Select your location

Wybierz kategorię

Wybierz kategorię

Wybierz kategorię

Anthem Advanced 29er 1

2018

15 999 zł

Udostępnij

PŁYNNIE POKONUJ NAJBARDZIEJ WYMAGAJĄCE TRASY XC. PORYWAJ SIĘ NA TERENOWE MARATONY. TEN 29ER Z CAŁKOWICIE NOWYM ZAWIESZENIEM NIE MA SOBIE RÓWNYCH WŚRÓD MODELI XC.

Oto doskonały przepis na wysokojakościową maszynę marzeń z kategorii XC. Na początek należy wybrać ultralekkie ramę z kompozytu węglowego Advanced z nową geometrią stworzoną specjalnie dla szybkich kół o średnicy 29 cali, z zawieszeniem o skoku 90 mm z tyłu i 100 mm z przodu. Następnie dodać udoskonalone zawieszenie Maestro wyposażone w nowe mocowanie amortyzatora Trunnion gwarantujące większą elastyczność i lepszą efektywność pedałowania oraz ultralekkie i sztywne ramię wahacza z kompozytu Advanced-Forged. Przyprawić szerszą piastą Boost, zapewniającą większą sztywność kół, a tym samym większą kontrolę w technicznym terenie. Potem wystarczy już tylko połączyć ze sobą te wszystkie składniki, aby otrzymać całkowicie nowy model Anthem Advanced 29, kolejną generację modelu XC charakteryzującego się płynnością, stabilnością i pewnością na szybkich, technicznych trasach.

  • Rama: Kompozyt węglowy - Advanced, wahacz aluminiowy - ALUXX SL, system zawieszenia Maestro 90mm
  • Widelec: ROCKSHOX SID RL Remote,  skok 100mm, Charger Damper, OneLoc,oś Boost 15x110, Maxle Stealth, Tapered
  • Napęd: 1x11, manetki SHIMANO SLX, przerz. tylna SHIMANO SLX
  • Hamulce: SHIMANO M615, tarcza [P] 180mm [T] 160mm, hydrauliczne
  • Koła: GIANT XCR 1 29 Carbon(zestaw), opony MAXXIS Ikon 29x2.2, zwijane, Tubeless

Pobierz PDF

RozmiarM, L
KolorCzarny/Zielony
RamaKompozyt węglowy - Advanced, wahacz aluminiowy - ALUXX SL, system zawieszenia Maestro 90mm
WidelecROCKSHOX SID RL Remote, skok 100mm, Charger Damper, OneLoc,oś Boost 15x110, Maxle Stealth, Tapered.
Tylny amortyzatorRockShox Deluxe RT, Trunnion Mount
KierownicaGiant Contact SL Trail, 780x31.8mm
Wspornik kierownicyGiant Contact SL, 70mm (M), 80mm (L)
Wspornik siodłaGiant Contact kompozytowy, 27.2mm
SiodłoGiant Contact SL (przednie)
PedałyBrak
ManetkiShimano SLX SL-M7000, 1x11
Przerzutka przedniaBrak
Przerzutka tylnaShimano SLX RD-M7000 GS
HamulceShimano M615, tarcza [P] 180mm [T] 160mm, hydrauliczne
Dzwignie hamulcaShimano M615
Kaseta / WolnobiegShimano SLX, 11x46T, 11s.
ŁańcuchKMC X11-1
Mechanizm korbowyShimano SLX FC-M7000, 32T
Srodek suportuShimano PressFit BB-MT500
ObręczeGiant XCR 1 29 Carbon(zestaw), [P]oś Boost 15x110 [T] Boost 12x148, piasty DT SWISS 360, szprychy Sapim Race/Laser TCS, 28H/28H
OponyMAXXIS Ikon 29x2.2 , zwijane, 60 TPI, TR/EXO, Tubeless
DodatkiZestaw Tubeless
Waga11,3 kg (rozmiar M)

Najważniejsze informacje

Here’s the perfect recipe for a high-performance XC dream machine. Start with a superlight Advanced-grade composite chassis featuring new geometry designed for fast-rolling 29-inch wheels, 90mm of rear suspension travel, and 100mm up front. Add the most updated Maestro suspension system, including a new trunnion mount shock for a supple feel and improved pedaling efficiency, plus the super light and stiff Advanced Forged Composite rocker arm. Plus Boost hub spacing for stiffer wheels to give you more control on technical terrain. Put it all together, and you get the all-new Anthem Advanced 29, a next-generation XC crusher that’s loaded with smooth-rolling stability and confidence for fast, technical terrain.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Tabela rozmiarów i geometria

Wskazane rozmiary powinny być traktowane referencyjnie. Prosimy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą Giant i Liv w celu dobrania właściwego rozmiaru. Dostępność rozmiarów może się różnić w poszczególnych krajach.

  SMLXL
ADługość rury podsiodłowej (mm) (inch)39015,444017,349019,353521,1
BKąt podsiodłowy (degrees)73,5°73,5°73,5°73,5°
CDługość górnej rury (mm) (inch)59023,26102463024,865025,6
DDługość główki ramy (mm) (inch)953,7953,71054,11154,5
EKąt główki ramy (degrees)69,0°69,0°69,0°69,0°
FWyprzedzenie widelca (mm) (inch)512512512512
GTrail (mm) (inch)893,5893,5893,5893,5
HBaza kół (mm) (inch)111343,8113344,6115445,4117546,3
IDługość tylnego trójkąta (mm) (inch)43817,243817,243817,243817,2
JObnizenie srodka suportu (mm) (inch)451,8451,8451,8451,8
KStack (mm) (inch)585235852359423,460423,8
LReach (mm) (inch)41716,443717,245417,947118,5
MPrzekrok (mm) (inch)74029,17613079631,382832,6
NSzerokość kierownicy (mm) (inch)78030,778030,778030,778030,7
ODługość wspornika kierownicy (mm) (inch)602,4702,8803,1903,5
PDługość ramienia korby (mm) (inch)1706,71756,91756,91756,9
QRozmiar kół 29292929

Technologie

Giant Polska zastrzega sobie prawo do wprowadzenia w każdej chwili i bez uprzedzenia zmian w odniesieniu do specyfikacji przedstawionych produktów. Zdjęcia przedstawiają serie próbne lub prototypy. Kolory na zdjęciach mogą różnić się od rzeczywistych. Oferta przedstawiona na tej stronie nie stanowi oferty sprzedaży w rozumieniu przepisów prawa. Zalecane ceny detaliczne mogą ulec zmianie. Podana waga roweru jest orientacyjna.