Skip to main content

This is an image carousel with thumbnail navigation. Select any thumbnail to view an enlarged version in a gallery modal. In the gallery, use the Next and Previous buttons to navigate between images, or close the modal to return to the thumbnails.

AnyTour RS 2

Current price: 4 399,00 zł

Masz 14 dni, aby zmienić zdania i dokonać zwrotu.

Złożenie roweru, ustawienie pozycji, dokumenty.

Kiedy należy wykonać i jak wygląda.

Bez względu na to z jakiego powodu jeździsz na rowerze, dojeżdżasz do pracy, traktujesz to jako przyjemność, czy organizujesz kilkudniowe wycieczki, nowy AnyTour pozwoli Ci w pełni wykorzystać każdą z tych okazji.

Nowy AnyTour to wszechstronny model, który równie dobrze poradzi sobie w mieście jak i na cichych wiejskich drogach, zapewniając wygodę i łatwość prowadzenia. Geometria jego lekkiej aluminiowej ramy ALUXX pozwala na zachowanie prostej pozycji na siodełku, tak abyś mógł „trzymać głowę wysoko”, zrelaksować się i pedałować, podziwiając widoki bez względu na to czy wybierzesz się na weekendową wyprawę, czy będziesz jeździł codziennie do pracy. Dodatkowo model ten został wyposażony w hamulce tarczowe, oraz zintegrowane oświetlenie i odblaskowe elementy graficzne zwiększające widoczność na drodze, szczególnie w gorszych warunkach świetlnych. Wysokiej klasy podzespoły sprawiają, że jest to rower dla osób szukających jakości.

Technologie

Technologia Aluxx

Tabela rozmiarów i geometria

Wskazane rozmiary powinny być traktowane referencyjnie. Prosimy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą Giant i Liv w celu dobrania właściwego rozmiaru. Dostępność rozmiarów może się różnić w poszczególnych krajach.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • M
      170 cm5’7”  to 180 cm5’11”
  • L
      180 cm5’11”  to 190 cm6’3”
  • XL
      190 cm6’3”  to 200 cm6’7”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
 MLXL
A Długość rury podsiodłowej (mm) (inch)50019,755021,760023,6
B Kąt podsiodłowy (degrees)73,0°73,0°73,0°
C Długość górnej rury (mm) (inch)58022,859523,461024
D Długość główki ramy (mm) (inch)1606,31756,91907,5
E Kąt główki ramy (degrees)69,0°69,0°69,0°
F Wyprzedzenie widelca (mm) (inch)421,7421,7421,7
G Trail (mm) (inch)94,73,794,73,794,73,7
H Baza kół (mm) (inch)109843,2111443,9113044,5
I Długość tylnego trójkąta (mm) (inch)45517,945517,945517,9
J Obniżenie środka suportu (mm) (inch)702,8702,8702,8
K Stack (mm) (inch)64325,365725,967126,4
L Reach (mm) (inch)38315,139415,540515,9
M Przekrok (mm) (inch)78430,981832,285333,6
O Długość wspornika kierownicy (mm) (inch)1003,91003,91104,3
P Długość ramienia korby (mm) (inch)172,56,81756,91756,9
Q Rozmiar kół 700C700C700C
Specyfikacja
  • Rozmiary
    M, L, XL
  • Kolor
    Ocean Storm
  • Rama
    Aluminium - ALUXX
  • Widelec
    SR Suntour NEX HLO, 63mm
  • Kierownica
    Giant City-Trekking, 31.8mm, aluminium
  • Chwyty
    Giant Ergo Max Lock-on
  • Wspornik kierownicy
    Satori, regulowany kąt, aluminium
  • Wspornik siodła
    aluminium, 30.9mm
  • Siodło
    Selle Royal Nuvola, żelowe
  • Pedały
    platformowe, VP-613
  • Manetki
    Shimano Cues, 2x9
  • Przerzutka przednia
    Shimano Cues U4010
  • Przerzutka tylna
    Shimano Cues 9s.
  • Hamulce
    Shimano MT200, tarcze 160mm
  • Dzwignie hamulca
    Shimano MT201
  • Kaseta / Wolnobieg
    Shimano Cues LG300, 11-36T, 9-rzędowa
  • Łańcuch
    Shimano LG500
  • Korba
    Shimano Cues U4010, 46-30t
  • Środek suportu
    Shimano UR400
  • Obręcze
    Ryde Zac 2000, ETRTO: 19-622
  • Piasty
    [P] Shimano DH-3D32 QR, dynamo [T] GIANT by Formula GDC-1022A
  • Szprychy
    Sapim Leader, [P] 32, [T] 32
  • Opony
    GIANT P-X3 Multi-Surface, 700x45, Reflex, wkładka antyprzebiciowa, 30 TPI
  • Dodatki
    nóżka KS18, osłona łańcucha
  • Oświetlenie
    [P] Hapyson YRS317 38 Lux, dynamo [T] Spanninga Solo 6CD 6V, dynamo
  • Bagażnik
    aluminiowy, system montażu akcesoriów MIK
  • Błotniki/Osłona łańcucha
    Sunnywheel SW823 700c
  • Limit łącznego obciążenia
    136 kg
  • Waga orientacyjna
    -

Producent może w dowolnej chwili dokonać zmian specyfikacyjnych, które mogą nie być uwzględnione w przedstawionej na tej stronie specyfikacji i na zdjęciach produktu. Specyfikacje techniczne, opisy, zdjęcia i sugerowane ceny detaliczne mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Produkt oferowany w sklepie stacjonarnym może różnić się od przedstawionego na tej stronie.

Opinie

Producent może w dowolnej chwili dokonać zmian specyfikacyjnych, które mogą nie być uwzględnione w przedstawionej na tej stronie specyfikacji i na zdjęciach produktu. Specyfikacje techniczne, opisy, zdjęcia i sugerowane ceny detaliczne mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Produkt oferowany w sklepie stacjonarnym może różnić się od przedstawionego na tej stronie.