Skip to main content

This is an image carousel with thumbnail navigation. Select any thumbnail to view an enlarged version in a gallery modal. In the gallery, use the Next and Previous buttons to navigate between images, or close the modal to return to the thumbnails.

Ease E+ 2 LDS

2021

Current price: 7 499,00 zł

Masz 14 dni, aby zmienić zdania i dokonać zwrotu.

Złożenie roweru, ustawienie pozycji, dokumenty.

Kiedy należy wykonać i jak wygląda.

Zaangażuj się w codzienne przejażdżki dla sprawności i zabawy. Dzięki klasycznemu wyglądowi i nowoczesnym technologiom ten wygodny rower elektryczny umożliwia to wszystko.

Ten płynny i cichy rower elektryczny to dla Ciebie zaproszenie do jazdy. Niezależnie od tego, czy jeździsz po mieście, fitness, czy po prostu dla zabawy, Ease E + jest z Tobą przez cały czas. Silnik Giant SyncDrive F zapewnia płynną, cichą i naturalną jazdę. Lekka aluminiowa rama ma niską górną rurę, co ułatwia wsiadanie i zsiadanie. Amortyzowany widelec i sztyca pomagają pokonać nierówne drogi, a zmiana biegów jest cicha i płynna.

Główne korzyści

Płynna kontrola

Technologia Giant SyncDrive F zapewnia odpowiednią ilość mocy do wygodnej jazdy. Akumulator EnergyPak 300 zapewnia długotrwałe wspomaganie.

Regulowane wspomaganie

Silnik SyncDrive F zapewnia współczynniki wsparcia do 300 procent, dzięki czemu możesz dostosować je do preferowanego stylu jazdy.

Łatwość wsiadania

Niska konstrukcja umożliwiająca łatwe wsiadanie i zsiadanie oraz wygodną, pewną jazdę.

Zasięg

Jak daleko mogę zajechać na jednym ładowaniu akumulatora?

Zasięg dla jednego naładowania akumulatora, może znacznie się różnić w zależności od: warunków zewnętrznych (takich jak temperatura otoczenia i wiatr), rodzaju drogi (np. nachylenie i stan nawierzchni), stanu roweru (np. ciśnienie w ogumieniu i częstotliwość serwisowania), masy (rowerzysty, roweru i bagażu), sposobu korzystania z roweru (przyspieszenia i zmiany biegów), stanu baterii itd. Giant zaleca zmiany biegów odpowiednie do prędkości, aby uzyskać lepszy zasięg. Do niskich prędkości i do ruszania najlepsze są niskie biegi. Im wyższa prędkość, tym wyższy bieg można wybrać. Aby zapewnić płynne wspomaganie i optymalny zasięg, najlepiej zwolnić nacisk na pedały podczas zmiany biegów.

Poniższy pasek przedstawia przybliżony zasięg. Warunki są klasyfikowane jako ekstremalne, dobre i idealne. Ekstremalne warunki zwykle występują podczas jazdy z dużym obciążeniem, silnym przednim wiatrem lub podczas stromych podjazdów.

EnergyPak 300 / SyncDrive Move

  • Zasięg
  • Ekstremalne: 35 km 21 mile
  • Dobre: 70 km 43 mile
  • Idealne: 110 km 68 mile

EnergyPak 400 / SyncDrive Move

  • Zasięg
  • Ekstremalne: 45 km 27 mile
  • Dobre: 80 km 49 mile
  • Idealne: 120 km 74 mile

EnergyPak 500 / SyncDrive Move

  • Zasięg
  • Ekstremalne: 55 km 34 mile
  • Dobre: 90 km 55 mile
  • Idealne: 130 km 80 mile

Technologie

E+ System
RideControl ONE
Technologia Aluxx
EnergyPak

Tabela rozmiarów i geometria

Wskazane rozmiary powinny być traktowane referencyjnie. Prosimy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą Giant i Liv w celu dobrania właściwego rozmiaru. Dostępność rozmiarów może się różnić w poszczególnych krajach.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • XS
      155 cm5’1”  to 165 cm5’5”
  • S
      160 cm5’3”  to 170 cm5’7”
  • M
      170 cm5’7”  to 180 cm5’11”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
 XSSM
A Długość rury podsiodłowej (mm) (inch)40015,745017,750019,7
B Kąt podsiodłowy (degrees)73,0°72,5°72,0°
C Długość górnej rury (mm) (inch)58022,859023,259023,2
D Długość główki ramy (mm) (inch)1606,31606,31807,1
E Kąt główki ramy (degrees)70,0°70,0°70,0°
F Wyprzedzenie widelca (mm) (inch)421,7421,7421,7
G Trail (mm) (inch)823,2823,2823,2
H Baza kół (mm) (inch)110643,5111043,7112544,3
I Długość tylnego trójkąta (mm) (inch)47618,747618,747618,7
J Obniżenie środka suportu (mm) (inch)602,4602,4602,4
K Stack (mm) (inch)63725,163725,165625,8
L Reach (mm) (inch)38515,238915,339715,6
N Szerokość kierownicy (mm) (inch)67026,467026,467026,4
O Długość wspornika kierownicy (mm) (inch)903,5903,5903,5
P Długość ramienia korby (mm) (inch)1706,71706,71706,7
Q Rozmiar kół 700C700C700C
Specyfikacja
  • Silnik
    NOWY Giant SyncDrive Move 20 Nm, w przedniej piaście
  • Moduł sterujący
    Giant RideControl ONE
  • Sterownik
    Giant PedalPlus 3 - sensor technology
  • Wyświetlacz
    N/A
  • Akumulator
    Giant EnergyPak 300, 36V Lithium-Ion
  • Rozmiary
    XS, S, M, L
  • Kolor
    Metallic Navy
  • Rama
    Aluminium ALUXX
  • Widelec
    Sztywny, Aluminium ALUXX
  • Tylny amortyzator
    N/A
  • Kierownica
    Giant City, gięta do tyłu 30°, alu.
  • Wspornik kierownicy
    Rozporowy, sztywny, 30°
  • Wspornik siodła
    Aluminiowy
  • Siodło
    SELLE ROYAL Nuvola, żelowe
  • Pedały
    Anypoślizgowe
  • Manetki
    Shimano Altus, 1x8s
  • Przerzutka przednia
    N/A
  • Przerzutka tylna
    Shimano Altus RD-M310
  • Hamulce
    V-brake
  • Dzwignie hamulca
    TEKTRO, zintegrowany dzwonek
  • Kaseta / Wolnobieg
    Shimano HG-20, 12-32T
  • Łańcuch
    KMC X.8
  • Korba
    Giant 46T, alu.
  • Środek suportu
    Giant PedlaPlus BB sensor
  • Obręcze
    Giant GX02 622x19, dwuścienne, alu.
  • Piasty
    [P] Giant SyncDrive Silent [T] aluminiowa
  • Szprychy
    Stal nierdzewna
  • Opony
    Kenda K-west, 622x37mm
  • Dodatki
    Giant EnergyPak 4A, Nóżka
  • Oświetlenie
    -
  • Zabezpieczenie
    -
  • Bagażnik
    Zintegrowany, alu.
  • Waga orientacyjna
    -

Producent może w dowolnej chwili dokonać zmian specyfikacyjnych, które mogą nie być uwzględnione w przedstawionej na tej stronie specyfikacji i na zdjęciach produktu. Specyfikacje techniczne, opisy, zdjęcia i sugerowane ceny detaliczne mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Produkt oferowany w sklepie stacjonarnym może różnić się od przedstawionego na tej stronie.

Opinie

Producent może w dowolnej chwili dokonać zmian specyfikacyjnych, które mogą nie być uwzględnione w przedstawionej na tej stronie specyfikacji i na zdjęciach produktu. Specyfikacje techniczne, opisy, zdjęcia i sugerowane ceny detaliczne mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Produkt oferowany w sklepie stacjonarnym może różnić się od przedstawionego na tej stronie.