{{Cart.NumberOfCartItems}} 0

De winkelwagen is nog leeg

ArtikelAantalaantalTotaal 
{{item.Product.Partnumber.Color}}
{{item.Product.Partnumber.Size}}
*Sale Items Non-Refundable
(Final Sale)
{{item.TotalToFormat}}
{{item.TotalOriginalPriceToFormat}}
Totaal :{{Cart.TotalToFormat}}
{{Cart.LockedCartDescription}}

Select your location

Kies je categorie

Kies je categorie

Kies je categorie

Nieuw
VERGELIJKEN

TCR Advanced Pro 2 Disc

2019

€ 2.849

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wordt verstuurd vanuit ons distributiecentrum en kan worden opgehaald bij elke Giant winkel over ongeveer 7 werkdagen.

Nu op voorraad en beschikbaar in 1-2 tot werkdagen bij Giant winkels (afstand van {{ dealercity }}): Of haal het binnen 1-2 werkdagen op bij een winkel die dit product op voorraad heeft.

  • {{ item.Name | limitTo : 22 }}{{item.Name.length > 22 ? '..' : ''}}

    {{item.Name}}

    {{ item.DistanceToFormat }} KM | {{ item.City }} {{ item.State }}
    Toon details Verberg details

    {{item.Street}}
    {{item.Zipcode}} {{item.City}}
    Telefoon: {{item.Phone}}
    {{ item.Email }}
  • Geen winkels gevonden
Toon meer Vind meer winkels

Breng me op de hoogte wanneer dit product weer op voorraad bij Giant is

Als je bereid bent om te reizen, de fiets is beschikbaar in 1-2 tot werkdagen bij Giant winkels meer dan 100 kilometer van {{ dealercity }}

Wat is mijn maat?

Delen

Deze onverslaanbare allrounder is licht, ultra-efficiënt en altijd onder controle. Van de steilste beklimmingen tot de snelste afdalingen - in alle omstandigheden en in elk weertype brengt de TCR Advanced Pro Disc je naar een hoger prestatieniveau.

De TCR Advanced Pro Disc geeft je de lichtgewicht prestaties om KOM's te scoren plus het vertrouwen om je grenzen te verlegen in moeilijke afdalingen. Deze veelzijdige machine is ontwikkeld voor elk type weg en heeft een Advanced-grade composite frame voorzien van flat-mount schijfrem-integratie in voor- en achterwiel. Met zijn beproefde Compact Road-geometrie en OverDrive 2 balhoofd heeft hij de beste stijfheid-gewichtsverhouding van alle racefietsen in zijn klasse. Voeg daar de efficiëntie en de soepelheid van de Variant-zadelpen aan toe en je krijgt race-waardige topprestaties die onverslaanbaar zijn.

BELANGRIJKSTE KENMERKEN

Race-efficiëntie op profniveau:

Met de hoogste bracketstijfheid/gewichtsverhouding van alle fietsen in zijn klasse is deze frameset ontwikkeld om de Giant professionals superieure klimeigenschappen, stijfheid voor de sprints en allround-capaciteiten te geven.

Totale controle:

Geïntegreerde schijfremmen bieden soepele remkracht en verfijnde modulatie voor extra controle in variabele weers- en terreinomstandigheden. Flat-mounts en steekassen verhogen de stijfheid en verbeteren de totale rijeigenschappen.

Snelheid en comfort:

De Variant composite zadelpen en het Giant WheelSystem met tubeless banden zorgen samen voor een soepel rijgedrag en lage rolweerstand.

Download PDF

MatenXS, S, M, M/L, L, XL
KleurenCandy Blue / Black / Metallic Orange
FrameAdvanced-Grade Composite
VoorvorkAdvanced-Grade Composite, full-composite OverDrive 2 steerer
DemperN/A
StuurGiant Contact SL
StuurpenGiant Contact SL
ZadelpenGiant Variant, composite
ZadelGiant Contact SL (forward)
PedalenN/A
ShiftersShimano 105
VoorderailleurShimano 105
AchterderailleurShimano 105
RemmenShimano 105, hydraulic
RemhendelsShimano 105, hydraulic
CassetteShimano 105, 11x30
KettingKMC X11SL-1
CranksetShimano 105, 36/52
Bottom BracketShimano Press Fit
VelgenGiant SLR-1 Disc WheelSystem (F:42mm, R:42mm)
NavenGiant SLR-1 Disc WheelSystem, 12mm thru-axle, Center Lock
SpakenGiant SLR-1 Disc WheelSystem
BandenGiant Gavia AC 1 tubeless, 700x25, folding
Extra'sRideSense Bluetooth
Gewicht7,9 kg

Highlights

The TCR Advanced Pro Disc gives you the lightweight performance to score the KOM plus the confidence to push your limits on technical descents. Engineered with an Advanced-grade composite frame featuring flat-mount disc-brake integration front and rear, it’s a versatile race machine for all types of road conditions. With its proven Compact Road geometry and OverDrive 2 front end, it has the best stiffness-to-weight ratio of any road bike in its class. Add in the efficiency and compliance of its Variant seatpost, and you get race-tuned road performance that can’t be beat.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Maatvoering en Geometrie

Sizing to be used as a reference only. Please check with a local authorized Liv or Giant dealer to determine the correct size.
Available sizes may vary from country to country.

XS   157 cm5’2” 167 cm5’6”
S   167 cm5’6” 173 cm5’8”
M   173 cm5’8” 178 cm5’10”
ML   178 cm5’10” 183 cm6’0”
L   183 cm6’0” 188 cm6’2”
XL   188 cm6’2” 194 cm6’4”
  XSSMMLLXL
AStaande buis Lengte (mm) (inch)42516,744517,547018,550019,752520,755021,7
BStaande buis Hoek (degrees)74,5°73,5°73,0°73,0°73,0°72,0°
CBovenbuis Lengte (mm) (inch)51520,353521,155021,757022,458022,860523,8
DBalhoofd Lengte (mm) (inch)1234,81335,21485,81686,61887,42038
EBalhoofd Hoek (degrees)71,0°72,5°73,0°73,0°73,0°73,0°
FFork Rake (mm) (inch)451,8451,8451,8451,8451,8451,8
GTrail (mm) (inch)702,8602,4572,2572,2572,2572,2
HWielbasis (mm) (inch)97238,397038,297638,499739,3100739,6102140,2
ILiggende achtervork lengte (mm) (inch)40515,940515,940515,940515,940515,940515,9
JBottom Bracket Drop (mm) (inch)702,8682,7682,7652,6652,6652,6
KStack (mm) (inch)51720,452920,854521,556222,158122,959523,4
LReach (mm) (inch)37214,637814,938315,139815,740215,841216,2
MStand Over Height (mm) (inch)72428,574229,276530,17873180531,782332,4
NStuur breedte (mm) (inch)40015,740015,742016,542016,544017,344017,3
OStuurpen Lengte (mm) (inch)803,1903,51003,91104,31104,31204,7
PCranklengte (mm) (inch)1706,71706,7172,56,8172,56,81756,91756,9
QWielmaat 700C700C700C700C700C700C

Technologieën

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Giant houdt zich echter het recht voor specificaties, leverbaarheid, prijzen en kleuren zonder vooraankondiging te wijzigen.