Skip to main content
PORÓWNAJ
Fathom 29er 1 LTD
 

Fathom 29er 1 LTD

2017

Masz 14 dni, aby zmienić zdania i dokonać zwrotu.

Złożenie roweru, ustawienie pozycji, dokumenty.

Kiedy należy wykonać i jak wygląda.

Tabela rozmiarów i geometria

Wskazane rozmiary powinny być traktowane referencyjnie. Prosimy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą Giant i Liv w celu dobrania właściwego rozmiaru. Dostępność rozmiarów może się różnić w poszczególnych krajach.

bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
 SMLXL
A Długość rury podsiodłowej (mm) (inch)39015,444517,548018,953020,9
B Kąt podsiodłowy (degrees)73,5°73,5°73,5°73,5°
C Długość górnej rury (mm) (inch)5852360523,862524,664525,4
D Długość główki ramy (mm) (inch)953,71003,91154,51305,1
E Kąt główki ramy (degrees)69,0°69,0°69,0°69,0°
F Wyprzedzenie widelca (mm) (inch)421,7421,7421,7421,7
G Trail (mm) (inch)983,9983,9983,9983,9
H Baza kół (mm) (inch)110043,3112144,1114245116345,8
I Długość tylnego trójkąta (mm) (inch)44217,444217,444217,444217,4
J Obniżenie środka suportu (mm) (inch)552,2552,2552,2552,2
K Stack (mm) (inch)60323,760823,962224,563625
L Reach (mm) (inch)4061642516,744117,445718
M Przekrok (mm) (inch)73028,775629,876530,179031,1
N Szerokość kierownicy (mm) (inch)73028,773028,773028,773028,7
O Długość wspornika kierownicy (mm) (inch)803,1903,51003,91104,3
P Długość ramienia korby (mm) (inch)1706,71756,91756,91756,9
Q Rozmiar kół 29"29"29"29"
Specyfikacja
  • Rozmiary
    M, L, XL
  • Kolor
    Czarno-niebieski
  • Rama
    Aluminium - ALUXX SL, stożkowa główka
  • Widelec
    SR SUNTOUR Axon RL-RC, skok 100mm, aluminiowa rura sterowa, regulacja wolnej kompresji i odbicia, manetka blokady
  • Tylny amortyzator
    Brak
  • Kierownica
    GIANT Connect TR, 31.8x730mm
  • Wspornik kierownicy
    GIANT Connect 90mm(M), 100mm(L), 110mm(XL)
  • Wspornik siodła
    GIANT Connect, 30.9x400mm
  • Siodło
    GIANT Connect Upright
  • Pedały
    Brak
  • Manetki
    SHIMANO SLX M7000, 2x11
  • Przerzutka przednia
    SHIMANO SLX M7025
  • Przerzutka tylna
    SHIMANO SLX M7000, Shadow+
  • Hamulce
    SHIMANO M615 przód 180mm; tył 160mm
  • Dzwignie hamulca
    SHIMANO M615
  • Kaseta / Wolnobieg
    SHIMANO SLX M7000, 11-42T, 11rz.
  • Łańcuch
    SHIMANO HG601
  • Korba
    SHIMANO SLX M7000, 36/26T
  • Środek suportu
    SHIMANO BB-MT500, Press Fit
  • Obręcze
    GIANT XC3 29"
  • Piasty
    przód GIANT Tracker, oś 15x100, łożyska maszynowe; tył GIANT Tracker Sport QR
  • Szprychy
    Nierdzewne, stalowe
  • Opony
    MAXXIS CROSSMARK II 29x2.25", 60 TPI
  • Waga orientacyjna
    -

Producent może w dowolnej chwili dokonać zmian specyfikacyjnych, które mogą nie być uwzględnione w przedstawionej na tej stronie specyfikacji i na zdjęciach produktu. Specyfikacje techniczne, opisy, zdjęcia i sugerowane ceny detaliczne mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Produkt oferowany w sklepie stacjonarnym może różnić się od przedstawionego na tej stronie.

Opinie

Producent może w dowolnej chwili dokonać zmian specyfikacyjnych, które mogą nie być uwzględnione w przedstawionej na tej stronie specyfikacji i na zdjęciach produktu. Specyfikacje techniczne, opisy, zdjęcia i sugerowane ceny detaliczne mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Produkt oferowany w sklepie stacjonarnym może różnić się od przedstawionego na tej stronie.