Skip to main content

This is an image carousel with thumbnail navigation. Select any thumbnail to view an enlarged version in a gallery modal. In the gallery, use the Next and Previous buttons to navigate between images, or close the modal to return to the thumbnails.

Defy Advanced Pro 1-Di2

2021

Current price: 22 999,00 zł  - 23 999,00 zł

Masz 14 dni, aby zmienić zdania i dokonać zwrotu.

Złożenie roweru, ustawienie pozycji, dokumenty.

Kiedy należy wykonać i jak wygląda.

Jedź dłużej, szybciej i z łatwością pokonuj nierówne drogi dzięki ramie i zintegrowanym komponentom zaprojektowanym z myślą o zgodności. Od gran fondo po epickie przejażdżki solo, ten lekki rower kompozytowy to wszystko, czego potrzebujesz na najbardziej wymagające dni.

Rama Defy Advanced Pro, ręcznie wykonana z kompozytów klasy Advanced, ma kształty rur zoptymalizowanych do pochłaniania wstrząsów i drgań podczas jazdy. Mimo płynnej jazdy zapewnia poczucie sztywności, lekkości i energii podczas wspinaczek, przyspieszania i pokonywania zakrętów. Wykonuje się ją ze specjalnie układanego włókna węglowego, co zapewnia wysoką jakość i efektywność jazdy, która pozwala sprawdzać granice swojej wytrzymałości. Dla zapewnienia większej kontroli wyposażony jest w hamulce tarczowe w standardzie FlatMount i osiami przelotowymi 12 mm. Technologia D-Fuse zastosowana w sztycy i kierownicy również pozwala zmniejszać drgania podczas jazdy, zapewniając płynną, amortyzowaną jazdę.

Główne korzyści

Konstrukcja z myślą o amortyzacji

Zaawansowana technologicznie rama kompozytowa została zaprojektowana specjalnie do szosowej jazdy endurance, zapewniając płynność i mniejsze zmęczenie podczas pokonywania długich tras. Technologia D-Fuse zastosowana w sztycy i kierownicy płynnie współpracuje z ramą, aby pochłaniać wstrząsy i drgania podczas jazdy.

Pełna kontrola

Zastosowanie hamulców tarczowych w standardzie FlatMount i osiami przelotowymi 12 mm z przodu i z tyłu zapewnia bardziej niezawodną siłę hamowania i większą kontrolę, nawet na mokrej drodze i na wybojach.

Wszechstronność

Geometria szosowa endurance, zwiększony prześwit opony (do 35C) i całkowita integracja hamulców tarczowych pozwalają radzić sobie z różnorodnymi drogami i warunkami, od gładkich nawierzchni po wyboiste boczne drogi i górskie przełęcze.

Najważniejsze informacje

Dzięki doskonałemu połączeniu sztywności i podatności, Defy Advanced Pro zapewnia płynną, szybką jazdę nawet na nierównych drogach. Jego innowacyjne technologie obejmują kompozytową sztycę D-Fuse i kompozytową kierownicę Contact SLR D-Fuse. Te zintegrowane komponenty kokpitu działają jako system zwiększający podatność i redukujący wstrząsy i wibracje na drodze. Rama kompozytowa klasy Advanced jest również zintegrowana z hamulcami tarczowymi, z płaskimi klapkami hamulca tarczowego i 12-milimetrowymi przednimi i tylnymi osiami przelotowymi oraz prześwitem na opony o dużej objętości do 35 mm. Powiększona i zwężająca się rura sterowa OverDrive 2 zwiększa precyzję pokonywania zakrętów, a dolna rura MegaDrive i suport PowerCore zapewniają precyzyjne prowadzenie i wiodącą w klasie efektywność pedałowania.

Defy Advanced Pro with interactive tooltips

Technologie

Technologia Advanced Composite
Geometria Compact Road
System Giant Tubeless
OverDrive 2
Technologia D-Fuse
Kompatybilność z RideSense

Tabela rozmiarów i geometria

Wskazane rozmiary powinny być traktowane referencyjnie. Prosimy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą Giant i Liv w celu dobrania właściwego rozmiaru. Dostępność rozmiarów może się różnić w poszczególnych krajach.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • M
      171 cm5’7”  to 181 cm5’11”
  • ML
      177 cm5’10”  to 187 cm6’2”
  • L
      183 cm6’0”  to 193 cm6’4”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
 MMLL
A Długość rury podsiodłowej (mm) (inch)48018,951520,353521,1
B Kąt podsiodłowy (degrees)73,5°73,0°73,0°
C Długość górnej rury (mm) (inch)54521,55602257522,6
D Długość główki ramy (mm) (inch)1606,31857,32058,1
E Kąt główki ramy (degrees)72,5°72,5°72,5°
F Wyprzedzenie widelca (mm) (inch)502502502
G Trail (mm) (inch)58,22,358,22,358,22,3
H Baza kół (mm) (inch)99839,3101039,8102540,4
I Długość tylnego trójkąta (mm) (inch)42016,542016,542016,5
J Obniżenie środka suportu (mm) (inch)753702,8702,8
K Stack (mm) (inch)56722,358623,160523,8
L Reach (mm) (inch)37714,83811539015,4
M Przekrok (mm) (inch)78630,981632,183532,9
N Szerokość kierownicy (mm) (inch)42016,542016,544017,3
O Długość wspornika kierownicy (mm) (inch)1003,91003,91104,3
P Długość ramienia korby (mm) (inch)172,56,8172,56,81756,9
Q Rozmiar kół 700C700C700C
Specyfikacja
  • Rozmiary
    XS, S, M, ML, L, XL
  • Kolor
    Chameleon Neptune/Black
  • Rama
    Advanced-Grade kompozytowy, disc
  • Widelec
    Advanced-Grade kompozytowy, full-kompozytowy OverDrive 2 steerer, disc
  • Tylny amortyzator
    N/A
  • Kierownica
    Giant Contact SLR D-Fuse
  • Wspornik kierownicy
    Giant Contact SL
  • Wspornik siodła
    Giant D-Fuse SLR, kompozytowy
  • Siodło
    Contact Fleet SL
  • Pedały
    N/A
  • Manetki
    Shimano Ultegra Di2
  • Przerzutka przednia
    Shimano Ultegra Di2
  • Przerzutka tylna
    Shimano Ultegra Di2
  • Hamulce
    Shimano Ultegra, hydr.
  • Dzwignie hamulca
    Shimano Ultegra, hydr.
  • Kaseta / Wolnobieg
    Shimano Ultegra, 11x34
  • Łańcuch
    KMC X11SL-1
  • Korba
    Shimano Ultegra, 34/50 miernik mocy Giant PowerPro
  • Środek suportu
    Shimano, press fit
  • Obręcze
    Giant SLR-1 42 Carbon Disc
  • Piasty
    Giant SLR-1 42 Carbon Disc , oś 12mm
  • Szprychy
    Giant SLR-1 42 Carbon Disc
  • Opony
    Giant Gavia Fondo 1, tubeless, 700x32c, zwijane
  • Dodatki
    Uchwyt licznika (Giant, Garmin) & GoPro, zestaw bezdętkowy (uszczelniacz 2x60ml, łyżki do opon, klucz do zaworu, instrukcja), uchwyt błotnika, kabel ładowania PowerPro, ładowarka i kabel ładowania Di2
  • Waga orientacyjna
    7,60 kg

Producent może w dowolnej chwili dokonać zmian specyfikacyjnych, które mogą nie być uwzględnione w przedstawionej na tej stronie specyfikacji i na zdjęciach produktu. Specyfikacje techniczne, opisy, zdjęcia i sugerowane ceny detaliczne mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Produkt oferowany w sklepie stacjonarnym może różnić się od przedstawionego na tej stronie.

Opinie

Producent może w dowolnej chwili dokonać zmian specyfikacyjnych, które mogą nie być uwzględnione w przedstawionej na tej stronie specyfikacji i na zdjęciach produktu. Specyfikacje techniczne, opisy, zdjęcia i sugerowane ceny detaliczne mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Produkt oferowany w sklepie stacjonarnym może różnić się od przedstawionego na tej stronie.