Skip to main content

This is an image carousel with thumbnail navigation. Select any thumbnail to view an enlarged version in a gallery modal. In the gallery, use the Next and Previous buttons to navigate between images, or close the modal to return to the thumbnails.

Fathom 29 2 (GE)

2019

Masz 14 dni, aby zmienić zdania i dokonać zwrotu.

Złożenie roweru, ustawienie pozycji, dokumenty.

Kiedy należy wykonać i jak wygląda.

Wytrwały na stromych podjazdach i pewny na singletrackowych zjazdach. Ten płynny model hardtaila z kołami o średnicy 29 cali gwarantuje pełną równowagę podczas jazdy w wymagającym terenie XC.

Fathom 29 zbudowany na aluminiowej ramie ALUXX SL-grade został wyposażony w udoskonaloną geometrię, która w połączeniu z kołami o dużej średnicy gwarantuje perfekcyjną stabilność jazdy podczas pokonywania trudnych szlaków XC. Rama została dopasowana do widelca zawieszenia o skoku 100 mm, dzięki czemu rower ten jest bardziej efektywny podczas podjazdów i gwarantuje całkowitą kontrolę podczas zjazdów.

Główne korzyści

Sprawdzona wydajność stopu

Aluminium ALUXX SL-grade zostało ręcznie wykonane w naszej fabryce będącej światowym liderem technologii kompozytowej.

Komfort i stabilność

Geometria dostosowana do kół o średnicy 29 cali nie jest jedynie dodanym elementem, ale integralną składową konstrukcji, pozwalającą w pełni wykorzystać właściwości jezdne kół o większej średnicy.

XC control

Skok zawieszenia 100 mm w przednim kole dla efektywności i kontroli podczas jazdy XC. Nieco ostrzejsza geometria XC i specyfikacja części idealne dla ambitnych rowerzystów XC.

Technologie

Technologia ALUXX SL
OverDrive
System Giant Tubeless

Tabela rozmiarów i geometria

Wskazane rozmiary powinny być traktowane referencyjnie. Prosimy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą Giant i Liv w celu dobrania właściwego rozmiaru. Dostępność rozmiarów może się różnić w poszczególnych krajach.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • S
      163 cm5’4”  to 172 cm5’8”
  • M
      171 cm5’7”  to 180 cm5’11”
  • L
      179 cm5’10”  to 188 cm6’2”
  • XL
      187 cm6’2”  to 198 cm6’6”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
 SMLXL
A Długość rury podsiodłowej (mm) (inch)39015,444517,548018,953020,9
B Kąt podsiodłowy (degrees)73,5°73,5°73,5°73,5°
C Długość górnej rury (mm) (inch)5852360523,862524,664525,4
D Długość główki ramy (mm) (inch)953,71003,91154,51305,1
E Kąt główki ramy (degrees)69,0°69,0°69,0°69,0°
F Wyprzedzenie widelca (mm) (inch)421,7421,7421,7421,7
G Trail (mm) (inch)1014101410141014
H Baza kół (mm) (inch)110043,3112144,1114245116345,8
I Długość tylnego trójkąta (mm) (inch)44217,444217,444217,444217,4
J Obniżenie środka suportu (mm) (inch)552,2552,2552,2552,2
K Stack (mm) (inch)60323,760823,962224,563625
L Reach (mm) (inch)4061642516,744117,445718
M Przekrok (mm) (inch)70027,673929,175129,678230,8
N Szerokość kierownicy (mm) (inch)78030,778030,778030,778030,7
O Długość wspornika kierownicy (mm) (inch)602,4702,8803,1903,5
P Długość ramienia korby (mm) (inch)1706,71756,91756,91756,9
Q Rozmiar kół 29"29"29"29"
Specyfikacja
  • Rozmiary
    M, L, XL
  • Kolor
    Niebieski/Grafit/Pomarańczowy
  • Rama
    Aluminium - Aluxx SL
  • Widelec
    ROCKSHOX Judy Gold RL 29", Boost 15x110, Solo Air, skok 100mm, tapered
  • Tylny amortyzator
    N/A
  • Kierownica
    GIANT Connect Trail, 780x31.8mm, alu.
  • Wspornik kierownicy
    GIANT Connect, alu.
  • Wspornik siodła
    GIANT Connect, alu., 30.9x400mm
  • Siodło
    GIANT Contact (Neutral)
  • Pedały
    N/A
  • Manetki
    SRAM NX Eagle, 1x12
  • Przerzutka przednia
    N/A
  • Przerzutka tylna
    SRAM NX Eagle
  • Hamulce
    SRAM Level T, tarcze 180/160, hydr.
  • Dzwignie hamulca
    SRAM Level T
  • Kaseta / Wolnobieg
    SRAM NX Eagle, 11-50T, 12s.
  • Łańcuch
    SRAM NX
  • Korba
    TRUVATIV Stylo 6k Eagle DUB Boost, 32T
  • Środek suportu
    SRAM GXP Dub Press Fit
  • Obręcze
    GIANT XCT 29” , szer. wew. 25mm, Tubeless, alu.
  • Piasty
    GIANT by FORMULA: Tracker Performance Boost 15x110, łożyska maszynowe/ GIANT Tracker Sport Boost QR 141l
  • Szprychy
    SAPIM Leader, 28/28
  • Opony
    MAXXIS Aspen 29x2.25 Zwijane, 60TPI, TR, Tubeless
  • Waga orientacyjna
    11,98 kg (rozmiar M, bez pedałów)

Producent może w dowolnej chwili dokonać zmian specyfikacyjnych, które mogą nie być uwzględnione w przedstawionej na tej stronie specyfikacji i na zdjęciach produktu. Specyfikacje techniczne, opisy, zdjęcia i sugerowane ceny detaliczne mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Produkt oferowany w sklepie stacjonarnym może różnić się od przedstawionego na tej stronie.

Opinie

Producent może w dowolnej chwili dokonać zmian specyfikacyjnych, które mogą nie być uwzględnione w przedstawionej na tej stronie specyfikacji i na zdjęciach produktu. Specyfikacje techniczne, opisy, zdjęcia i sugerowane ceny detaliczne mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Produkt oferowany w sklepie stacjonarnym może różnić się od przedstawionego na tej stronie.