Skip to main content

This is an image carousel with thumbnail navigation. Select any thumbnail to view an enlarged version in a gallery modal. In the gallery, use the Next and Previous buttons to navigate between images, or close the modal to return to the thumbnails.

ARX 1

2018

Masz 14 dni, aby zmienić zdania i dokonać zwrotu.

Złożenie roweru, ustawienie pozycji, dokumenty.

Kiedy należy wykonać i jak wygląda.

PRĘDKOŚĆ I PEWNOŚĆ PROWADZENIA, TAKŻE NA CIĘŻSZYCH TRASACH I BEZDROŻACH. PŁASKA KIEROWNICA I KOŁA O ŚREDNICY 27,5 CALI SPRAWIAJĄ, ŻE ARX TO SZYBKI I WSZECHSTRONNY ROWER, NA KTÓRYM JAZDA BĘDZIE CZYSTĄ PRZYJEMNOŚCIĄ.

Dzięki lekkiej i wytrzymałej aluminiowej ramie ALUXX i płaskiej kierownicy stosowanej w przypadku rowerów górskich, ARX da Ci pewność i kontrolę, dzięki którym będziesz mógł wybrać się dosłownie wszędzie na swoim rowerze. Ten rower tak szybki i sprawny na szosach, szutrówkach czy bezdrożach łączy w sobie właściwości terenówki z efektywnością i płynnością roweru miejskiego lub fitnessowego. Rama zaprojektowana specjalnie z myślą o kołach o średnicy 27,5 cali charakteryzuje się idealną równowagą pomiędzy zwinnością i kontrolą. To sprawia, że rower jest lepiej przystosowany do potrzeb różnych użytkowników, bez względu na sylwetkę i wzrost. Mocne hamulce tarczowe i szeroki zakres biegów pozwalają łatwiej i pewniej pokonywać strome podjazdy i zbocza, a dzięki zintegrowanym uchwytom można przytroczyć bagażniki i błotniki do jazdy miejskiej lub na dłuższe wycieczki.

  • Rama: Aluminium – ALUXX
  • Widelec: Aluminium - ALUXX, możliwość montażu bagażnika Low-Rider
  • Napęd: 3x9, manetki SHIMANO Acera, przerz. tylna SHIMANO Alivio
  • Hamulce: SHIMANO M315, tarcza 160mm
  • Koła: GIANT GX 28, opony CST C1673 27.5x1.95, wkładka antyprzebiciowa

Technologie

Technologia Aluxx

Tabela rozmiarów i geometria

Wskazane rozmiary powinny być traktowane referencyjnie. Prosimy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą Giant i Liv w celu dobrania właściwego rozmiaru. Dostępność rozmiarów może się różnić w poszczególnych krajach.

bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
 XSSMLXL
A Długość rury podsiodłowej (mm) (inch)41516,342016,545517,950519,953521,1
B Kąt podsiodłowy (degrees)73,5°73,5°73,0°73,0°73,0°
C Długość górnej rury (mm) (inch)56522,257522,65852359523,460523,8
D Długość główki ramy (mm) (inch)1254,91455,71756,92108,32359,3
E Kąt główki ramy (degrees)68,0°68,0°68,0°68,0°68,0°
F Wyprzedzenie widelca (mm) (inch)421,7421,7421,7421,7421,7
G Trail (mm) (inch)963,8963,8963,8963,8963,8
H Baza kół (mm) (inch)108142,6109343110143,3111443,9112644,3
I Długość tylnego trójkąta (mm) (inch)43517,143517,143517,143517,143517,1
J Obniżenie środka suportu (mm) (inch)502502502502502
K Stack (mm) (inch)54921,656722,359523,462824,765125,6
L Reach (mm) (inch)40215,84071640315,940315,940616
M Przekrok (mm) (inch)70627,871428,174529,37883181432
N Szerokość kierownicy (mm) (inch)62024,462024,464025,264025,264025,2
O Długość wspornika kierownicy (mm) (inch)702,8702,8702,8903,5903,5
P Długość ramienia korby (mm) (inch)1706,71706,71706,71756,91756,9
Q Rozmiar kół 27.5"27.5"27.5"27.5"27.5"
Specyfikacja
  • Kolor
    Satin/Black/Neon Green/Charcoal, Matt Electric Blue/gloss Orange/gloss Black
  • Rama
    ALUXX-Grade Aluminum
  • Widelec
    ALUXX (with Low-Rider Rack Mount)
  • Kierownica
    Giant Connect Low , 31.8
  • Wspornik kierownicy
    Giant Sport Alloy, 10 Degree
  • Wspornik siodła
    Giant Connect Composite 30.9x350mm
  • Siodło
    Contact Comfort (Neutral)
  • Pedały
    One-Piece Black PP, 9/16"
  • Manetki
    Shimano Acera
  • Przerzutka przednia
    Shimano Acera
  • Przerzutka tylna
    Shimano Alivio
  • Hamulce
    Shimano M315
  • Kaseta / Wolnobieg
    Shimano CS-HG200, 11-34
  • Łańcuch
    KMC X9
  • Korba
    FSA DYNA Drive, 26/36/48
  • Środek suportu
    FSA
  • Obręcze
    Giant GX28
  • Piasty
    Alloy
  • Szprychy
    Alloy
  • Opony
    CST C1673 27.5x1.95 30 TPI Anti-Puncture
  • Waga orientacyjna
    -

Producent może w dowolnej chwili dokonać zmian specyfikacyjnych, które mogą nie być uwzględnione w przedstawionej na tej stronie specyfikacji i na zdjęciach produktu. Specyfikacje techniczne, opisy, zdjęcia i sugerowane ceny detaliczne mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Produkt oferowany w sklepie stacjonarnym może różnić się od przedstawionego na tej stronie.

Opinie

Producent może w dowolnej chwili dokonać zmian specyfikacyjnych, które mogą nie być uwzględnione w przedstawionej na tej stronie specyfikacji i na zdjęciach produktu. Specyfikacje techniczne, opisy, zdjęcia i sugerowane ceny detaliczne mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Produkt oferowany w sklepie stacjonarnym może różnić się od przedstawionego na tej stronie.