Skip to main content

This is an image carousel with thumbnail navigation. Select any thumbnail to view an enlarged version in a gallery modal. In the gallery, use the Next and Previous buttons to navigate between images, or close the modal to return to the thumbnails.

FastTour SLR 1

2020

Current price: € 1.599,00

U heeft 14 dagen om van gedachten te veranderen

Winkels in het hele land én online

Vanaf 50 Euro

Snel en sportief. Met deze premium lichtgewicht trekking fietsen rijd je moeiteloos de langste fietstochten.

Zo soepel en zo efficiënt dat het voelt alsof je vliegt. Deze lichtgewicht laagvlieger combineert het sportieve gevoel met het toegevoegde vertrouwen en de controle van een vlak stuur.

Technologieën

ALUXX SLR Aluminum Technology
D-Fuse Technologie
Tubeless Systeem

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • M
      170 cm5’7”  to 180 cm5’11”
  • L
      180 cm5’11”  to 190 cm6’3”
  • XL
      190 cm6’3”  to 200 cm6’7”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
 MLXL
A Zitbuis lengte (mm) (inch)49019,352020,555021,7
B Zitbuis hoek (degrees)73,0°72,5°72,0°
C Frame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)57522,659523,461524,2
D Balhoofdbuis Lengte (mm) (inch)1656,51857,32058,1
E Balhoofdbuis Hoek (degrees)70,0°70,0°70,0°
F Vork Sprong (mm) (inch)451,8451,8451,8
G Naloop (mm) (inch)78,43,178,43,178,43,1
H Wielbasis (mm) (inch)107642,4109143110643,5
I Liggende achtervork lengte (mm) (inch)45017,745017,745017,7
J Bottom Bracket Drop (mm) (inch)702,8702,8702,8
K Stack (mm) (inch)58122,960023,661424,2
L Reach (mm) (inch)39715,64061641616,4
M Stand Over Height (mm) (inch)73428,975829,878330,8
N Stuur breedte (mm) (inch)62024,462024,462024,4
O Stuurpen Lengte (mm) (inch)1003,91104,31104,3
P Cranklengte (mm) (inch)1706,71756,91756,9
Q Wielmaat 700C700C700C
Specificaties
  • Maten
    M,L,XL
  • Kleuren
    Grey
  • Frame
    AluxX SLR-Grade Aluminum
  • Voorvork
    Advanced-Grade Composite, AluxX OverDrive Steerer
  • Stuur
    Giant Connect XC FlatBar, 31.8
  • Stuurpen
    Giant Connect, ± 8 °, 31.8
  • Zadelpen
    Giant D-Fuse, Composite
  • Zadel
    Contact Comfort (Neutral)
  • Pedalen
    n/a
  • Shifters
    Shimano R700 2x11
  • Voorderailleur
    Shimano FD-R7000
  • Achterderailleur
    Shimano 105 RD-7000
  • Remmen
    Shimano MT500(160/160)
  • Remhendels
    Shimano MT500
  • Cassette
    Shimano CS-R7000 11S 11-32T
  • Aandrijving
    KMC X11-1 w/ Missing Link
  • Crankset
    Shimano RS510 50-34t
  • Bottom Bracket
    Shimano BB-RS500 Threaded
  • Velgen
    PR-2 Disc wheel
  • Naven
    Front HUB SP PD-8 black with 32 spoke holes Rear Hub Formula GDC-1520 (32 hole)
  • Spaken
    Stainless 14G
  • Banden
    CrossCut Metro 2 TLS Tire with reflective stripe,700x32C
  • Extra's
    Busch&Müller customized rear light with Z-mark reflector
  • Verlichting
    Busch&Müller LUMOTEC Eyc T Senso Plus
  • Gewicht
    12.7 KG

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.