Skip to main content

This is an image carousel with thumbnail navigation. Select any thumbnail to view an enlarged version in a gallery modal. In the gallery, use the Next and Previous buttons to navigate between images, or close the modal to return to the thumbnails.

Anthem 29 1

2021

Current price: 12 499,00 zł

Masz 14 dni, aby zmienić zdania i dokonać zwrotu.

Złożenie roweru, ustawienie pozycji, dokumenty.

Kiedy należy wykonać i jak wygląda.

Podkręć temperaturę w trudnym terenie XC. Ten 29-calowiec z pełnym zawieszeniem w technologii Maestro i progresywną geometrią, która pomoże Ci pokonać wszystkie singletracki, od gładkich i szybkich po strome i techniczne.

Dzięki aluminiowej ramie ALUXX SL, zawieszeniu o skoku 90 mm z tyłu i 100 mm z przodu, ten płynnie jeżdżący 29er jest mistrzem w pokonywaniu technicznego terenu XC. Jest on zoptymalizowany pod kątem kół o większej średnicy dzięki zaktualizowanemu systemowi zawieszenia Maestro, który został skonfigurowany pod kątem węższego tylnego trójkąta. Jego progresywna geometria ramy sprawia, że jest szybszy i bardziej zwrotny podczas podjazdów i zjazdów. Amortyzator montowany zapewnia gładkie i elastyczne działanie, a górna część wahacza z kompozytu (Advanced Forged Composite) jest lżejsza i mocniejsza od aluminiowej. System kół Giant WheelSystem z technologią Boost jest wyposażony w opony bezdętkowe, dzięki czemu zyskujesz dodatkową wydajność i kontrolę w technicznym terenie.

Główne korzyści

Wydajność XC

Frameset został zaprojektowany z lekkich materiałów w technologii ALUXX SL. Wraz z agresywną geometrią sprzyja szybszej wspinaczki i lepszemu przyspieszeniu.

Prędkość i stabilnść 29-calowca

Geometria ramy i zawieszenie są zoptymalizowane dla 29-calowych kół, aby zapewnić zwycięskie połączenie prędkości i stabilności w terenie XC.

Trakcja i kontrola

Unowocześnione zawieszenie Maestro z mocowaniem amortyzatora trunnion-mount zapewnia płynne działanie na podjazdach, zakrętach i zjazdach w terenie XC.

Najważniejsze informacje

Dzięki aluminiowej ramie ALUXX SL, zawieszeniu o skoku 90 mm z tyłu i 100 mm z przodu, ten płynnie jeżdżący 29er jest mistrzem w pokonywaniu technicznego terenu XC. Jest on zoptymalizowany pod kątem kół o większej średnicy dzięki zaktualizowanemu systemowi zawieszenia Maestro, który został skonfigurowany pod kątem węższego tylnego trójkąta. Jego progresywna geometria ramy sprawia, że jest szybszy i bardziej zwrotny podczas podjazdów i zjazdów. Amortyzator montowany zapewnia gładkie i elastyczne działanie, a górna część wahacza z kompozytu (Advanced Forged Composite) jest lżejsza i mocniejsza od aluminiowej. System kół Giant WheelSystem z technologią Boost jest wyposażony w opony bezdętkowe, dzięki czemu zyskujesz dodatkową wydajność i kontrolę w technicznym terenie.

Anthem 29 with interactive tooltips

Technologie

Technologia ALUXX SL
Technologia Advanced Forged Composite
System zawieszenia Maestro
OverDrive
System Giant Tubeless

Tabela rozmiarów i geometria

Wskazane rozmiary powinny być traktowane referencyjnie. Prosimy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą Giant i Liv w celu dobrania właściwego rozmiaru. Dostępność rozmiarów może się różnić w poszczególnych krajach.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • S
      163 cm5’4”  to 172 cm5’8”
  • M
      171 cm5’7”  to 180 cm5’11”
  • L
      179 cm5’10”  to 188 cm6’2”
  • XL
      187 cm6’2”  to 198 cm6’6”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
 SMLXL
A Długość rury podsiodłowej (mm) (inch)39015,444017,349019,353521,1
B Kąt podsiodłowy (degrees)73,5°73,5°73,5°73,5°
C Długość górnej rury (mm) (inch)59023,26102463024,865025,6
D Długość główki ramy (mm) (inch)953,7953,71054,11154,5
E Kąt główki ramy (degrees)69,0°69,0°69,0°69,0°
F Wyprzedzenie widelca (mm) (inch)512512512512
G Trail (mm) (inch)88,93,588,93,5893,5893,5
H Baza kół (mm) (inch)111343,8113344,6115445,4117546,3
I Długość tylnego trójkąta (mm) (inch)43817,243817,243817,243817,2
J Obniżenie środka suportu (mm) (inch)451,8451,8451,8451,8
K Stack (mm) (inch)585235852359423,460423,8
L Reach (mm) (inch)41716,443717,245417,947118,5
M Przekrok (mm) (inch)74029,17613079631,382832,6
N Szerokość kierownicy (mm) (inch)78030,778030,778030,778030,7
O Długość wspornika kierownicy (mm) (inch)602,4702,8803,1903,5
P Długość ramienia korby (mm) (inch)1706,71756,91756,91756,9
Q Rozmiar kół 29"29"29"29"
Specyfikacja
  • Rozmiary
    S, M, L, XL
  • Kolor
    Balsam Green/Smoke Metal
  • Rama
    Aluminium - Aluxx SL, system zawieszenia Maestro 90mm
  • Widelec
    Fox 32 Float SC Performance, 100mm, GRIP, 44mm offset, Boost 15x110, KaBolt, custom tuned for Giant
  • Tylny amortyzator
    Fox Float DPS Performance, 165/42.5, custom tuned for Giant
  • Kierownica
    Giant Contact SL XC Flat, 780x31.8
  • Wspornik kierownicy
    Giant Contact
  • Wspornik siodła
    Giant Contact, 27.2mm
  • Siodło
    Contact SL (neutral)
  • Pedały
    N/A
  • Manetki
    Shimano SLX, 1x12
  • Przerzutka przednia
    N/A
  • Przerzutka tylna
    Shimano SLX
  • Hamulce
    Shimano MT500
  • Dzwignie hamulca
    Shimano MT501
  • Kaseta / Wolnobieg
    Shimano SLX, 10x51
  • Łańcuch
    KMC X-12
  • Korba
    Shimano SLX, 32t
  • Środek suportu
    Shimano, press fit
  • Obręcze
    Giant XCT 29, tubeless
  • Piasty
    Shimano MT410
  • Szprychy
    SAPIM Leader, 28/28
  • Opony
    [P] Maxxis Recon Race 29x2.35, zwijane, TLR, EXO, tubeless, [T] Maxxis Recon Race 29x2.25, zwijane, TLR, EXO, tubeless
  • Dodatki
    Zestaw bezdętkowy (uszczelniacz 2x60ml, klucz do zaworu, instrukcja)
  • Waga orientacyjna
    12,34 kg

Producent może w dowolnej chwili dokonać zmian specyfikacyjnych, które mogą nie być uwzględnione w przedstawionej na tej stronie specyfikacji i na zdjęciach produktu. Specyfikacje techniczne, opisy, zdjęcia i sugerowane ceny detaliczne mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Produkt oferowany w sklepie stacjonarnym może różnić się od przedstawionego na tej stronie.

Opinie

Producent może w dowolnej chwili dokonać zmian specyfikacyjnych, które mogą nie być uwzględnione w przedstawionej na tej stronie specyfikacji i na zdjęciach produktu. Specyfikacje techniczne, opisy, zdjęcia i sugerowane ceny detaliczne mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Produkt oferowany w sklepie stacjonarnym może różnić się od przedstawionego na tej stronie.