{{Cart.NumberOfCartItems}} 0
VERGELIJKEN

Ease-E+ 1 RB LDS

2019

€ 1.699

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wordt verstuurd vanuit ons distributiecentrum en kan worden opgehaald bij elke Giant winkel over ongeveer 7 werkdagen.

Het product dat u hebt geselecteerd, is momenteel niet op voorraad in ons magazijn, maar het is mogelijk dat een Giant dealer in uw omgeving het product op voorraad heeft.

Nu op voorraad en beschikbaar in 1-2 tot werkdagen bij Giant winkels (afstand van {{ dealercity }}): Of haal het binnen 1-2 werkdagen op bij een winkel die dit product op voorraad heeft.

  • {{ item.Name | limitTo : 22 }}{{item.Name.length > 22 ? '..' : ''}}

    {{item.Name}}

    {{ item.DistanceToFormat }} KM | {{ item.City }} {{ item.State }}
    Toon details Verberg details

    {{item.Street}}
    {{item.Zipcode}} {{item.City}}
    Telefoon: {{item.Phone}}
    {{ item.Email }}
  • Geen winkels gevonden
Toon meer Vind meer winkels

Breng me op de hoogte wanneer dit product weer op voorraad bij Giant is

Als je bereid bent om te reizen, de fiets is beschikbaar in 1-2 tot werkdagen bij Giant winkels meer dan 100 kilometer van {{ dealercity }}

Delen

Lokale Support

Winkels in het hele land

Droomfiets gevonden?

Bestel deze direct online

Gratis verzending

Van accessoires vanaf €50,-

EEN MODERNE VARIANT VAN DE KLASSIEKE STADSFIETS, UITGEVOERD MET DE SOEPELE EN STILLE SYNCDRIVE VOORWIELMOTOR.

Een moderne uitvoering van de klassieke stadsfiets. De Ease-E laat je stijlvol genieten van een natuurlijk rijgevoel dat veel overeenkomsten vertoont met dat van een gewone fiets. Door de lage instap gecombineerd met de unieke frame-eigenschappen van Giant, krijg je een fiets waar je net zo makkelijk opstapt als dat je ermee rondrijdt. De SyncDrive-F motor zorgt voor een soepele en stille rit. Lees alles over de technische eigenschappen van het systeem bij de Tech Highlights.

  • Giant SyncDrive Silent drive front hub motor
  • Giant PedalPlus 2-sensor technology
  • Shimano Nexus 7 shifting
  • Shimano Rollerbrakes
  • 50mm suspension fork

Download PDF

MatenS, M, L
FrameALUXX aluminium
VoorvorkSR Suntour 50mm Suspension, 1,5"- 1 1/8" oversized steerer
StuurAluminium Trekking bar
StuurpenGiant Contour TL, aluminium tool-less adjustable
ZadelpenAluminium Suspension w/micro-adjust
ZadelSelle Royal Nuvola
PedalenAnti-slip
ShiftersShimano Nexus 7sp RevoShift
RemmenShimano C6060 Roller brakes with power modulator front, Shimano C6000 Roller brake rear
RemhendelsTektro w/ integrated bell
Cassette18T
KettingKMC X.8 w/ chaintensioner
CranksetGiant aluminum 38T
Bottom BracketGiant PedalPlus BB sensor, cartridge
VelgenGiant CR70 DW Aluminium 622x19
NavenFront: Giant SyncDrive motor Rear: Shimano Nexus 7
SpakenStainless steel
BandenCST XPEDIUM ONE 40-622
Extra'sGiant EnergyPak 4A charger
MotorGiant SyncDrive Silent drive front hub motor, 30Nm
SensorenGiant PedalPlus 2-sensor technology
DisplayGiant RideControl LED
AccuAccukeuze (Adviesprijs op basis van 300Wh)
VerlichtingGiant Numen 40 integrated 40Lux front LEDSpanninga Solo LED rear
SlotAbus Amparo
DragerIntegrated aluminum
Gewicht23,8 (excl. accu)

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Giant houdt zich echter het recht voor specificaties, leverbaarheid, prijzen en kleuren zonder vooraankondiging te wijzigen.

Maatvoering en Geometrie

Sizing to be used as a reference only. Please check with a local authorized Liv or Giant dealer to determine the correct size.
Available sizes may vary from country to country.

  XSSML
AStaande buis Lengte (mm) (inch)40015,745017,750019,755021,7
BStaande buis Hoek (degrees)73,0°72,5°72,0°72,0°
CBovenbuis Lengte (mm) (inch)58022,859023,259023,260023,6
DBalhoofd Lengte (mm) (inch)1606,31606,31807,12007,9
EBalhoofd Hoek (degrees)70,0°70,0°70,0°70,0°
FFork Rake (mm) (inch)421,7421,7421,7421,7
GTrail (mm) (inch)823,2823,2823,2823,2
ILiggende achtervork lengte (mm) (inch)47618,747618,747618,747618,7
KStack (mm) (inch)57422,659223,359223,361124,1
LReach (mm) (inch)40315,939615,639815,740115,8
NStuur breedte (mm) (inch)67026,467026,467026,467026,4
OStuurpen Lengte (mm) (inch)903,5903,5903,5903,5
PCranklengte (mm) (inch)1706,71706,71706,71706,7
QWielmaat 700c700c700c700c

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Giant houdt zich echter het recht voor specificaties, leverbaarheid, prijzen en kleuren zonder vooraankondiging te wijzigen.