Skip to main content
Vergelijken
Quick-E+ 25 km/h
 

Quick-E+ 25 km/h

2017

U heeft 14 dagen om van gedachten te veranderen

Winkels in het hele land én online

Vanaf 50 Euro

VERPLAATS JE SNELLER DOOR DE STADSOMGEVING MET DEZE SUPERMODERNE MOBILITEITSFIETS.

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
 SMLXL
A Zitbuis lengte (mm) (inch)43517,148519,153521,158523
B Zitbuis hoek (degrees)74,0°73,0°73,0°72,0°
C Frame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)55021,757022,459023,261024
D Balhoofdbuis Lengte (mm) (inch)1355,31455,71606,31807,1
E Balhoofdbuis Hoek (degrees)70,5°71,0°71,0°71,0°
F Vork Sprong (mm) (inch)421,7421,7421,7421,7
G Naloop (mm) (inch)793,1763763763
H Wielbasis (mm) (inch)103140,6103640,8105641,6106541,9
I Liggende achtervork lengte (mm) (inch)45517,945517,945517,945517,9
J Bottom Bracket Drop (mm) (inch)702,8702,8702,8702,8
K Stack (mm) (inch)57922,859123,360523,862424,6
L Reach (mm) (inch)38415,138915,340515,940716
M Stand Over Height (mm) (inch)722,8753783,1823,2
N Stuur breedte (mm) (inch)69027,269027,269027,269027,2
O Stuurpen Lengte (mm) (inch)803,1803,11003,91003,9
P Cranklengte (mm) (inch)1706,71706,71706,71706,7
Q Wielmaat 27.5"27.5"27.5"27.5"
Specificaties
  • Motor
    Giant SyncDrive Sport, 80Nm, 250W
  • Sensoren
    Giant PedalPlus 4-sensor technology
  • Display
    Giant RideControl EVO, grip launch control with walk assist, mini USB charger
  • Accu
    Giant EnergyPak400, 36V 11.3Ah Rechargeable Lithium-Ion
  • Maten
    S, M, L, XL
  • Kleuren
    Fighter Grey
  • Frame
    ALUXX SL aluminum
  • Voorvork
    ALUXX SL aluminum Tapered steerer, 15QR
  • Stuur
    Aluminum 6061 T6 640x31,8mm 9dgr Sweep
  • Stuurpen
    Aluminum 6061 T6 Forged
  • Zadelpen
    Aluminum 6061 T6 Forged
  • Zadel
    Giant Contact upright
  • Pedalen
    Aluminum Platform
  • Shifters
    Shimano Deore 2x10sp
  • Voorderailleur
    Shimano Deore
  • Achterderailleur
    Shimano Deore shadow
  • Remmen
    Shimano M315 Hydraulic Disc
  • Remhendels
    Shimano M315 Hydraulic Disc
  • Cassette
    Shimano HG50-10 11-36T
  • Aandrijving
    KMC X.10e, e-bike specific
  • Crankset
    FSA forged crankset, 28/42T
  • Velgen
    Giant CR70 Double Wall 27,5"
  • Naven
    Giant Tracker Sport 32H
  • Spaken
    Stainless steel
  • Banden
    Schwalbe Big Ben, 27.5x2" (584x50mm)
  • Extra's
    Giant EnergyPak 4A fast charger
  • Verlichting
    Axa BlueLine 50 Lux 6V DC light front Spanninga Vena LLT 6V DC rear
  • Drager
    Giant integrated design
  • Gewicht
    -

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.