Skip to main content

This is an image carousel with thumbnail navigation. Select any thumbnail to view an enlarged version in a gallery modal. In the gallery, use the Next and Previous buttons to navigate between images, or close the modal to return to the thumbnails.

Escape 2

2018

Masz 14 dni, aby zmienić zdania i dokonać zwrotu.

Złożenie roweru, ustawienie pozycji, dokumenty.

Kiedy należy wykonać i jak wygląda.

NAJLEPSZA ODPOWIEDŹ NA POTRZEBĘ WSZECHSTRONNOŚCI. NA TYM ROWERZE MOŻNA DOJEŻDŻAĆ DO PRACY, DO SZKOŁY ALBO PO PROSTU WSIADAĆ NA NIEGO DLA CZYSTEJ PRZYJEMNOŚCI JAZDY.

Escape zbudowany na ramie z lekkiego aluminium ALUXX, przystosowanej do szybkich kół o rozmiarze 700c zapewnia bardzo przyjemną i wydajną jazdę i jest na tyle wszechstronny, że można na nim pokonywać zarówno miejskie ulice, jak i wiejskie bezdroża. Stabilna i bardziej pionowa geometria, a także duży zakres biegów nadają mu sportowego charakteru, który docenią entuzjaści jazdy kondycyjnej. A neutralna, bardziej wyprostowana pozycja to idealny wybór na ulice miasta i zatłoczone ścieżki rowerowe. Bez względu na to jaką drogę lub ścieżkę wybierzesz, Escape to towarzysz przygód, na którego zawsze można liczyć.

  • Rama: Aluminium - ALUXX
  • Widelec: Aluminium - ALUXX
  • Napęd: 3x8, manetki SHIMANO SL-M310, przerz. przed. SHIMANO FD-M191, przerz. tylna SHIMANO Altus
  • Hamulce: TEKTRO TK837, typu V
  • Koła: GIANT GX-02, opony GIANT S-X3, 700x32C, wkładka antyprzebiciowa

Technologie

Technologia Aluxx

Tabela rozmiarów i geometria

Wskazane rozmiary powinny być traktowane referencyjnie. Prosimy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą Giant i Liv w celu dobrania właściwego rozmiaru. Dostępność rozmiarów może się różnić w poszczególnych krajach.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • XS
      150 cm4’11”  to 160 cm5’3”
  • S
      160 cm5’3”  to 170 cm5’7”
  • M
      170 cm5’7”  to 182 cm6’0”
  • L
      182 cm6’0”  to 192 cm6’4”
  • XL
      192 cm6’4”  to 196 cm6’5”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
 XSSMLXL
A Długość rury podsiodłowej (mm) (inch)3801543016,948519,153521,158523
B Kąt podsiodłowy (degrees)74,0°73,5°73,0°73,0°73,0°
C Długość górnej rury (mm) (inch)55021,756522,258022,859523,461024
D Długość główki ramy (mm) (inch)1003,91154,51305,11606,31907,5
E Kąt główki ramy (degrees)70,0°70,0°71,0°71,0°71,0°
F Wyprzedzenie widelca (mm) (inch)502502502502502
G Trail (mm) (inch)753753692,7692,7692,7
H Baza kół (mm) (inch)106942,1108042,5108142,6109743,2111343,8
I Długość tylnego trójkąta (mm) (inch)45117,845117,845117,845117,845117,8
J Obniżenie środka suportu (mm) (inch)602,4602,4602,4602,4602,4
K Stack (mm) (inch)52420,653821,255621,95852361324,1
L Reach (mm) (inch)40015,74061641016,141616,442316,7
M Przekrok (mm) (inch)68226,971328,175529,779631,383833
N Szerokość kierownicy (mm) (inch)60023,664025,264025,269027,269027,2
O Długość wspornika kierownicy (mm) (inch)903,5903,5903,51054,11054,1
P Długość ramienia korby (mm) (inch)1706,71706,71756,91756,91756,9
Q Rozmiar kół 700C700C700C700C700C
Specyfikacja
  • Rozmiary
    M, L, XL
  • Kolor
    Czarny/Zielony Matowy
  • Rama
    Aluminium - ALUXX
  • Widelec
    ALUXX (Low-Rider Rack Mount)
  • Tylny amortyzator
    Brak
  • Kierownica
    Giant Connect Low Rise, 31.8
  • Wspornik kierownicy
    Giant Sport Ahead 15°, 31.8
  • Wspornik siodła
    Giant Sport
  • Siodło
    Contact Comfort (tylne)
  • Pedały
    VP-877
  • Manetki
    Shimano SL-M310, 3x8
  • Przerzutka przednia
    Shimano FD-M191
  • Przerzutka tylna
    Shimano Altus, RD-M310
  • Hamulce
    Tektro TK837
  • Dzwignie hamulca
    Tektro CL333
  • Kaseta / Wolnobieg
    Shimano CS-HG31,11x32T, 8s.
  • Łańcuch
    KMC Z7
  • Korba
    SR SUNTOUR XCE-T318, 48/38/28T
  • Środek suportu
    VP BC-73
  • Obręcze
    Giant GX02, dwuścienne aluminiowe
  • Piasty
    Giant
  • Szprychy
    Stalowe, nierdzewne
  • Opony
    Giant S-X3, wkładka antyprzebiciowa, 700x32
  • Waga orientacyjna
    11,3 kg (rozmiar M)

Producent może w dowolnej chwili dokonać zmian specyfikacyjnych, które mogą nie być uwzględnione w przedstawionej na tej stronie specyfikacji i na zdjęciach produktu. Specyfikacje techniczne, opisy, zdjęcia i sugerowane ceny detaliczne mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Produkt oferowany w sklepie stacjonarnym może różnić się od przedstawionego na tej stronie.

Opinie

Producent może w dowolnej chwili dokonać zmian specyfikacyjnych, które mogą nie być uwzględnione w przedstawionej na tej stronie specyfikacji i na zdjęciach produktu. Specyfikacje techniczne, opisy, zdjęcia i sugerowane ceny detaliczne mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Produkt oferowany w sklepie stacjonarnym może różnić się od przedstawionego na tej stronie.