Skip to main content

This is an image carousel with thumbnail navigation. Select any thumbnail to view an enlarged version in a gallery modal. In the gallery, use the Next and Previous buttons to navigate between images, or close the modal to return to the thumbnails.

Fathom 29 1

2020

Masz 14 dni, aby zmienić zdania i dokonać zwrotu.

Złożenie roweru, ustawienie pozycji, dokumenty.

Kiedy należy wykonać i jak wygląda.

Płynnie i efektywnie wspinaj się na ostre podjazdy i pędź w dół singletracków ze stabilnością i szybkością. Ten aluminiowy 29-calowy hardtail zapewnia wyważoną jakość jazdy w terenie XC.

Fathom 29, zbudowany w oparciu o ramę z aluminium ALUXX SL, ma ulepszoną geometrię, która zapewnia stabilną jazdę na wymagających trasach XC. Ramę zoptymalizowano pod 100 mm widelec amortyzowany, co zapewnia efektywność przy podjazdach i pełną kontrolę przy zjazdach.

Główne korzyści

Sprawdzone zalety stopu

Rama z aluminium ALUXX SL jest ręcznie budowana w zakładzie światowego lidera w dziedzinie obróbki aluminium.

Równowaga i stabilność

Geometria ramy ma optymalizować równowagę i właściwości toczenia kół 29-calowych.

Kontrola XC

Widelec amortyzowany ma płynny 100 mm skok, zapewniając większą kontrolę na trasach XC.

Technologie

Technologia ALUXX SL
OverDrive
360-View
Fathom 29 1

Tabela rozmiarów i geometria

Wskazane rozmiary powinny być traktowane referencyjnie. Prosimy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą Giant i Liv w celu dobrania właściwego rozmiaru. Dostępność rozmiarów może się różnić w poszczególnych krajach.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • S
      163 cm5’4”  to 172 cm5’8”
  • M
      171 cm5’7”  to 180 cm5’11”
  • L
      179 cm5’10”  to 188 cm6’2”
  • XL
      187 cm6’2”  to 198 cm6’6”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
 SMLXL
A Długość rury podsiodłowej (mm) (inch)39015,444517,548018,953020,9
B Kąt podsiodłowy (degrees)73,5°73,5°73,5°73,5°
C Długość górnej rury (mm) (inch)5852360523,862524,664525,4
D Długość główki ramy (mm) (inch)953,71003,91154,51305,1
E Kąt główki ramy (degrees)69,0°69,0°69,0°69,0°
F Wyprzedzenie widelca (mm) (inch)421,7421,7421,7421,7
G Trail (mm) (inch)100,53,9100,53,9100,53,9100,53,9
H Baza kół (mm) (inch)110043,3112144,1114245116345,8
I Długość tylnego trójkąta (mm) (inch)44217,444217,444217,444217,4
J Obniżenie środka suportu (mm) (inch)552,2552,2552,2552,2
K Stack (mm) (inch)60323,760823,962224,563625
L Reach (mm) (inch)4061642516,744117,445718
M Przekrok (mm) (inch)70027,673929,175129,678230,8
N Szerokość kierownicy (mm) (inch)78030,778030,778030,778030,7
O Długość wspornika kierownicy (mm) (inch)602,4702,8803,1903,5
P Długość ramienia korby (mm) (inch)1706,71756,91756,91756,9
Q Rozmiar kół 29"29"29"29"
Specyfikacja
  • Rozmiary
    S, M, L, XL
  • Kolor
    Granatowy
  • Rama
    Aluminium - ALUXX SL
  • Widelec
    ROCKSHOX Recon RL, skok 100mm, Solo Air, Taperer, QR 15x110 Maxle Lite
  • Tylny amortyzator
    N/A
  • Kierownica
    GIANT Connect Trail, 780mm x 31.8mm
  • Wspornik kierownicy
    GIANT Contact, alu.
  • Wspornik siodła
    GIANT Contact Switch, 30.9mm, wspornik regulowany manetką
  • Siodło
    GIANT Contact (Neutral), UniClip, DCF (Dynamic Cycling Fit), ParticleFlow
  • Pedały
    N/A
  • Manetki
    SRAM SX Eagle, 1x12
  • Przerzutka przednia
    N/A
  • Przerzutka tylna
    SRAM NX Eagle
  • Hamulce
    SHIMANO BR-MT400, tarcze 180/160, hydr.
  • Dzwignie hamulca
    SHIMANO MT-401
  • Kaseta / Wolnobieg
    SRAM SX Eagle, 11-50T, 12s.
  • Łańcuch
    SRAM SX Eagle
  • Korba
    TRUVATIV Descendent 6k Eagle DUB, 30T
  • Środek suportu
    SRAM DUB, Presss Fit
  • Obręcze
    GIANT XCT 29” , szer. wew. 25mm, Tubeless, alu.
  • Piasty
    [P] GIANT by FORMULA Tracker Performance, boost 15x110mm, łożyska maszynowe [T] GIANT by FORMULA Tracker Sport QR141
  • Szprychy
    SAPIM Leader, 28/28
  • Opony
    [P] MAXXIS Forekaster 29x2,35, 60 TPI, EXO/TR [R] MAXXIS Recon Race 29x2.35, 60TPI, EXO/TR
  • Waga orientacyjna
    12,15 kg (rozmiar M)

Producent może w dowolnej chwili dokonać zmian specyfikacyjnych, które mogą nie być uwzględnione w przedstawionej na tej stronie specyfikacji i na zdjęciach produktu. Specyfikacje techniczne, opisy, zdjęcia i sugerowane ceny detaliczne mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Produkt oferowany w sklepie stacjonarnym może różnić się od przedstawionego na tej stronie.

Opinie

Producent może w dowolnej chwili dokonać zmian specyfikacyjnych, które mogą nie być uwzględnione w przedstawionej na tej stronie specyfikacji i na zdjęciach produktu. Specyfikacje techniczne, opisy, zdjęcia i sugerowane ceny detaliczne mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Produkt oferowany w sklepie stacjonarnym może różnić się od przedstawionego na tej stronie.