COVID-19: Komunikat dotyczący sklepów stacjonarnych  Dowiedz się więcej

JBG-2 Team: Krzysztof Łukasik nowym Mistrzem Polski w kolarstwie górskim!

piątek, 21 sierpnia 2020

Drużyny i zawodnicy

Krzysztof Łukasik (JBG-2 Team) został nowym Mistrzem Polski w kolarstwie górskim w formacie olimpijskim. Jadąc na rowerze Giant XTC Advanced SL 29 był bezkonkurencyjny i ze sporą przewagą zdobył złoty medal.

Dobrą passę dla klubu JBG-2 rozpoczął Jacek Brzózka, który w sobotnim wyścigu kategorii masters obronił tytuł Mistrza Polski z przed roku. Natomiast w niedzielnym wyścigu kategorii Elite Krzysztof Łukasik potwierdził dominację na krajowym podwórku, zdobywając ze sporą przewagą złoty medal.

Na uwagę zasługuje także bardzo dobra jazda Adriana Brzózki, który otarł się o brązowy medal, tracąc do trzeciego miejsca zaledwie kilkanaście sekund. Wojciech Halejak zameldował się w Top 10 zajmując 9. miejsce, zaś Mariusz Kozak uplasował się 11. pozycji.

Zawodnicy teamu w sezonie 2020 startują na rowerach Gianta: hardtailu XTC Advanced SL 29 1 lub zawieszonym Anthem Advanced Pro 29 1.