uplasował się Michał Paluta, zaś na 9. miejscu rywalizację w tej samej kategorii ukończył Wojciech Halejak z JBG-2 Team – również jadący na rowerze TCX Advanced Pro.

Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom i zawodniczkom! Życzymy więcej tak wspaniałych weekendów z sukcesami odnoszonymi na rowerach Giant oraz Liv! :)