Skip to main content

This is an image carousel with thumbnail navigation. Select any thumbnail to view an enlarged version in a gallery modal. In the gallery, use the Next and Previous buttons to navigate between images, or close the modal to return to the thumbnails.

Prime E+ 1 LDS

2019

U heeft 14 dagen om van gedachten te veranderen

Winkels in het hele land én online

Vanaf 50 Euro

Een moderne stijlvolle city-e-bike perfect geschikt voor dagelijks gebruik

Een moderne stijlvolle city-e-bike die perfect geschikt is voor dagelijks gebruik. De Prime E+ transformeert elke rit tot iets bijzonders, waarbij je grotere afstanden kunt afleggen met meer comfort en zonder dat je de accu hoeft bij te laden. Met zijn doordachte ontwerpkenmerken inclusief een laag en breed step-through ALUXX aluminium frame en geïntegreerde verlichting, is de Prime E+ de slimme manier om verder te rijden en meer plezier te hebben.

  • Giant RideControl EVO display
  • Giant SyncDrive Life, automatic support, powered by YAMAHA
  • Integrated, automatic lights with daylight running light
  • Shimano 8 speed internal shifting
  • Hydraulic disc brakes

Technologieën

ALUXX SL Aluminium Technologie
E+ System
PedalPlus 6-Sensor Technologie
RideControl EVO
SyncDrive Life

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
 XSSML
A Zitbuis lengte (mm) (inch)40015,745017,750019,755021,7
B Zitbuis hoek (degrees)73,0°73,0°73,0°73,0°
C Frame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)5602257022,458022,860023,6
D Balhoofdbuis Lengte (mm) (inch)1556,11556,11556,11807,1
E Balhoofdbuis Hoek (degrees)70,5°70,5°70,5°70,5°
F Vork Sprong (mm) (inch)451,8451,8451,8451,8
G Naloop (mm) (inch)803,1803,1803,1803,1
H Wielbasis (mm) (inch)108542,7109543,1110543,5112644,3
I Liggende achtervork lengte (mm) (inch)47018,547018,547018,547018,5
J Bottom Bracket Drop (mm) (inch)602,4602,4602,4602,4
K Stack (mm) (inch)67026,467026,467026,469327,3
L Reach (mm) (inch)3551436514,437514,838815,3
M Stand Over Height (mm) (inch)47718,847018,564625,445918,1
N Stuur breedte (mm) (inch)63024,863024,863024,863024,8
O Stuurpen Lengte (mm) (inch)903,5903,5903,51104,3
P Cranklengte (mm) (inch)1706,71706,71706,71706,7
Q Wielmaat 700c700c700c700c
Specificaties
  • Motor
    Giant SyncDrive Life, automatic support, 5-mode, 300% tunable support, 60Nm, powered by YAMAHA
  • Sensoren
    Giant PedalPlus 6-sensor technology
  • Display
    Giant RideControl EVO Display
  • Accu
    Accukeuze (Adviesprijs op basis van 300Wh)
  • Maten
    XS, S, M, L
  • Kleuren
    Midnight Blue
  • Frame
    ALUXX SL Hydroformedaluminum frame for SyncDrive central motor, super smooth weld, integrated daylight
  • Voorvork
    Monoshock 40mm Travel, ALUXX SL hydroformed aluminum, OverDrive2 tapered steerer, Preload adjust
  • Stuur
    Aluminum Trekking bar 31.8x630mm
  • Stuurpen
    Giant Contour EVO integrated, adjustable
  • Zadelpen
    Suspension 30,9x270mm
  • Zadel
    Selle Royal Nuvola gel
  • Pedalen
    VP191 light weight aluminum
  • Shifters
    Shimano Nexus 8speed RevoShift
  • Remmen
    Shimano MT200 Hydraulic Disc
  • Remhendels
    Shimano MT200 Hydraulic Disc
  • Cassette
    18T
  • Aandrijving
    KMC e1, EcoProteq, e-bike optimized
  • Crankset
    Giant aluminum
  • Velgen
    Giant CR70 DW Aluminum 622x19
  • Naven
    Shimano TX-505 Disc [F], Shimano Nexus 8 Disc [R]
  • Spaken
    Stainless steel
  • Banden
    Schwalbe Energiser Life 622x40 KevlarGuard
  • Extra's
    Giant EnergyPak 4A fast charger
  • Verlichting
    Giant Numen 40 integrated 40Lux automatic front LEDGiant Numen iD integrated day-time LEDTrelock i-Duo Flat rear light
  • Slot
    Abus Pro Shield 5850
  • Gewicht
    22,2 kg (excl. accu)

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.