Skip to main content

This is an image carousel with thumbnail navigation. Select any thumbnail to view an enlarged version in a gallery modal. In the gallery, use the Next and Previous buttons to navigate between images, or close the modal to return to the thumbnails.

Anthem 29 3

2019

Masz 14 dni, aby zmienić zdania i dokonać zwrotu.

Złożenie roweru, ustawienie pozycji, dokumenty.

Kiedy należy wykonać i jak wygląda.

Giant stworzył ten rower bez kompromisów. Liczył się jeden cel: stworzyć jak najbardziej efektywną maszynę gotową do wygrywania trudnych zawodów XC i maratonów.

Ten niesamowicie lekki ścigacz cross-country łączy nowoczesną technologię zawieszenia Maestro z prędkością, kontrolą i stabilnością całkowicie zmodernizowanej geometrii ramy dla kół w rozmiarze 29 cali. Jeśli zawody XC i maratony to zdecydowanie Twoja bajka, to ten model będzie dla Ciebie idealnym partnerem w drodze na podium. Model ten jest wyposażony w płynny skok zawieszenia 90 mm z tyłu i 100 mm z przodu. Nowe mocowanie amortyzatora Trunnion daje niższe przełożenie ugięcia zawieszenia dla lepszej efektywności pedałowania i hamowania. Pozwala także na skrócenie tylnego trójkąta, dzięki czemu rower ten jeszcze lepiej sprawdza się na podjazdach i jest bardziej zwinny. Górne ramię wahacza wykonane w technologii AFC (Advanced Forged Composite) jest lżejsze, sztywniejsze i mocniejsze niż jego poprzednia aluminiowa wersja. Szersza piasta Boost poprawia sztywność kół gwarantującą lepszą kontrolę na wyboistych szlakach XC.

Główne korzyści

XC Efficiency

Technologia Advanced Composite: główna rama jest ręcznie wykonana w naszej fabryce będącej światowym liderem technologii kompozytowej.

29er speed and stability

Koła o średnicy 29 cali zostały zintegrowane, dzięki czemu szybciej się toczą w ciężkim terenie cross-country.

Traction and control

Zawieszenie Maestro z mocowaniem Trunnion, dzięki czemu tylne koło jest bardzo aktywne, efektywne i niezależne na szlaku.

Technologie

Technologia ALUXX SL
Technologia Advanced Forged Composite
System zawieszenia Maestro
OverDrive

Tabela rozmiarów i geometria

Wskazane rozmiary powinny być traktowane referencyjnie. Prosimy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą Giant i Liv w celu dobrania właściwego rozmiaru. Dostępność rozmiarów może się różnić w poszczególnych krajach.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • S
      163 cm5’4”  to 172 cm5’8”
  • M
      171 cm5’7”  to 180 cm5’11”
  • L
      179 cm5’10”  to 188 cm6’2”
  • XL
      187 cm6’2”  to 198 cm6’6”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
 SMLXL
A Długość rury podsiodłowej (mm) (inch)39015,444017,349019,353521,1
B Kąt podsiodłowy (degrees)73,5°73,5°73,5°73,5°
C Długość górnej rury (mm) (inch)59023,26102463024,865025,6
D Długość główki ramy (mm) (inch)953,7953,71054,11154,5
E Kąt główki ramy (degrees)69,0°69,0°69,0°69,0°
F Wyprzedzenie widelca (mm) (inch)512512512512
G Trail (mm) (inch)893,5893,5893,5893,5
H Baza kół (mm) (inch)111343,8113344,6115445,4117546,3
I Długość tylnego trójkąta (mm) (inch)43817,243817,243817,243817,2
J Obniżenie środka suportu (mm) (inch)451,8451,8451,8451,8
K Stack (mm) (inch)585235852359423,460423,8
L Reach (mm) (inch)41716,443717,245417,947118,5
M Przekrok (mm) (inch)74029,17613079631,382832,6
N Szerokość kierownicy (mm) (inch)78030,778030,778030,778030,7
O Długość wspornika kierownicy (mm) (inch)602,4702,8803,1903,5
P Długość ramienia korby (mm) (inch)1706,71756,91756,91756,9
Q Rozmiar kół 29"29"29"29"
Specyfikacja
  • Rozmiary
    M, L, XL
  • Kolor
    Czarny/Żółty Matowy
  • Rama
    Aluminium - Aluxx SL, system zawieszenia Maestro 90mm
  • Widelec
    ROCKSHOX Recon RL, skok 100mm, Solo Air, Boost QR15x110, tapered
  • Tylny amortyzator
    ROCKSHOX Deluxe RT, Solo Air, Trunnion Mount
  • Kierownica
    GIANT Contact SL XC Flat, 780x31.8mm, alu.
  • Wspornik kierownicy
    GIANT Contact, alu.
  • Wspornik siodła
    Giant Contact, 27.2mm
  • Siodło
    GIANT Contact (Forward)
  • Pedały
    N/A
  • Manetki
    SHIMANO Deore SL-M6000, I-SPEC II, 2x10
  • Przerzutka przednia
    Shimano Deore M6020-D
  • Przerzutka tylna
    SHIMANO Deore RD-M6000 GS, Shadow+
  • Hamulce
    SHIMANO BR-MT500, tarcze 180/160, hydr.
  • Dzwignie hamulca
    Shimano MT-501
  • Kaseta / Wolnobieg
    SHIMANO Deore CS-HG500, 11-42T, 10s.
  • Łańcuch
    KMC X10-1
  • Korba
    SHIMANO Deore FC-M6000 Boost, 26/36T
  • Środek suportu
    SHIMANO BB-MT500, PressFit
  • Obręcze
    GIANT XCT 29” , szer. wew. 25mm, Tubeless, alu.
  • Piasty
    GIANT Tracker Performance by FORMULA, łożyska maszynowe, Boost 15x110/12x148
  • Szprychy
    SAPIM Leader, 28/28
  • Opony
    MAXXIS Recon Race 29X2.25, zwijane, TLR, 60TPI, EXO, Tubeless
  • Waga orientacyjna
    13,26 kg (rozmiar M, bez pedałów)

Producent może w dowolnej chwili dokonać zmian specyfikacyjnych, które mogą nie być uwzględnione w przedstawionej na tej stronie specyfikacji i na zdjęciach produktu. Specyfikacje techniczne, opisy, zdjęcia i sugerowane ceny detaliczne mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Produkt oferowany w sklepie stacjonarnym może różnić się od przedstawionego na tej stronie.

Opinie

Producent może w dowolnej chwili dokonać zmian specyfikacyjnych, które mogą nie być uwzględnione w przedstawionej na tej stronie specyfikacji i na zdjęciach produktu. Specyfikacje techniczne, opisy, zdjęcia i sugerowane ceny detaliczne mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Produkt oferowany w sklepie stacjonarnym może różnić się od przedstawionego na tej stronie.