Skip to main content

This is an image carousel with thumbnail navigation. Select any thumbnail to view an enlarged version in a gallery modal. In the gallery, use the Next and Previous buttons to navigate between images, or close the modal to return to the thumbnails.

DailyTour E+ 2 LDS Power

2019

Masz 14 dni, aby zmienić zdania i dokonać zwrotu.

Złożenie roweru, ustawienie pozycji, dokumenty.

Kiedy należy wykonać i jak wygląda.

Poznaj w praktyce najnowsze rozwiązania w rowerach elektrycznych, takie jak automatyczne wspomaganie oraz zintegrowany system świateł. DailyTour E+ to nowy, przyjemny sposób na pokonywanie kolejnych kilometrów.

Ten uniwersalny i praktyczny rower elektryczny jest idealny do codziennego użytkowania w zróżnicowanych warunkach. Ma wbudowane wszystkie rozwiązania, które mogą przyjść do głowy – nóżkę, lampy, błotniki i bagażniki – wszystko gustowanie zaprojektowane i wykonane tak, aby można było spakować i bezpiecznie przewieźć najpotrzebniejsze rzeczy. Silnik SyncDrive Life o momencie obrotowym 60 Nm zapewnia również możliwość jazdy w trybie inteligentnego wspomagania. Rozwiązanie to określa niezbędne wspomaganie i dostosowuje je automatycznie – a Ty możesz skoncentrować się na drodze i przyjemności z jazdy. Wbudowane lampy działające w dzień i w nocy zwiększają bezpieczeństwo dzięki lepszej widoczności na drodze. Widelec amortyzowany Monoshock OD2 neutralizuje wyboje, zapewniając komfortową jazdę.

Główne korzyści

Inteligentne wspomaganie

Silnik SyncDrive Life o momencie obrotowym 60 Nm ma tryb inteligentnego wspomagania, który określa i automatycznie dostosowuje moc wyjściową.

Bezpośredni podgląd funkcji

RideControl EVO jest dyskretnie wpasowany w kierownicę i zapewnia dostęp do wielu funkcji.

Zwiększona widoczność

Wbudowane lampy działają w każdych warunkach świetlnych, w dzień i w nocy, zwiększając widoczność na drodze.

Technologie

Technologia ALUXX SL
E+ System
RideControl EVO
Silnik SyncDrive Life
System 6-czujnikowej technologii PedalPlus

Tabela rozmiarów i geometria

Wskazane rozmiary powinny być traktowane referencyjnie. Prosimy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą Giant i Liv w celu dobrania właściwego rozmiaru. Dostępność rozmiarów może się różnić w poszczególnych krajach.

bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
 XSSML
A Długość rury podsiodłowej (mm) (inch)40015,745017,750019,755021,7
B Kąt podsiodłowy (degrees)72,5°72,5°72,0°72,0°
C Długość górnej rury (mm) (inch)57022,458022,859523,461024
D Długość główki ramy (mm) (inch)1606,31606,31706,71857,3
E Kąt główki ramy (degrees)69,5°69,5°69,5°69,5°
F Wyprzedzenie widelca (mm) (inch)441,7441,7441,7441,7
G Trail (mm) (inch)873,4873,4873,4873,4
H Baza kół (mm) (inch)109843,2110843,6111744113344,6
I Długość tylnego trójkąta (mm) (inch)47018,547018,547018,547018,5
J Obniżenie środka suportu (mm) (inch)602,4602,4602,4602,4
K Stack (mm) (inch)634256342564325,365725,9
L Reach (mm) (inch)37014,63801538615,239615,6
N Szerokość kierownicy (mm) (inch)67026,467026,467026,467026,4
O Długość wspornika kierownicy (mm) (inch)903,5903,5903,5903,5
P Długość ramienia korby (mm) (inch)1706,71706,71706,71706,7
Q Rozmiar kół 700c700c700c700c
Specyfikacja
  • Silnik
    GIANT SyncDrive Life powered by YAMAHA
  • Sterownik
    GIANT PedalPlus 6-czujnikowy
  • Wyświetlacz
    GIANT RideControl EVO
  • Akumulator
    GIANT EnergyPak 500Wh
  • Rozmiary
    XS, S, M, L
  • Kolor
    Niebieski
  • Rama
    Aluminium - Aluxx SL
  • Widelec
    RST Volante HLO 60mm travel, tappered steerer, hydraulic lockout
  • Tylny amortyzator
    N/A
  • Kierownica
    Aluminum Trekking bar
  • Wspornik kierownicy
    GIANT, ahead, regulowany, alu.
  • Wspornik siodła
    GIANT, amortyzowany, 30.9
  • Siodło
    SELLE ROYAL Essenza, żelowe
  • Pedały
    VP191
  • Manetki
    SHIMANO Nexus RevoShift 7s.
  • Przerzutka przednia
    N/A
  • Przerzutka tylna
    N/A
  • Hamulce
    SHIMANO MT201, tarczowe hydrauliczne
  • Dzwignie hamulca
    SHIMANO MT201, tarczowe hydrauliczne
  • Kaseta / Wolnobieg
    18T
  • Łańcuch
    KMC E.1 Turbo, EcoProteq, e-bike optimized
  • Korba
    GIANT aluminium, 38T
  • Obręcze
    GIANT eX 2, Tubeless Ready, 700c aluminium
  • Piasty
    [P] SHIMANO HB-MT200Disc [T] SHIMANO Nexus 7 Disc
  • Szprychy
    Stal nierdzewna
  • Opony
    SCHWALBE Energiser Active 622x47 , wkładka antyprzebiciowa Green Guard
  • Dodatki
    Ładowarka GIANT EnergyPak 6A Smart, nóżka GIANT Direct Mount KSA18 Trekking
  • Oświetlenie
    [P] GIANT Numen 40Lux LED Auto; GIANT Numen iD LED, zintegrowana do jazdy dziennej [T] AXA Blueline LED
  • Zabezpieczenie
    ABUS Pro Shield 5850
  • Bagażnik
    GIANT, kompatybilny z systemem MIK
  • Waga orientacyjna
    28,20 kg (rozmiar M)

Producent może w dowolnej chwili dokonać zmian specyfikacyjnych, które mogą nie być uwzględnione w przedstawionej na tej stronie specyfikacji i na zdjęciach produktu. Specyfikacje techniczne, opisy, zdjęcia i sugerowane ceny detaliczne mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Produkt oferowany w sklepie stacjonarnym może różnić się od przedstawionego na tej stronie.

Opinie

Producent może w dowolnej chwili dokonać zmian specyfikacyjnych, które mogą nie być uwzględnione w przedstawionej na tej stronie specyfikacji i na zdjęciach produktu. Specyfikacje techniczne, opisy, zdjęcia i sugerowane ceny detaliczne mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Produkt oferowany w sklepie stacjonarnym może różnić się od przedstawionego na tej stronie.