Skip to main content

This is an image carousel with thumbnail navigation. Select any thumbnail to view an enlarged version in a gallery modal. In the gallery, use the Next and Previous buttons to navigate between images, or close the modal to return to the thumbnails.

Contend 3

2018

Masz 14 dni, aby zmienić zdania i dokonać zwrotu.

Złożenie roweru, ustawienie pozycji, dokumenty.

Kiedy należy wykonać i jak wygląda.

PŁYNNY, SZYBKI I PRZYJEMNY. TEN ULTRALEKKI ALUMINIOWY UNIWERSALNY MODEL I ZOSTAŁ STWORZONY Z MYŚLĄ O POCZĄTKUJĄCYCH ROWERZYSTACH SZOSOWYCH, KTÓRZY CHCĄ OSIĄGNĄĆ WYŻSZY POZIOM.

Contend stworzony przez światowych liderów w dziedzinie tworzenia ram aluminiowych łączy w sobie szybkość i zwinność z płynnością jazdy. Aluminiowa rama ALUXX to kombinacja dynamicznego przyśpieszenia i pozycji rowerzysty nieco bardziej charakterystycznej dla rowerów typu endurance, gwarantującej pewność i kontrolę. To niezwykle wszechstronny rower dla początkujących rowerzystów szosowych.

  • Rama: Aluminium - ALUXX
  • Widelec: Aluminiowy, aluminiowa rura sterowa OverDrive
  • Napęd: 2x8, manetki SHIMANO Claris, przerz. tylna SHIMANO Claris
  • Hamulce: Obręczowe, Dual Pivot
  • Koła: GIANT S-R3, opony GIANT S-R4, 700x25

Technologie

Technologia Aluxx
Geometria Compact Road
OverDrive

Tabela rozmiarów i geometria

Wskazane rozmiary powinny być traktowane referencyjnie. Prosimy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą Giant i Liv w celu dobrania właściwego rozmiaru. Dostępność rozmiarów może się różnić w poszczególnych krajach.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • XS
      157 cm5’2”  to 167 cm5’6”
  • S
      167 cm5’6”  to 173 cm5’8”
  • M
      173 cm5’8”  to 178 cm5’10”
  • M/L
      178 cm5’10”  to 183 cm6’0”
  • L
      183 cm6’0”  to 188 cm6’2”
  • XL
      188 cm6’2”  to 193 cm6’4”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
 XSSMM/LLXL
A Długość rury podsiodłowej (mm) (inch)43016,946518,350019,753521,155521,958523
B Kąt podsiodłowy (degrees)74,5°74,0°73,5°73,0°73,0°72,5°
C Długość górnej rury (mm) (inch)51020,153020,954521,55602257522,659523,4
D Długość główki ramy (mm) (inch)1254,91455,71656,51907,52108,32309,1
E Kąt główki ramy (degrees)71,0°72,0°72,5°72,5°72,5°72,5°
F Wyprzedzenie widelca (mm) (inch)451,8451,8451,8451,8451,8451,8
G Trail (mm) (inch)702,8642,5602,4602,4602,4602,4
H Baza kół (mm) (inch)97338,397938,598538,899739,3101239,8102740,4
I Długość tylnego trójkąta (mm) (inch)41016,141016,141016,141016,141016,141016,1
J Obniżenie środka suportu (mm) (inch)702,8702,8702,8652,6652,6652,6
K Stack (mm) (inch)52320,654621,556722,358623,160523,862424,6
L Reach (mm) (inch)36514,437314,737714,83811539015,439815,7
M Przekrok (mm) (inch)6872771728,274529,377930,779731,482232,4
N Szerokość kierownicy (mm) (inch)40015,740015,742016,542016,544017,344017,3
O Długość wspornika kierownicy (mm) (inch)803,1903,51003,91003,91104,31104,3
P Długość ramienia korby (mm) (inch)1656,51706,7172,56,8172,56,81756,91756,9
Q Rozmiar kół 700C700C700C700C700C700C
Specyfikacja
  • Rozmiary
    S, M, ML, L, XL
  • Kolor
    Czarny/Żółty/Biały Satynowy
  • Rama
    Aluminium - ALUXX
  • Widelec
    Aluminiowy, aluminiowa rura sterowa OverDrive
  • Kierownica
    Giant Connect
  • Wspornik kierownicy
    Sport
  • Wspornik siodła
    Aluminiowy 27.2
  • Siodło
    Contact (przednie)
  • Pedały
    LU-M085
  • Manetki
    Shimano Claris ST-R2000, 2x8
  • Przerzutka przednia
    Shimano Claris FD-R2000
  • Przerzutka tylna
    Shimano Claris RD-R2000
  • Hamulce
    TEKTRO TK-R312, wersja Giant, Dual Pivot
  • Dzwignie hamulca
    Shimano Claris ST-R2000
  • Kaseta / Wolnobieg
    CS-HG50, 11x34T, 8s.
  • Łańcuch
    KMC Z72
  • Korba
    FSA Tempo CK-C201, 50/34T
  • Środek suportu
    FSA BB-7420ST, kwadrat
  • Obręcze
    Giant SR-3
  • Piasty
    Giant SR-3
  • Szprychy
    Giant SR-3
  • Opony
    Giant S-R4, 700x25
  • Waga orientacyjna
    9,3 kg (rozmiar M)

Producent może w dowolnej chwili dokonać zmian specyfikacyjnych, które mogą nie być uwzględnione w przedstawionej na tej stronie specyfikacji i na zdjęciach produktu. Specyfikacje techniczne, opisy, zdjęcia i sugerowane ceny detaliczne mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Produkt oferowany w sklepie stacjonarnym może różnić się od przedstawionego na tej stronie.

Opinie

Producent może w dowolnej chwili dokonać zmian specyfikacyjnych, które mogą nie być uwzględnione w przedstawionej na tej stronie specyfikacji i na zdjęciach produktu. Specyfikacje techniczne, opisy, zdjęcia i sugerowane ceny detaliczne mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Produkt oferowany w sklepie stacjonarnym może różnić się od przedstawionego na tej stronie.