Skip to main content

This is an image carousel with thumbnail navigation. Select any thumbnail to view an enlarged version in a gallery modal. In the gallery, use the Next and Previous buttons to navigate between images, or close the modal to return to the thumbnails.

Contend 1

2020

Masz 14 dni, aby zmienić zdania i dokonać zwrotu.

Złożenie roweru, ustawienie pozycji, dokumenty.

Kiedy należy wykonać i jak wygląda.

Płynna, szybka i przyjemna jazda. Ulepszyliśmy ten wszechstronny aluminiowy rower szosowy, aby zapewniał uniwersalną jakość jazdy. To doskonały wybór dla tych, którzy chcą jeździć szybciej, dalej, dłużej, aby jeszcze pełniej cieszyć się szosą.

Zaprojektowany z myślą o ambitnych kolarzach pragnących poprawić swoje wyniki w jeździe szosowej, Contend zapewnia reaktywne przyspieszenie i pewną pozycję. Innowacyjny wspornik siodła D-Fuse pozwala ograniczać drgania i wstrząsy na drodze, a rama i widelec mają wystarczający prześwit, aby można było zastosować szersze opony (do 28c), co jeszcze bardziej poprawia komfort jazdy. Rower ten, wykonany w jednej z najlepszych w branży wytwórni ram aluminiowych należących do Gianta, to naprawdę uniwersalna propozycja dla ambitnych szosowców.

Główne korzyści

Wyczynowa wszechstronność na szosie

Specjalnie zaprojektowana uniwersalna geometria zapewnia idealne połączenie szybkich przyspieszeń i pewnej pozycji.

Płynna jazda

Innowacyjny wspornik siodła D-Fuse ogranicza odczuwalne wstrząsy i drgania na drodze, zapewniając płynną jazdę poprawiając komfort i zmniejszającą zmęczenie.

Pewna kontrola

Klasyczne hamulce szczękowe zapewniają niezawodną siłę hamowania przy niskiej masie i wygodzie użytkowania.

Technologie

Technologia Aluxx
Geometria Compact Road
OverDrive

Tabela rozmiarów i geometria

Wskazane rozmiary powinny być traktowane referencyjnie. Prosimy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą Giant i Liv w celu dobrania właściwego rozmiaru. Dostępność rozmiarów może się różnić w poszczególnych krajach.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • XS
      157 cm5’2”  to 169 cm5’7”
  • S
      165 cm5’5”  to 175 cm5’9”
  • M
      171 cm5’7”  to 181 cm5’11”
  • ML
      177 cm5’10”  to 187 cm6’2”
  • L
      183 cm6’0”  to 193 cm6’4”
  • XL
      189 cm6’2”  to 199 cm6’6”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
 XSSMMLLXL
A Długość rury podsiodłowej (mm) (inch)43016,946518,350019,753521,155521,958523
B Kąt podsiodłowy (degrees)74,8°74,0°73,5°73,0°73,0°72,5°
C Długość górnej rury (mm) (inch)51520,353020,954521,55602257522,659523,4
D Długość główki ramy (mm) (inch)1234,81385,41586,217871987,82188,6
E Kąt główki ramy (degrees)71,0°71,8°72,5°72,5°72,5°72,5°
F Wyprzedzenie widelca (mm) (inch)502502502502502502
G Trail (mm) (inch)66,82,661,92,457,12,257,12,257,12,257,12,2
H Baza kół (mm) (inch)98538,898638,899039100239,4101740103140,6
I Długość tylnego trójkąta (mm) (inch)41216,241216,241216,241216,241216,241216,2
J Obniżenie środka suportu (mm) (inch)753753753702,8702,8702,8
K Stack (mm) (inch)52420,654121,356322,257722,759623,561524,2
L Reach (mm) (inch)37214,637514,837814,938415,139315,540115,8
M Przekrok (mm) (inch)72028,374629,477430,580331,682132,384433,2
N Szerokość kierownicy (mm) (inch)40015,740015,742016,542016,544017,344017,3
O Długość wspornika kierownicy (mm) (inch)803,1903,51003,91003,91104,31104,3
P Długość ramienia korby (mm) (inch)1656,51706,7172,56,8172,56,81756,91756,9
Q Rozmiar kół 700C700C700C700C700C700C
Specyfikacja
  • Rozmiary
    XS, S, M, ML, L, XL
  • Kolor
    Czarny/Pomarańczowy
  • Rama
    Aluminium Aluxx, Compact Road, suport PowerCore BSA, rura podsiodłowa D-Fuse, wew. prowadzenie pancerzy
  • Widelec
    Kompozyt węglowy Advanced, rura sterowa 1 1/2" - 1 1/8" OverDrive z kompozytu węglowego
  • Tylny amortyzator
    N/A
  • Kierownica
    GIANT Connect, alu.
  • Wspornik kierownicy
    GIANT Sport, alu.
  • Wspornik siodła
    GIANT D-Fuse, alu.
  • Siodło
    GIANT Contact (Forward), UniClip, DCF (Dynamic Cycling Fit), ParticleFlow
  • Pedały
    Platformowe z noskami
  • Manetki
    SHIMANO Sora ST-R3000, 2x9
  • Przerzutka przednia
    SHIMANO Sora FD-R3000
  • Przerzutka tylna
    SHIMANO Sora RD-R3000
  • Hamulce
    TEKTRO TK-B177
  • Dzwignie hamulca
    SHIMANO Sora ST-R3000
  • Kaseta / Wolnobieg
    SHIMANO CS-HG400,11-34T, 9s.
  • Łańcuch
    KMC X9
  • Korba
    SHIMANO Sora FC-R3000, 50/34T
  • Środek suportu
    SHIMANO, zewnętrzne
  • Obręcze
    GIANT S-R3, obrabiane CNC, wskaźnik zużycia, alu.
  • Piasty
    GIANT by FORMULA, QR 5mm
  • Szprychy
    Stal nierdzewna, 24/32
  • Opony
    GIANT S-R3 AC Road, 700x28C, 30TPI
  • Waga orientacyjna
    9,50 kg (rozmiar M)

Producent może w dowolnej chwili dokonać zmian specyfikacyjnych, które mogą nie być uwzględnione w przedstawionej na tej stronie specyfikacji i na zdjęciach produktu. Specyfikacje techniczne, opisy, zdjęcia i sugerowane ceny detaliczne mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Produkt oferowany w sklepie stacjonarnym może różnić się od przedstawionego na tej stronie.

Opinie

Producent może w dowolnej chwili dokonać zmian specyfikacyjnych, które mogą nie być uwzględnione w przedstawionej na tej stronie specyfikacji i na zdjęciach produktu. Specyfikacje techniczne, opisy, zdjęcia i sugerowane ceny detaliczne mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Produkt oferowany w sklepie stacjonarnym może różnić się od przedstawionego na tej stronie.