Skip to main content

This is an image carousel with thumbnail navigation. Select any thumbnail to view an enlarged version in a gallery modal. In the gallery, use the Next and Previous buttons to navigate between images, or close the modal to return to the thumbnails.

ToughRoad SLR 1

2020

Current price: € 1.199,00

U heeft 14 dagen om van gedachten te veranderen

Winkels in het hele land én online

Vanaf 50 Euro

Het einde van de weg is niet het einde van je rit. Deze lichtgewicht aluminium allrounder moedigt je aan om op verkenning te gaan, om te blijven rijden als de verharde weg ophoudt of wanneer gravel overgaat in modder. All-terrain, altijd paraat met de ToughRoad SLR.

Snel, efficiënt en uiterst veelzijdig. De ToughRoad SLR is een fiets die gemaakt is om het avontuurlijke vuurtje in jou op te stoken. Het lichte ALUXX SLR aluminium frame en de soepel sturende composite voorvork werken samen om de scherpe kantjes van hobbelige wegen en trails af te halen. Licht lopende 700c-wielen en tubeless banden geven hem een soepel en efficiënt rijgedrag. Geïntegreerde schijfremmen produceren soepele remkracht en geven controle op elk soort wegdek en onder alle weersomstandigheden. Het platte stuur en de meer rechtop zithouding geeft de rijder op elk soort terrein meer controle. Daarnaast zorgt de innovatieve D-Fuse zadelpen ervoor dat schokken en trillingen op ruwe wegen en trails worden gedempt.

BELANGRIJKSTE KENMERKEN

Lichtgewicht wendbaarheid:

Frameset is gemaakt van ALUXX SLR, de lichtste aluminiumlegering die we hebben, plus een composite voorvork.

Comfort en stabiliteit:

De geometrie is afgestemd op het vlakke stuur waardoor de rijder in een uitgebalanceerde, efficiënte zitpositie komt die bovendien vertrouwen geeft op ruwe wegen, paden en trails.

Geïntegreerde dragerbevestigingen:

Mogelijkheid voor montage van voor- en achterdragers waardoor het eenvoudiger wordt om bagage te vervoeren voor dagelijkse ritten of langere trektochten.

Technologieën

ALUXX SLR Aluminum Technology
D-Fuse Technologie
OverDrive

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • S
      160 cm5’3”  to 170 cm5’7”
  • M
      170 cm5’7”  to 180 cm5’11”
  • L
      180 cm5’11”  to 190 cm6’3”
  • XL
      190 cm6’3”  to 200 cm6’7”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
 SMLXL
A Zitbuis lengte (mm) (inch)42016,546018,151020,155021,7
B Zitbuis hoek (degrees)73,0°73,0°72,0°71,5°
C Frame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)5852359523,460523,862024,4
D Balhoofdbuis Lengte (mm) (inch)1254,91505,91706,71907,5
E Balhoofdbuis Hoek (degrees)71,5°71,5°72,0°72,0°
F Vork Sprong (mm) (inch)421,7421,7421,7421,7
G Naloop (mm) (inch)78,33,178,33,174,92,974,92,9
H Wielbasis (mm) (inch)106742107842,4107142,2108042,5
I Liggende achtervork lengte (mm) (inch)45017,745017,745017,745017,7
J Bottom Bracket Drop (mm) (inch)702,8702,8702,8702,8
K Stack (mm) (inch)57822,860223,762324,564225,3
L Reach (mm) (inch)40816,141116,240315,940515,9
M Stand Over Height (mm) (inch)72428,575429,779531,386434
N Stuur breedte (mm) (inch)64025,264025,269027,269027,2
O Stuurpen Lengte (mm) (inch)903,51003,91104,31104,3
P Cranklengte (mm) (inch)1706,71756,91756,91756,9
Q Wielmaat 700C700C700C700C
Specificaties
  • Maten
    S, M, L, XL
  • Kleuren
    Copper
  • Frame
    ALUXX SLR-Grade Aluminum, disc
  • Voorvork
    Advanced-Grade Composite, alloy OverDrive steerer, disc
  • Demper
    N/A
  • Stuur
    Giant Contact XC, 31.8
  • Stuurpen
    Giant Contact, 8-degree
  • Zadelpen
    Giant D-Fuse, composite
  • Zadel
    Giant Contact Comfort (neutral)
  • Pedalen
    platform
  • Shifters
    Shimano Deore
  • Voorderailleur
    Shimano Deore
  • Achterderailleur
    Shimano Deore
  • Remmen
    Shimano BL-MT400, hydraulic disc
  • Remhendels
    Shimano BR-MT400, hydraulic disc
  • Cassette
    Shimano HG500, 11x42
  • Aandrijving
    KMC X10 with Missing Link
  • Crankset
    FSA V-Drive, 32/44 with chainguard
  • Bottom Bracket
    FSA MegaExo
  • Velgen
    Giant S-X2 wheelset
  • Naven
    Giant S-X2 wheelset
  • Spaken
    Giant S-X2 wheelset
  • Banden
    Giant Sycamore S, 700x50, FlatGuard Deflect 2
  • Extra's
    X-Defender protection, front and rear rack
  • Gewicht
    12.4 KG

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.